اخبار سینما و تلوزیون گریه های بلند «احمدرضا عابدزاده » در لحظههایی از تماشای «شیار 143»

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 207
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
احمدرضا عابدزاده فوتبالیست محبوب ایران بعد از تماشای فیلم سینمایی«شیار 143» با اشاره به اینکه فیلم دارای صحنههایی آشنا و دردآور بود، گفت: در لحظههایی از فیلم بعضم ترکید و با صدای بلند گریه کردم.

20141219110747_5.jpg

احمدرضا عابدزاده دروازهبان اسبق و محبوب تیم ملی ایران که اکنون به عنوان مربی دروازهبانان تیم فوتبال راه آهن مشغول به فعالیت است، درباره دیدگاه خود نسبت فیلم سینمایی «شیار 143» گفت: تجربههای من از دوران جنگ در زادگاهم آبادان است و تمام روزهای بمب باران را در شهرم و در میان آشوب جنگ، به سر میبردم. بنابراین صحنههایی که در این فیلم سینمایی میدیدم برای من آشنا و دردآور بودند.

وی ادامه داد: زمانی که لحظه های چشم انتظاری و زنده شدن امید در الفت برای دیدن فرزندش را دیدم، بغضم ترکید و یا صدای بلند گریه کردم. یاد داغ دل مادرانی افتادم که فرزندان خود را از دست می دادند و با صدای بلند گریه می کردند.

عابدزاده در ادامه صحبت های خود با اشاره به این مطلب که صحنههای جنگ و مبارزه رزمندگان در این فیلم وجود نداشت، گفت: کارگردان و تیم تولید فیلم «شیار 143» تلاش کرده بودند لحظههای چشم انتظاری الفت را به تصویر بکشند و اشارهای به لحظههای جنگ و مبارزه خود رزمندهها نشده بود.

این چهره محبوب فوتبال ایران در پایان صحبتهای خود مخاطب سینمای ایران را به تماشای فیلم «شیار 143» دعوت کرد و گفت: به نظر من فیلم «شیار 143» اثری است که توصیه میکنم هر ایرانی آن را ببیند تا در لحظههای چشم انتظاری الفت شریک شود و یادمان نرود چه روزگاری را در این سرزمین گذراندهایم.منبع:مهر

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
135
پاسخ ها
0
بازدیدها
109
پاسخ ها
2
بازدیدها