• تاپیک جامع درخواست جلد | انجمن نگاه دانلود •

zahra.noormohmdy

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
160
امتیاز واکنش
1,862
سلام درخواست جلد برای رمان مترونوم.
نام رمان: مترونوم
نویسنده: زهرا نورمحمدی
ژانر: عاشقانه- تراژدی
خلاصه کوتاه: رمان در رابـ ـطه با پسری است که با خوی انتقام جویی بزرگ شده و در نهایت به دنبال نزدیک شدن به قاتل پدر و مادرش است و تنها راه نزدیک شدنش دختر آن قاتل است. اما اوضاع آن طور که پسر میخواهد پیش نمی رود و از طریق دختر نمی تواند به قاتل نزدیک شود بنابراین واقعیت آشکار می شود و هر کسی کارمای قلبی را که زخمی کرده به نوبه خود پس می دهد.
نیم بیت: هشدار! (کارما) آدرس همه را دارد؛ حتی اگر بی خانمان باشید.
لینک:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

متن پشت جلد: همچو آهنگی ناسازگار با ریتم که به مترونوم برای جریان داشتن نیازمند است! نیازمندت هستم
این ناسازگار را رها نکن که جلو نمی رود اگر ریتم هایش کوک نباشد!
آری! تا تو نباشی هیچ سازی کوک نمی شود.
توضیحات اضافه:
نظرم اینه که فقط از رنگ های قهوه ای سوخته و کرمی استفاده بشه. یه دستگاه مترونوم سمت چپ تصویر باشه انگار که روی یه میزه! سمت راستش به حالت دور دست یه دو راهی باشه که یه راهش رو برای سایه یه دختر و راه دیگه سایه یه پسر طوری که انگار دارن میرن یا میان

• پیشنهادات
  • Saratarseh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    39
    امتیاز واکنش
    127
    نام رمان: بازگشت او
    نام نویسنده: سارا ترسه
    خلاصه:

نیم بیت: عشق اگر عشق باشد، زمان حرف احمقانه‌ای است.
    متن پشت جلد: گاهی می اندیشم چندان هم مهم نیست اگر هیچ از دنیا نداشته باشیم، همین مرا بس است که کوچه ای داشته باشیم... و باران و انسان هایی در زندگیمان باشند که زلال تر از باران باشند.
    توضیحات: عاشقانه باشه و با توجه« به ویژگی های ظاهری شخصیت زن» می خوام دختر موهای فر و نارنجی«یا نزدیک به نارنجی» داشته باشه.
    تصویر عاشقانه یک دختر و پسر باشه.
    ممنون

Last Angel

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    132
    امتیاز واکنش
    381
    سلام و عرض ادب!
    درخواست جلد داشتم برای رمان سفر بخیر اسکای
    نویسنده: صالحه فروزش نیا
    ژانر: علمی تخیلی، عاشقانه
    خلاصه: داستان در رابـ ـطه با یک دختر به اسم ترنجه که به طور اتفاقی با یک پلیس بین کهکشانی ملاقات می‌کنه و رمان با کمک کردن ترنج برای برگشتن اسکای به سیاره‌اش و سختی‌های توی این راه پیش می‌ره.
    عکس خاصی مد نظرم نیست، اما به نظرم عکس یک پسر که زیر آسمون پر ستاره ایستاده و یا عکس یک زوج زیر نور ماه مناسب باشه و به رمان بخوره، اما باز هرچی صلاح دید طراحه.
    متن پشت جلد:
    - مهم نیست کی هستیم و چی هستیم، مهم نیست اسم‌مون چیه، کجا زندگی می‌کنیم و یا به چه چیزهایی علاقه داریم... مهم اینه که همه‌مون انسانیم و انسان بودن؛ آغاز همه اشتراک‌هاس.
    نیم بیت: شاید بی‌تو هیچ چیز تغییر نکنه، اما قطعا مزخرف‌تر می‌شه.

