تاپیک‌های دنباله‌دار چطور دختری هستی ؟؟

• شروع کننده موضوع ELIFA
  • بازدیدها 2,743
  • پاسخ ها 128
  • تاریخ شروع

چطور دختری هستی؟

• لوس و نازنازی

رای: 2 1.8%
  • مغرور و لجباز

رای: 54 47.4%
  • خشن و مستقل

رای: 21 18.4%
  • معــــمولی

رای: 37 32.5%

• مجموع رای دهندگان
    114

ELIFA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
536
امتیاز واکنش
19,053
سلام عزیزان دل.
میخوام ازتون بپرسم که چطور دختری هستین؟
کلا اخلاق های خاصتون چیه؟
توی نظر سنجی هم شرکت کنید.

• پیشنهادات
  • ELIFA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    536
    امتیاز واکنش
    19,053
    خب خب.
    من خودم یه دختر خشن هستم.کلا با بزرگترای خودم کل میندازم و با کله گنده ها رفیق میشم. خرابکاری نمیکنم و اگر خرابکاری هم کردم تا هفت جدم هم نمیتونه جمعش کنه.البته کم پیش میادا.توی خونه حرف حرف خودمه و به همه زور میگم.
    زود جوش میارم و اگه عصبی شدم هر چیزو که جلوم باشه رو تیکه تیکه میکنم.میدونم خصلت خوبیه!احساساتم رو به هیچ وجه بروز نمیدم.البته بجز عصبانیت.واقعا آدم راز نگهداری هستم و همه منو بخاطرش دوس دارم.مدیریت توی وجودمه.
    عشق رفتارای پسرونم.اینکه موهامو مثل اونا کوتاه کنم که کردم.و همینطور لباسای پسرونه بپوشم.حتی فیلم های خشن رو به فیلم های رمانتیک ترجیح میدم. بقول یکی از دوستام من قرار بود پسر بشم خدا نخاس. خلاصه هیچیم به یه دختر معمولی نرفته

آخرین ویرایش:

Taranom.ES

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,001
    امتیاز واکنش
    68,195
    همه میگن با اینکه چهرم آرومه...فقط کافیه یه ساعت باهام باشه.....میگن شیطونم....شاید....یخورده لجبازم..‌فقط یه خورده...عاشق اکشن بازیم...توی رشته های رزمی استادم مخصوصا دفاع شخصی و تکواندو.....معمولا زود گرم میگیرم ..البته اگه مورد اعتماد واقع بشه....دوستام عین خودمم...معمولا سرگروه میشم توی کارا..کم حرفم ولی اگه پاش بیوفته همه رو جارو میکنم. دیگه چی؟؟؟؟؟؟بپرسین اگه سوالی هست!@!؟؟

آوا.الف

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    215
    امتیاز واکنش
    2,617
    مهربان و دلسوز و مستقل
    انعطاف پذیرم و با توجه به موقعیتم رفتار میکنم و حرف میزنم..در واقع موقعیت سنجم...

shiva.ni

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    26
    امتیاز واکنش
    202
    اگه مبنارو نظرسنجی بزارم خب شاید تلفیقی از همشون
    لوس وناز نازی اصلا نیستم شاید بعضیا مثلا به اینکه کسی دست به سیاه سفید نزنه یا حرفش رو زمین نمونه بگن نازنازی ولی من اخلاق میگم

خشن نیستم عموما آرومم و شاید ماهی ی بار عصبانی شم ولی خب بد عصبانی میشم .و از بچگی مستقل بودم
    آره بیشتر مغرور و لجباز هستم ولی وقتی تحـریـ*ک بشم
    این خصوصیات اخلاقی هم باعث نمیشن که ی دختر معمولی نباشم :aiwdffan_light_blum:

آخرین ویرایش:

جولیک

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    982
    امتیاز واکنش
    34,007
    چیزی که زیاد دارم مهربونیه!
    قانعم به چیزایی که دارم.اهل کلکل نیستم.خیلی کم پیش میاد لج کنم.هرگز قهر نمیکنم و فقط دلگیر میشم.اکثر مواقع خنده رو لبامه.بیشتر برون گرام ولی در مواقعی درون گرا هم میشم.گاهی آرومم گاهی شیطنت میکنم.در کل نه آرومه آرومم نه شیطونه شیطون.در یه خط تعادلی سیر میکنم.عصبانی هم میشم ولی نه زیاد .یکی یچی بگه که بهم بر بخوره گریم میگیره جای اینکه جوابشو بدم و این خیلی بده.وقتی از کسی ناراحت باشم عنوانش میکنم.ساده ام که اینم خیلی بده.عاشق بچه هام و کلی باهاشون خوش میگذرونم.گاهی خجالتیم میشم.
    عاشق هر چیزی که بهم آرامش بده مثل طبیعت و نقاشی و ویولن زدن و کتاب خوندن و آشپزی و گل وفیلم و ورزش و...هستم.زود با بقیه گرم میگریم و خوش مشربم.خیلیم به خانوادم وابسته ام.غرور دارم ولی مغرور نیستم!دوستام میگن قابل اعتماد و رازدارم.سنگ صبور خوبیم هستم
    دیگه گمونم کافی باشه:aiwan_light_blumf:

آخرین ویرایش:

~Desire~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,352
    امتیاز واکنش
    15,329
    من در جمع دختر آرومی هستم ولی در خانواده و پیش دوستام چنان شیطنت می کنم که همه توش می مونن ... زود بهم بر می خوره ... تقریبا سریع هم اعصبانی میشم... مهربونم و تا جایی که امکان داره به بقیه کمک می کنم ... راز دار و تودارم و باید به طرف خیلی اعتماد داشته باشم تا بهش حرفی بزنم ...لجبازم به شدت... ولی مغرور نیستم اصلا و ابدا
    دیگه نمی دونم :aiwan_light_bdslum:

Mobina_N.I

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,672
    امتیاز واکنش
    32,938
    خب بذارین باصداقت کامل بگم من چیجور دختری هستم
    بسیـــــــــارمغرور و لجباز(دوستامم میگن)به موقش باحال و خنده رو ولی بیشترموقع هاخیلی خشک و کم حرفم توجمع های خانوادگی...ولی توجمع دوستام یکم بهترم
    آدم باجنبه ای هستم و اگه از دوستم ناراحت بشم سعی میکنم هی ایراد نگیرمازش تادوستیمون بهم نخوره...همیشه ب دنبال بهترین چیزام وبه چیز بی ارزش قانع نمیشم...الکی ولخرجی هم نمیکنم
    اصن اعصابم ک ندارم ب قولی اعصاب من زیر درخت آلبالو گم شده|:عصبی ک بشم ینی عصبی شدمـــــا...ازبچگی خیلی منتقی فکرمیکردم والانم همینجوریم....پول دوست هستم و دوست دارم مستقل زندگی کنم و رو پای خودم بایستم...
    همین|:

shiva.ni

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    26
    امتیاز واکنش
    202
    تقریبا ی ذهنیت از خودتو ایجاد کردی میشه گفت شاید این اخلاق ها بهت ضرر برسونن ولی برای اطرافیانت ی نعمت کاش توی اطرافیان خیلیا هم کسی بود که پیششون بی دغدغه ساده بود

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    541
    پاسخ ها
    87
    بازدیدها
    2,222
    پاسخ ها
    117
    بازدیدها