روانشناسی بالینی اصول موفقیت

✿بانو

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
812
امتیاز واکنش
629
✍💎
🔰اصول پنج گانه موفقیت و آرامش

✅ اصل اول
من اجازه ورود افکار منفی را به ذهن خودم نمیدهم
من در هر حال و در بدترین شرایط زندگی ام مثبت فکر میکنم.

✅ اصل دوم
من اجازه اعتراض به تقدیر خداوند را ندارم
او بهتر ازهمه بر جریان امور مسلط است

✅ اصل سوم
من اجازه تنبلی ،تن پروری ،بیکاری را ندارم
من در برابر سختی های جسمی و روحی مقاوم هستم چون من جسم نیستم بلکه روحی بزرگ هستم

✅ اصل چهارم
من اجازه ماندن در وادی جهل و ناآگاهی و نادانی را ندارم
من باید بدانم
من باید بخوانم

✅ اصل پنجم
من غیر از خداوند به هیچ کس نیاز ندارم
او برای من کافی است
ذکر او مایه آرامش روح من است
او همنشین من است
من به خداوند عشق میورزم

• پیشنهادات
  • ✿بانو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    812
    امتیاز واکنش
    629
    هیچ وقت بـرای هیچ کاری دیر نیست. مهم نیست که چه اتفاق‌هایی تا به امروز توی زندگیت پیش اومده. مهم اینه که باور داشته باشی زندگی تو یه زمـان بندی مخصوص به خودش داره. قرار نیست که همه چیز توی یه سن مشخص باشه. قرار نیست اگه فلانی که خیلی قبولش داری و همیشه به عنوان یه آدم موفق توی زندگیت نگاهش میکردی ، بشه نماد کسی که تو بـاید قدم به قدم پاتو جای پای اون بذاری و اگه یه سال تفاوت داشته باشی تو دیگه در این زندگی موفق نیستی ،

در دنیای خودت تو فقط مهمی و سرنوشت خودت. اصلا کی گفته این عواملی که همش باخودت مرور میکنی که از همه چیز عقبی باعث خوشبختی هستن. کی گفته ازدواج کردن آرامش خاطر میاره و سال ها در خلوت خودت بودن معنیش غم و غصه است. مهم اینه که وقتی یه لیوان قهوه میریزی و به زندگیت فکر مکینی بدونی که از زندگی چی میخوای. بدونی چی بـرات مهمه و قراره توی این مسیر به کدوم سمت بری و هدفت از بودن چیه

تو با یه شکست نه از کسی عقبی و نه جلوتر، نه شکست خورده ای و نه بی‌سواد و ضعیفی. هیچ کس توی این دنیا نیست که تو خودت رو باهاش مقایسه کنی. چون تمام آدم های اطرافت هیچ وقت در شرایط یکسان با تو نبودن و سرنوشت آدم ها با کوچک ترین تغییر در شرایط زندگی روزمره تغییر میکنه. روزهاتو دریاب، بسمت آرزوهات گام بردار،

اینکه میگم به دنبال آرزوت برو منظورم یه سفر دوهفته ای و گشت و گذار نیست. منظورم اون مفهوم اصلی زندگیه. اون چیزی که وقتی خودت رو تصور میکنی می‌بینی. چون میدونی زندگی پیش میره، بخوای و نخوای با سرعتی که همیشه از تصور ما بیشتره، دوبـاره خورشید طلوع میکنه و منتظر آرزوهای تو باقی نمیمونه. این وسط این تویی که بدونی از زندگیت چی میخوای

خودت ببین چی میخوای از زندگیت و در مسیرش قدم بردار. مهم نیست هرچه زودتر به این هدف های کوتاه مدت برسی مهم اینه که اون جهت گیری فکریت بـرای کل زندگیت مشخص باشه و به همون سمت حرکت کنی. اینبار نشد دوباره تلاش کن ولی ذهنت رو تعطیل نکن و بگو دنیا تموم شد. چون اون اعماق وجودت میدونی که نشده. میدونی که دوباره فردا صبح میشه و روز جدید شروع میشه و بـاید مصمم حرکت کنی.

برخی موضوعات مشابه

بالا