جالب و دانستنی مهربان‌ترین بابای دنیا که چهار کودک معلول را به فرزندی پذیرفت

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 116
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
مهربان‌ترین بابای دنیا که چهار کودک معلول را به فرزندی پذیرفت
«بنجامین کارپرنتر» مرد ۳۳ ساله مهربانی است که در وست یورکشایر (West Yorkshire) زندگی می‌کند و به عنوان یک انسان واقعا الهام بخش در سراسر انگلستان زبانزد شده است. او چهار کودک دوست داشتنی، اما معلول را به فرزندی پذرفته تا به آن‌ها کمک کند در دنیای بهتری بزرگ شوند.

1641402_803.jpg

بنجامین از اوایل جوانی علاقه زیادی به پدر شدن داشته است. او در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده و همیشه پدرخواندگی بر داشتن فرزند بیولوژیکی برایش در اولویت بوده است. او می‌گوید: «اغلب کودکانی که نیاز‌های خاص دارند نادیده گرفته می‌شوند و در بیشتر موارد کسی آن‌ها را به فرزندی قبول نمی‌کند. البته کاملا قبول دارم که هرکسی نمی‌تواند از این بچه‌ها مراقبت کند و باید هنگام پذیرش، کودکی را انتخاب کنید که برای شما و خانواده تان مناسب است و می‌توانید از پس نیاز‌های او برآیید.»

1641403_432.jpg

بنجامین ده سال پیش اولین و بزرگترین فرزندش یعنی جک را به فرزندی قبول کرد. او اکنون ۱۰ ساله و مبتلا به اوتیسم و اختلال وسواس است به این معنی که کل خانواده باید با نیاز‌های جک سازگار شوند.

1641405_997.jpg

روبی شش ساله و دارای مشکل حرکتی و معلولیت جسمی است.

1641406_193.jpg

لیلی ۵ ساله خواهر ناتنی روبی، ناشنوا و دارای معلولیت شدید است. کل خانواده زبان اشاره انگلیسی را یاد گرفته اند تا بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.

1641407_777.jpg

کوچکترین عضو این خانواده ژوزف ۲ ساله است که سندروم داون و نیاز‌های پیچیده‌ای دارد.

1641408_438.jpg

سه سال طول کشید تا بنجامین مسئولین را متقاعد کند که تصمیمش واقعا جدی است و یکی از جوانترین مردان کشورش شود که کودکی را به فرزندی پذیرفته است. این پدر فوق العاده می‌گوید همه این‌ها را با تلاش و مبارزه زیادی به دست آورده و هنوز نظرات بسیار متفاوتی درمورد او به عنوان یک پدر مجرد دارند، اما او از این انتخاب بسیار خوشحال است.

1641404_854.jpg

خیلی‌ها معتقدند این کار درست نیست و برخی می‌گویند او این کار را برای پول انجام می‌دهد. اما او به این نظرات اهمیتی نمی‌دهد. بنجامین می‌گوید دنیا و دیدگاه هایش در حال تغییر هستند و در فکر پذیرفتن فرزند پنجم است.

1641409_713.jpg

او می‌گوید: «تمام فرزندانم به من شادی مطلق می‌دهند. صبح که بیدار می‌شوم به این فکر می‌کنم که زندگی من بدون این بچه‌ها چطور می‌شد؟ و مطمئنم که چیزی در زندگی من خالی خواهد بود.»

1641410_850.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا