~☆~پیدا کردن فیلم و سریال های بی نام~☆~

نظرتون درباره تاپیک چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    17
  • پیشنهادات
  • -FatemE

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,527
    امتیاز واکنش
    6,831
    سلام
    فقط همینقدر یادم مونده که یه فیلم زامبی ای بود که زامبی هاش عین خون آشام بودن یعنی نمی تونستن تو روز بیان بیرون، نور می سوزوند پوستشونو
    من یه افسانه ام هم نیست
    بعد سکانسای آخرش اینا چند نفر بودن زنده بودن هنوز بعد چند تا بازمانده ی دیگه تو خیابون میبینن میان اینارم سوار ون شون می کنن بعد یادمه لای این بازمانده ها یه زن باردارم هست، بعد اینا مجبور می شن از ماشین پیاده شن برن تو یه ساختمون که انگار زندانه ( آخه سلول داشت ) بعد پسر نقش اول فیلم یکی از زامبی ها رو همون آخرای فیلم تو پشت بوم می کشه.
    ممنون میشم اگه بدونید اسمشو بگید

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    یادمه یه فیلم دیدم که فکر کنم آخرای فیلم رسیدم و
    چند نفر روی یه بام یا ارتفاع دارن باهم بحث و جدل میکنن و یه مرد جوون که اسلحه تو دستش داره و انگاری از آینده اومده داره تهدیدشون میکنه و رو به جمع میگه که اونها با تغییر رفتارشون آیندشو خراب کردن .
    یه پسر بچه هم اونجا بود که مرد مسلح ناخواسته اونو میکشه اگه درست یادم باشه از بلندی پرتش کرد پایین و اینکار باعث شد مرد مسلح از بین بره چون درواقع خودشو کشت !

-FatemE

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,527
    امتیاز واکنش
    6,831
    سلام
    من یه فیلم چند سال پیش دیدم خیلی قشنگ بود ولی متاسفانه نتونستم تا آخرش و ببینم.
    قضیه این بود که نقش اول فیلم یه مرد بود که هی می‌کرد و زنده می شد بعد این مرده میره با یه دختره حرف می زنه و بهش از این ماجرا هم می گـه، دختره هم پسره رو میبره پیش یه مرد دیگه که خیلی از این چیزا سر در میورده بعد مرده دستش و میبره پشتشو می گـه چند تا انگشت پشتم نگه داشتم؟ پسره هم کی گـه باز اولمه اومدم پیش تو بعد مرده یه عالمه اطلاعات به پسره می ده و پسره هم میره ولی در هنگام تیراندازی می میره بعد یادمه دختره بهش می گـه منم یه مدتی اینطوری بودم ولی وام تموم شد و الان دیگه اگه بمیرم دوباره زنده نمی شم. بعد این پسره هم فکر کنم باید تو جنگ دوستاش و هم رزماش رو نجات بده.

Mohsen_prl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    0
    سلام دوستان
    من خیلی وقته یه دنبال یک فیلم میگردم ولی نمیدونم کره ای هست یا چینی یا ژاپنی.متاسفانه اسم فیلم رو هم نمی دونم.فقط یکم از داستانش رو یادم میاد.
    داستانش درباره مردی بود که کچل بود و افرادی رو جمع میکرد و به اون ها لباس های مخصوص میداد که به نوعی یک قهرمان بشن و بعد این هارو به ماموریت های مختلف میفرستاد. اگر کسی از این اقراد می مرد ، یه فرد جایگزین دیگری رو می آورد .

اسم این فیلم رو میتونید بهم بگید؟؟

ممنون❤

Reyhun

کاربر انجمن نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    289
    امتیاز واکنش
    3,844
    سلام من دنبال سه تا فیلمم. هر دو رو هم شبکه سه پخش کرده
    یه فیلمی بود توش پدر و مادر ها می رن از شهر و همه ی بچه ها مجبور می شن شهر و اداره اش رو به دست بگیرن. این بین بچه ها دو گروه شدن و یه سریا مثل مافیا ها شدن و باقی ، خوبای شهر!
    فک کنم مادر و پدرشون هم رفتن تو جنگل و اسیر شدن!! ولی بعد سالم برگشتن

یه فیلمی ام بود که یه مردی تو یه خونه ی دور افتاده تو جنگل زندگی می کرد. یه دختر داشت. بعددو تا پسر نوجوون می رن تو اون جنگل و باغ متروکه و می رن تو اون خونه ببینن چیه!
    یادم نیست خیلی ازش! فقط یادمه یه معجونی و می خوردن و رو خودشون می ریختن که باعث می شد نسوزن دیگه...

یه فیلم دیگه ام بود مرده کلی بچه داشت و اینا خیلی خرابکاری می کردن!-_- تو یه خونه ی خیلی بزرگ و کاخ مانند هم زندگی می کردن.

هر کی می دونه لطف کنه بگه! واقعا دلم می خواد حتی شده یه بار دیگه ببینمشون :)
    @_Janan_ جانان جون شما ام اگ می دونید، ممکنه بگید؟

_Janan_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    360
    امتیاز واکنش
    6,351

Reyhun

کاربر انجمن نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    289