فوتبال داخلی موضع گيري تند زينيزاده در برابر اظهارات جلالي

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
موضع گيري تند زينيزاده در برابر اظهارات جلالي

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: جلالي اگر به اين صحبتها ادامه دهد منتظر پاسخ قاطع ما بايد، باشد.
[موضع گيري تند زينيزاده در برابر اظهارات جلالي]

حميد زينيزاده در خصوص صحبتهاي امروز مجيد جلالي مبني بر اينکه با تماسهاي او جلالي از بازگشت به تهران منصرف شده اما حالا مديرعامل تراکتورسازي حرفهاي ديگري ميزند گفت: در پي استعفاي آقاي جلالي که در هيأت مديره مطرح شد و اعضاي هيأت مديره با اين استعفاء موافقت کردند ما جايگزين ايشان را مطرح کرديم که با موافقت اعضاي هيأت مديره روبرو شد و آقاي توني را به عنوان جايگزين ايشان انتخاب و اقدام به مذاکره با ايشان کرديم و قرارداد را نوشتيم و پيشنويس قرارداد را هم براي او ارسال نموديم. تنها مانعي که در اين ميان وجود داشت طلب ايشان بود که 148هزار دلار از سال قبل باقيمانده بود و ايشان عنوان کرد که اين مبلغ را بپردازيد تا من به تبريز بيايم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: ما هم جلسهاي در تبريز برگزار کرديم تا در خصوص تأمين منابع مالي حضور توني در تبريز راهکاري بيانديشيم و در آن جلسه هم آقاي اسبقيان مديرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربايجان شرقي که حامل پيامي از طرف استاندار آذربايجان شرقي بود در اين جلسه شرکت کرد. خود آقاي اسبقيان هم پيش از اين با آقاي جلالي مبني بر اينکه در جلسه هيأت مديره باشگاه به ايشان فرصت صحبت داده نشده حرف زده بود. آقاي جلالي به ايشان گفته بود که در هيأت مديره به من فرصت صحبت داده نشده بود. من به آقاي جلالي زنگ زدم و به ايشان گفتم که هيأت مديره ميخواهد صحبتهاي شما را بشنود. ايشان هم اعلام آمادگي کرد تا در اين جلسه حاضر شود و صحبت کند. آقاي جلالي به اين جلسه آمد و نقطهنظراتش را مطرح کرد بعد از او آقاي پورجمشيديان بنا بر توصيههايي که آقاي استاندار داشتند که توسط آقاي اسبقيان منتقل شده بود تصميم گرفتند که آقاي جلالي در تيم باقي بماند. من التماس آقاي جلالي را نکردم اين درخواست آقاي جلالي بود که در هيأت مديره صحبت کنم و هيأت مديره تصميم گرفت که ايشان باقي بماند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در مورد اينکه جلالي گفته زينيزاده به او پيشنهاد قرارداد 5ساله در اين جلسه داده اما حالا صبحتهاي ديگري مطرح ميشود اظهار داشت: ما صحبتهايي که داشتيم در ابتداي سال به اين دليل بود که ما ظاهر آقاي جلالي را شناختيم نه باطن او را و با هم پيش از اين کار نکرده بوديم به همين دليل شناخت زيادي از او نداريم. همه بازيکنان هم به او آقامعلم و استاد ميگفتند و ما هم طالب اينگونه صبحتها هستيم ما هم آمديم با ايشان صحبت کرديم اما به مرور زمان هر چه جلوتر رفتيم با واقعيتها بيشتر آشنا شديم و فهميديم که حرف با عمل و محتوا با ظاهر بسيار متفاوت است و به من ثابت شد که با جلالي يکسال هم نميشود کار کرد چه برسد به 5سال!

وي در خصوص اينکه تکليف جلالي براي ادامه کار در تراکتورسازي چه ميشود، تأکيد کرد: من در تراکتورسازي کارهاي نيستم من فردا به تهران ميآيم تا استعفاي خودم را تقديم آقاي پورجمشيديان رئيس هيأت مديره کنم و اميدوارم که ايشان هم اين استعفاء را بپذيرند چون من به عملکرد مجيد جلالي اعتقادي ندارم و هفته دوم هم اين تشخص را دادم و اينگونه نيست که ما هفته دوم يا سوم نظرمان برگردد.

وي افزود: اينها شرايطي ايجاد ميکنند که کسي از آنها انتقاد نکند چون زمين به آسمان ميرود و آسمان به زمين ميآيد شرايط را طوري ميکنند که کسي نتواند حرف بزند. من دلايل استعفايم را فردا بر روي سايت باشگاه قرار ميدهم تا همه از آن مطلع شوند.

