اخبار موسیقی ایران پایان کار آلبوم امیرعباس گلاب

• شروع کننده موضوع Eyna.sh
  • بازدیدها 112
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Eyna.sh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,276
امتیاز واکنش
14,975
آلبوم امیرعباس گلاب آماده انتشار است
No Rating
amir-abbas-golab-125fvjkefvef.jpg

امیرعباس گلاب
پایان کار آلبوم امیرعباس گلاب
امیرعباس گلاب این روزها در صدد انتشار آلبوم اول خود است. او پس از این‌که توانست با انتشار تک قطعات خود، نظر مثبت طیف گسترده‌ای از مخاطبان را جلب کند بر روی آلبومش متمرکز شد و حال تولید آن را به پایان رسانده است.

امیرعباس گلاب از مدت‌ها قبل پروسه تولید آلبوم جدیدش را آغاز کرده بود و در حال حاضر این اثر روند اخذ مجوز و امور اداری را طی می‌کند و احتمال انتشار آن در سال جاری بسیار زیاد است. او در ماه‌های اخیر چند تک‌آهنگ نظیر {
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
و {
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
را منتشر کرده که مورد توجه قرار گرفته‌اند.

امیرعباس گلاب بالاخره پس از مدت‌ها سکوت خود را شکست و درباره آخرین وضعیت آلبوم جدیدش به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «آلبوم من چند ماه است که با یک تیم حرفه‌ای جمع شده است. گروه ارکستر هم در حال حاضر مشخص شده و چند جلسه تمرین هم داشتیم. اما برای انتشار آلبوم منتظر تأیید دفتر موسیقی هستیم و در حال حاضر امور اداری در حال انجام است و پس از اینکه همه کارهای مربوط به صدور مجوزهای آلبوم به پایان رسید، می‌توانم زمان پخش این اثر و برگزاری کنسرت‌ها را اعلام کنم.»

او درباره عوامل تولید آلبومش می‌گوید: «رضا تاجبخش، هومن نامداری، امین قباد، نوید سپهر و فرشاد حسامی، برخی از دوستانی هستند که در بخش موسیقی و تنظیم آلبوم حضور دارند. زهرا عاملی، مریم دلشاد، محمد کاظمی و بهروز کشاورز هم از جمله ترانه‌سرایان این آلبوم هستند. چهره‌های بیشتری با من در تولید این مجموعه همکاری داشته‌اند و اسامی تمامی هنرمندان حاضر در این مجموعه را پس از قطعیت انتشار آلبوم، اعلام خواهم کرد.»

در حالی که پیش‌بینی می‌شد نام آلبوم امیرعباس گلاب «ستایش» باشد، او عنوان جدیدی را هم مطرح کرده و از تردید برای انتخابش سخن گفت: «اسم آلبوم هنوز قطعی نشده و بین «ستایش» و «حضانت» تردید دارم. «حضانت» یکی از قطعات آلبوم است و برخلاف عنوانی که دارد، یک قطعه عاشقانه است. البته بیشتر مخاطبان، من را با قطعه «ستایش» شناخته‌اند و شاید هم این نام آلبوم جدید من باشد.»

امیرعباس گلاب در پایان گفت: «پس از ماه مبارک رمضان قطعه «لعنت» را با هم‌صدایی «امین قباد» منتشر خواهم کرد. این یکی از بهترین آثار من است و خودم آن را خیلی دوست دارم. امین قباد بیشتر با آهنگسازی و تنظیم برای سایر خواننده‌ها شناخته می‌شود. اما او صدای خوبی هم دارد و امیدوارم نتیجه همکاری ما در این اثر مورد توجه قرار بگیرد. در نهایت باید بگویم که به زودی خبرهای جدیدی درباره آلبوم و سایر فعالیت‌های خودم خواهم داشت که همه آنها را از طریق سایت «موسیقی ما» اعلام می‌کنم.»

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
252
پاسخ ها
0
بازدیدها
176
پاسخ ها
0
بازدیدها