Yegane.gh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    3,207
    سلام
    درخواست جلد برای رمان ادل
    نویسنده : یگانه.غ
    ژانر : عاشقانه
    خلاصه کوتاه: ادل قصه ایست دراز از زندگی دختری کوچ کرده از دیار خویش ‌ ، له شده در آوار خاطرات و گرفتار در بین آدم هایی که به اصطلاح خیر و صلاحش را می خواهند اما حقیقت امر آن است که زخم هایش را با بشکاف وسیع تر از پیش می کنند بی آنکه اندکی مرهم بر آن نهند.
    خلاصه برای طراح: داستان درمورد دختری به نام رویاست که خانواده اش تو یک تصادف فوت می کنن و این دختر از لحاظ روحی دچار کلی اختلالات میشه. دوست و رفیقاش سعی میکنن تو راه درمان کمکش کنن اما روش هاشون جواب عکس میده و رویا روز به روز بدتر میشه! اسم رمان هم از یکی از اختلالات رویا گرفته شده که دچار سندرومی به نام ادل میشه ! سندروم ادل یه اختلال ذهنی هست که خودشو به صورت یک جاذبه قوی عاشقانه نشون میده و دختر قصه مارو درگیر یه داستان عجیب عاشقانه می کنه!

نیم بیت: - بد نیستم فقط یاد گرفتم بی دل هم میشه زندگی کرد.
    لینک:

متن پشت جلد: این عین حقیقت است که هرکسی باید برای تداوم حیاتش کسی را دوست بدارد؛ اما برای من یک حقیقت دیگری وجود داشت و آن این بود که برای تداوم حیات من، باید کسی باشد که دوستم بدارد!
    در آخر اینکه دوست دارم از این مدل عکسا استفاده بشه و از بین این ده تا عکسی که میذارم اولین عکس و دومین عکس مهمه برام که باشه( یا خودش یا مثلش که دست ها از هم جدا باشه و تو این رنگ) و اینگه این دوتا عکس باهم ترکیب شه یعنی عکس اول دست دخترش عکس دومی باشه که به سمت دست پسره دراز شده. بقیه عکس هارو هم دوس دارم باشن اما دیگه به خود طراح بستگی داره !

7273480433682cdc51d5fa6681ebe648_78jp.jpg

a57151891d08153bd2995bd592865fb1_hur2.jpg

cb38c2e837825787599666e2b11c20c2_9ees.jpg

65dcf09d4b2520b382b5e9595dd10e72_644x.jpg

یه عکس چهره این مدلی هم باشه خوبه که چشم ها مشخص نباشه. به حالت محو طور باشه :)
    e732565158b6d47ce02477526e1feec7_koc.jpg

*این عکس دریا رو دوست دارم برای پشت جلد باشه .

ed7c84ff873bacdb657cd5409c8a6c63_140w.jpg

بقیه عکس ها چون جا نمیشن به این صورت میذارم 👇👇

ممنون از توجهتون ⚘🙏🏾

White Moon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,744
    امتیاز واکنش
    20,639
    آخرین ویرایش:

Im.mahe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    178
    امتیاز واکنش
    766
    سلام درخواست طراحی جلد برای رمانم دارم❤❤❤❤

نام رمان: نقره فام

نویسنده: مائده ارشدی نژاد

ژانر: عاشقانه

خلاصه:
    دختری به نام نقره که تک فرزند یک خانواده است خانواده اش نیم بیشتر سال رو خارج از کشور هستند و اون تنهاست. در روند داستان با مردی به نام مسیح آشنا میشه و کم کم به اون علاقه پیدا میکنه اما غافل که رادان کسی که در نزدیک ترین حالت به اون هست واقعا اون رو دوست داره و سال هاست عاشقش است. مسیح به اون خــ ـیانـت میکنه و نقره رو رها میکنه و در این بین رادان برای خوب شدن حالش کمکش میکنه..

نیم بیت:
    و چشمانت با من گفتند: "که فردا روز دیگریست..♡"

متن پشت جلد:
    برگشت سمتم و نگاهم کرد:
    - تمام این مدت، فکر میکردم که باید کدومش رو انتخاب کنم؛ باید مثل یه مرد واقعی به تو فکر کنم و ببینم تو چی میخوای یا مثل یه عوضی، خودخواه باشم و تو رو به زور پیش خودم نگه دارم!
    ل*ب*هام کمی کشیده شد، ادامه داد:
    - بد جور دلم خواست یه عوضی باشم، گفتم عیب نداره اگه تو اذیت شی، من مهم ترم!
    اخم ظریفی کردم:
    - خودت رو بیشتر از من دوست داری!
    ماشین رو نگه داشت سرم رو بلند کردم، جلو در خونه بودیم، گفت:
    - فکر کنم، چون میخوام تورو فقط برای خودم داشته باشم!

*لطفا در طراحی جلد از رنگ های توسی و سفید و این طیف ها استفاده شود.. و از عکسی که پیوند شده👀

بالا