~☆~پیدا کردن فیلم و سریال های بی نام~☆~

نظرتون درباره تاپیک چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    17
  • پیشنهادات
  • Charis

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    844

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

سولومون

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    7
    دوستان و آدمین،خواهش میکنم،در مورد نتم چند تا فیلم کمکم کنید:
    <p>سلام،از آدمین و اعضا خواهش دارم،در صورت اطلاع کمکم کنید،در مورد این چند تا فیلم،دونستن از محالات زندگی من، شده،</p>سلام، یک فیلم، قدیمی ترسناک هست، چند نفر هستن میرن، داخل یک قصر یا قلعه، یک روح داخل قصر هست، به هیچ عنوان اجازه، بیرون آمدن، از قصر رو به آدما نمیده، جوری که با هر چیزی به در و پنجره هم میزنن،خورد نمیشه و روزه اجازه خروج رو بهشون نمیده، یکیشون هم که از قصر بیرون میره، همون لحضه، تو زمین فرو میره، اسم فیلم رو میخواستم، ممنون.فیلمه برای حدود ۵۰ سال پیش هست.////////////سلام، اینم یک فیلم دیگه ای که میخوام، لطف کنید اسم هر کدامش رو میدونستنید،بهم بگید، ممنون،اگه کسی اسم فیلم رو میدونه، بگه، ممنون، میشم، چند نفر برای دزدیدن طلا، به یک جایی میرن و یک چیزی که مثل قبر هست رو ،سنگ روش رو بر میدارند و از پله های داخل همین راه،میرن داخل یک سرداب زیر زمینی،سنگه روی یک جایی مثل قبر هست،که راه مخفی هست،ولی این چند نفر راه رو میدونن و میرن از پله ها داخل سرداب۱،
    که سردابه کلی راه های مختلف و تو در تو داشت، داخل سردابه، کلی طلا هست، ولی، ارواحی از طلاها محافظت میکردن،آخر کار هم این آدما وقتی فهمیدن،بردن طلا به قیمت جونشون تموم میشه، طلاها رو نبردن، ولی فقط یکیشون که اول کار، یک دونه طلا تو جیبش بود، حواسش نبود، که طلا رو زمین بزاره، آخر هم ارواح اومدن، دختره، رو بردن،یعنی دونستن اسم، فیلمه شده، از محالات زندگی من.ممنون میشم اگه کسی، اسمش رو میدونه،بهم بگه،ممنون از همتون.این فیلم جدیدتر هست، فیلم دومی هم ترسناک هست.،یک فیلم دیگه،اسمش و میخوام،دو نفر تو جنگل میزان دنبال یک مردی و سعی در کشتن مرد دارن و بعد از کلی تعقیب و گریز، و زد و خوردهایی پیش امد،آخر کار مرد یکیشون رو که میکشه،میفهمی دو تا شکارچی نوجوان هستند و شکارچی دوم رو نمیکشه. دوتا شکارچی نوجوان و کم سن و سال بودن.۴.، دو نفر مرد و زن در یک اتاق در بسته بیدار میشن و در اتاق آهنی هست و در اتاق یک کمد آهنی که یک میخ کلفت و بزرگ و یک آهن بر داخلی شرکت هست، و مرد با یک میخ بزرگ دیوار رو میکنه و با آهن بر، آهن های دیوار بتونی رو میبره، با زنه میرن اتاق بعدی، زنه آفریقایی هم بعد از مدتی از سوراخ دیوار میاد تو اتاق دومی ،همون اتاق هم همینطور هست،آب و غذا هم ندارن،آخر با بدبختی،در اتاق باز میشه،و میبینند در به جای سرسبزی منتهی میشه،مرد سفید پوست بود و زنه آفریقایی و.

a°y°n°a°z.ps

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    165
    امتیاز واکنش
    5,040
    اخیش راحت شدم راستش یه فیلم خارجی هست که توش احضار جن و اینجور چیزا اتفاق میوفته خدایی یادم نمیاد ولی واقعا فیلمشو می خوام بدونم چیه می زنم احضارجن هیچی نمیاد متاسفانه

Zibashahi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    2
    سلام من دنبال یک فیلمی هستم که چند سال پیش توی تلویزیون ایران پخش کرده بود یک اتوبوس شهری توی چاله ای که تو شهر به وجود میاد گیر می‌کنه متاسفانه چیز زیادی ازش یادم نمیاد ممنون میشم اگر اسم این فیلم رو بگین

احمد رضا قیام

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    2
    سلام دوستان
    یه سریالی بود تقریبا 10 یا 11 سال پیش از شبکه صدا و سیما پخش میشد.
    داستانش اینطوریه که یه سرباز هخامنشی از گذشته به زمان حال میاد میره تخت جمشید رو میبینه میگه وای کی تو رو خراب کرده!
    یه سکانس دیگرش اینه که یه مرد با موتور میره زمان گذشته سرباز های اون زمان دستگیرش میکنه و موتور رو میگیره میگه این چی حیوونه براش سبزی میده که بخوره اما میبینه که نمیخوره حتما میگه گوشتخواره و گوشت براش میده
    اسم این سریال رو نمیدونم خواهشمندم که اسمش رو برایم بگین

برخی موضوعات مشابه

بالا