~☆~پیدا کردن فیلم و سریال های بی نام~☆~

نظرتون درباره تاپیک چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    17

هلیا321

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
34
امتیاز واکنش
193
یه فیلم ترکی بود یه دختره بود فکر کنم اسمش حیات بود
بایه پسره تو استامبول آشنا میشه وکم کم عاشق هم میشن پسره هم فکر کنم خیلی پولداره داداش پسره هم عاشق دوست دختره میشه

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    من این فیلم و ندیدم اما از چیزی که تو اینترنت سرچ کردم
    سریال Aşk Laftan Anlamaz (پارسی: عشق حرف حالیش نیست،عشق زبون حالیش نیست)(انگلیسی:Love cannot be understood by words)

حالا سرچ کن ببین همینه

Tara_t0

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    54
    امتیاز واکنش
    370

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    یه فیلم بود که چند سال پیش تو تلویزیون دیدم. انگلیسی بود و مثلا مال حدود 200-300 سال پیش؛ داستان دختر خارجی بود که خدمتکار یه عمارت اشرافی بود و صاحب اون عمارت زن مریضی داشت و بچه دار نمیشد. اومد با این دختر معامله کرد که براش بچه بیاره، پولشو بگیره و برگرده کشورش. خلاصه بچه رو به دنیا میاره و میره و هر سال یه کارت پستال برای دخترش طراحی میکرد. تا اینکه دیگه دلش طاقت نمیاره از دوری دخترش و برمیگرده و به عنوان معلم سرخونه دخترش وارد عمارت میشه. دخترش به شدت بدقلق بوده که با هیچ معلمی نمیساخت، اما کم کم مادرش به راهش میاره و...
    هرچی فکر می کنم اسمش یادم نمیاد. فکر کنم تو اسمش روشنایی، چراغ یه همچین چیزی داشت؛ مطمئن نیستم.

پ.وانیث

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    635
    امتیاز واکنش
    43,771
    یک فیلم بود که یک دختر وارد ارتش میشه یا سربازی میره. دقیق یادم نیست.
    بعد از چند روز قرار میشه یک مهمانی ترتیب داده بشه که سربازان مرد هم توش شرکت کنند.
    همه حاضر میشن برای مهمانی و تو سالن جمع میشن که یهو دختر نقش اول داستان با ظاهری کثیف و پر از گل و لای پرت میشه توی سالن.
    اصلا هر چی فکر می کنم یادم نمیاد چی بود. این صحنه تنها چیزی بود که یادم مونده!
    :campe45on2:

fairy tail

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    126
    امتیاز واکنش
    473
    سلام چند سال پیش یه فیلم خارجی از تلویزیون دیدم که فانتزی بود دختره با باباش زندگی میکرد یه پسریم بود که تبدیل به گرگ میشد اومده بود که این دختره رو باخودش به سرزمینش ببره فکر کنم میگفتند که دختره از نوادگان سیندرلا یا همچین چیزیه.
    زیاد یادم نیست ولی این دختره با پسره و باباش به اونجا میرن که باباشو فکر کنم میدزدن دختر و پسره هم با هم میرن نجاتش میدن یادمه یه کفشی هم بود که اگه میپوشیدنش نامرئی میشدن اون دوتا به صورت نامرئی باباهه رو نجات دادن.
    خیلی وقته دنبال این فیلمه هستم اما پیداش نکردم ممنون میشم اسمشو اگه میدونید بگین.

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    سلام .
    چند سال پیش یه فیلم دیدم با بازی کیانو ریوز که مربی بیسبال بود و به بچه های سیاه پوست اموزش میداد.یکی از اون بچه ها که از همه کوچیکتر و شیرین تر بود اتفاقی توی یه درگیری مسلحانه بین چند تا ارازل واوباش میمیره
    .ممنون میشم اگه کسی اسمشو میدونه بهم بگه .

april

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    329
    امتیاز واکنش
    20,824
    سلام یه فیلم بود که تو شبکه نسیم یه تکه شو نشون داد ولی اسمشو ننوشت....
    اینا یه جورایی مثل اونجرز بودن یکیشون گرگینه بود یکیشون مرد سنگی بود آخر اون تیکه پلیس این بد بختا رو گرفت.... فکر کنم مال سالای اخیره.....
    :aiwdffan_light_blum:

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    سلام
    من دنبال یه سریال خاجی میگردم که یکی از دوستان برام تعریف کرد ولی اسمشو یادش نبود راجب یه خواهر و برادر دوقلو بود که بسبار صداهاشون و قیافشون شکل هم بود بعد داداشه برای یه گروه موسیقی معروف امتحان میده و قبول میشه بعد تصادف میکنه و خواهره برای اینکه داداشش این موقعیت رو از دست نده خودش رو شکل اون درست میکنه و میره تو گروه بعد یه پسری اونجا عاشقش میشه و میفهمه اون دختره و دختره دنبال مادرشم میگرده بعد یکی میگه مادرت مرده اونجاشم خیلی غم انگیزه لطفا کمک کنین پیداش کنم خیلی درگیرم کرده

برخی موضوعات مشابه

بالا