زينيزاده درباره صحبت مجيد جلالي مبني بر اينکه تمام مشکلات تيم فوتبال تراکتورسازي به علت سوءمديريت شما بوده اظهار داشت: من نميدانم مديريت يعني چه من 35 سال است که مديريت ميکنم. زماني که آقاي جلالي ميخواست تسويهحساب کند 65درصد از مبلغ قراردادش را گرفته بود اين نشان از حسن مديريت من است نه سوءمديريت.

وي در خصوص صحبتهاي جلالي که گفته بود شماره تلفن همراه او در فضاي مجازي منتشر شده و هر روز پيامهاي تهديدآميز و توهينآميز زيادي به او ميشود، ادامه داد: شماره موبايل من هم در شهر پخش شده و روزي هزاران بار تماس تلفني و يا پيامک دارم. اگر ايشان راست ميگويد برود پيگيري کند که چه کسي اين کار را کرده و چه پيامهايي به او داده است. اين را بايد پيگيري کند اما اين را بايد بگويم که از ابتداي فصل ما جلالي را به تراکتورسازي آورديم هيچکس در باشگاه به او اعتقاد نداشت اما من و کانون هواداران تلاش کرديم و حمايت همه را به نفع او جذب کنيم تا مورد قبول عامه مردم قرار گيرد. اما الآن به آن نتيجه ميرسيم که همان هواداراني که در ابتداي فصل ميگفتند او به دردمان نميخورد درست ميگفتند و ما به حرف آنان توجهي نکرديم. ما تلاش کرديم که همه حمايتها و پشتيبانيها از او بشود اما بايد اين را در نظر داشت که اين عملکرد و رفتار ماست که باعث ميشود با ما برخورد صورت بگيرد و يا تفرقه ايجاد شود. اينها عملکرد ماست نه جوسازي ديگران. جلالي به عملکرد خودش چه از نظر فني و چه از نظر مديريتي مورد ارزيابي قرار دهد و بعد اين صحبتها را انجام دهد.

زينيزاده درباره اينکه جلالي ادعا کرده براي حضور توني در تراکتورسازي قرار است 150هزار دلار نصيب کسي شود، افزود: اين حرفها شائبه ايجاد ميکند قرارداد توني نصف قرارداد جلالي است. توني براي خودش و دو دستيار ديگرش 200هزار دلار پول ميخواست که اين مبلغ تا زمان ليگ قهرمانان آسيا بود که نصف رقم قرارداد مجيد جلالي است. جلالي در ابتداي فصل با ما قراردادي يک ميليارد و 200ميليون توماني امضاء کرده است. قرار بود سه مربي به عنوان دستيار در کنار او باشد و سه مربي هم به عنوان آناليزور کادر فني را کمک کند. که اين سه آناليزور تبديل به يک آناليزور شد که آن هم حضور آقاي حبيبي بود که او هيچ مدرکي در اين زمينه نداشت. ايشان يک چهارم اين قرارداد را براي 6 نفر اختصاص داد و 3چهارم آن را براي خودش برداشت.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز درباره اظهارات جلالي مبني بر اينکه سال گذشته که توني سرمربي اين تيم بود او با جلالي مذاکره کرده و حرفهاي ناگفتنياي در خصوص اين مربي پرتغالي انجام داده اظهار داشت: ما در سالهاي گذشته آقايان توني و قلعهنويي را به تبريز آورديم ما درباره آقاي توني گفتيم که ايشان به دليل تفاوتهاي فرهنگي نتوانستند تيم را به خوبي مديريت کنند اما از نظر فني بسيار خوب بودند.اين مربي همزبان و هم فرهنگ ما نبود و من اين حرف را همين حالا هم ميزنم و حرف خاصي ندارم. رفتن آقاي توني به دليل ضعف مديريت بود چون نتوانست با بازيکنان ارتباط خوبي برقرار کند و موضوع ديگري در ميان نبود.

وي ادامه داد: من هيچ صحبت خاصي نکردم و دليل هم براي آن وجود ندارد الآن هم که آقاي جلالي اين حرفها را زده من پاسخ دادم. قرارشده ما صحبت نکنيم اما اگر آقاي جلالي بخواهد از فرصتي که به او داده شده سوءاستفاده کند و حرف بزند منتظر جواب قاطع و منطقي ما باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا