اخبار سینما و تلوزیون بازیگرانی که از به یاد ماندنی‌ترین نقش‌هایشان پشیمان‌اند

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 254
  • پاسخ ها 13
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
بازیگرانی که از به یاد ماندنی‌ترین نقش‌هایشان پشیمان‌اند
همه ما پشیمانی هایی در زندگی داریم، اما پشیمانی ما به هیچ وجه شبیه به پشیمانی بازیگران هالیوودی نیست. آنها از نقش هایشان میلیون ها دلار درآمد دارند، هواداران بسیاری را جذب می کنند و در جهان می درخشند اما خودشان از نقش هایی که ایفا کرده اند، راضی نیستند. مثلا ما رابرت پتینسون را به خاطر بازی اش در «گرگ و میش» می شناسیم اما او خودش از بازی در این سریال پشیمان است. اگر دوست دارید با بزرگ ترین پشیمانی ستاره ها از بازی در به یاد ماندنی ترین فیلم های جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

• پیشنهادات
  • dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    شان کانری: 007

1945182_955.jpg

اگرچه اکثر بازیگران هالیوودی برای بازی در نقش جیمز باند سر و دست می شکاندند، اما شان کان علاقه ای به بازی در آن نداشت. او در مصاحبه ای با مجله گاردین گفت: «من آنقدر از نقشم بیزار بودم که حاضر نبودم در موردش حتی صحبت کنم. در حقیقت من از جیمز باند متنفرم و دوست دارم که او را بکشم.» شان کانری پس از آخرین اجرایش در فیلم 007، تمام دستمزدش را وقف خیریه ها کرد.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    کیت وینسلت: تایناتیک

1945204_585.jpg

کیت وینسلت آنقدر از بازی اش در «تایتانیک»(TITANIC) ناراضی بود که حتی این فیلم را به طور کامل نگاه هم نکرد. از نظر خودش، بدتر از بازی اش در این فیلم، لهجه اش بود. او حتی حاضر نیست که صدای خودش را در این فیلم بشنوند. اگر چه کیت قبل از تایتانیک در فیلم های بسیاری ایفای نقش کرده اما در هیچکدام از آنها به اندازه این فیلم ندرخشیده است.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    مگان فاکس: تبدیل‌شوندگان

1945183_625.jpg

اگر چه مردم زیادی عاشق نقش مگان فاکس در «تبدیل‌شوندگان»( TRANSFORMERS) شدند اما او خودش از این فیلم تنفر دارد. او در مصاحبه ای گفت: «من مدتی پس از شروع فیلمبرداری این فیلم فهمیدم که کارگردان مرا تنها به خاطر چهره ام می خواهد، نه توانایی بازیگری ام.» از این رو او بازی در این فیلم را یک سرگرمی دید، فیلمی که حتی ذره ای از توانایی های او را به چالش نکشاند.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    زک افران: دبیرستان موزیکال

1945184_340.jpg

زک افران شهرت و محبوبیت اش را مدیون بازی در «دبیرستان موزیکال»( High School Musical) می باشد اما او خود از بازی اش در این مجموعه بیزار است. این ستاره هالیوودی در این باره می گوید: «زمانی که من این فیلم دیدم، دوست داشتم که خودم را بکشم.» البته شاید دلیل تنفر زک از این نقش اش منطقی باشد. او می گوید که پس از این فیلم همه او را با شخصیت داخل فیلم اش یکی می دانستند و مدت ها طول کشید که شخصیت واقعی او را از شخصیت داخل فیلمش جدا کنند.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    میشل فایفر: گریس 2

1945185_514.jpg

ما میشل فایفر را بیشتر به خاطر بازی در «گریس 2» (Grease 2) می شناسیم. او حتی برای بازی در این فیلم نامزد بهترین بازیگر جوان شد اما خودش از این نقش اش تنفر دارد. او می گوید: «این فیلم برایم یک کابوس بود که دوست دارم از حافظه ام پاکش کنم.»

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    هریسون فورد: جنگ ستارگان

1945186_215.jpg

بخش اعظمی از شهرت هریسون فورد به خاطر بازی اش در فیلم «جنگ ستارگان»( STAR WARS) بود، اما خود این ستاره از بازی اش در این فیلم ناراضی ست. او می گوید که دوست داشت شخصیت اش در انتهای فیلم «بازگشت جدای» کشته شود اما جرج لوکاس، کارگردان این فیلم، با او مخالفت کرد. فورد در سال 2015، بازی در این فیلم را تنها با این شرط که در انتهای فیلم کشته شود، پذیرفت.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    دنیل ردکلیف: هری پاتر

1945187_183.jpg

تعجب نکنید، دنیل ردکلیف از فیلم «هری پاتر»(HARRY POTTER) بدش نمی آید، او در آن زمان هم از نقش اش ناراضی بود اما حال از این که به عقب بازگردد و بازی اش را ببیند، بیزار است. طبیعی ست، این ستاره از آن زمان تاکنون تجربه های زیادی را به دست آورده و حقم دارد که بازی سالها قبلش را قبول نداشته باشد.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    جسیکا آلبا: چهار شگفت ‌انگیز

1945189_143.jpg

فیلم «چهار شگفت‌انگیز»( FANTASTIC FOUR) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی ست که با الهام از یکی از کتاب ‌های مصور به همین نام ساخته شده است. این فیلم در سی ‌و ششمین دوره از جوایز سالانه تمشک طلایی، برنده سه جایزه از جمله بدترین کارگردانی و بدترین فیلم شد. جسیکا آلبا نیز از نقش اش در این فیلم آنقدر ناراضی بود که دوست داشت در اواسط فیلم بازیگری را به طور کامل رها کند.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    داکوتا جانسون: پنجاه طیف گری

1945190_976.jpg

داکوتا جانسون از بازی اش در فیلم «پنجاه طیف گری»( FIFTY SHADES OF GREY) بیزار است. او در مصاحبه ای گفته که از رابـ ـطه عاطفی که مجبور بود با شخص دیگری در فیلم برقرار کند، نفرت داشت. با این وجود، این فیلم بر شهرت و محبوبیت او افزود.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    148
    پاسخ ها
    2
    بازدیدها
    191
    بالا