اخبار سینما و تلوزیون بازیگرانی که از به یاد ماندنی‌ترین نقش‌هایشان پشیمان‌اند

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 243
  • پاسخ ها 13
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
ویل اسمیت: پس از زمین

1945191_632.jpg

شاید باورتان نشود اما بزرگ ترین پشیمانی ویل اسمیت از بازی اش در فیلم «پس از زمین» (After Earth) بوده است. او در این باره می گوید: «یکی از نقاط شکست من در حرفه بازیگری، همین فیلم بود که من از آن درس های زیادی گرفتم، مثل این که هیچ قراردادی را بدون فکر امضا نکنم.»

• پیشنهادات
  • dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    مایلی سایرس: هانا مونتانا

1945192_849.jpg

بازیگر و خواننده مشهور هالیوودی، مایلی سایرس، مطمئنا اگر بار دیگر به عقب بازگردد، در فیلم «هانا مونتانا» (Hannah Montana) بازی نخواهد کرد. البته او از شهرتی که این فیلم برایش به همراه داشت ناراضی نیست، بلکه از شخصیت اش، که مجبور بود مدام نقش بازی کند و خود واقعی اش نباشد، بیزار بود.

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    بلیک لایولی: دختران خبرچین

1945193_454.jpg

اگر چه بلیک لایولی در سریال «دختران خبرچین»( GOSSIP GIRL) شخصیت مورد علاقه خیلی ها بوده اما او خودش از بازی در این سریال پشیمان است. واقعا چرا وقتی این سریال نام بلیک را در فهرست بهترین بازیگران هالیوودی قرار داده، مورد علاقه خودش نمی باشد؟ او در این باره می گوید: «من از شخصیت و کارهایی که مجبور بودم در این سریال به عهده بگیرم، بیزار بودم. مثلا من باید به دیگران کوکائین می دادم تا حدی که اوردوز کنند. من اصلا نمی فهمم که مردم چرا شخصیت مرا در این فیلم دوست داشتند؟»

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    مارلون براندو: اتوبوسی به نام هـ*ـوس

1945194_673.jpg

مارلون براندو برنده جایزه اسکار و ستوده شده‌ ترین بازیگر تاریخ سینمای قرن بیستم جهان است که فیلم « اتوبوسی به نام هـ*ـوس»( A Streetcar Named Desire) را جزو بدترین نقش هایش می داند. علارغم شهرتی که این فیلم برای او به همراه داشت، او خودش در این باره می گوید: «من از نقشم بیزارم چون تا مدت ها بعد از این فیلم، مردم مرا یک آدم هوسران خطاب می کردند.»

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    146
    پاسخ ها
    2
    بازدیدها
    190
    بالا