بیوگرافی بازیگران بیوگرافی ارمیا قاسمی + زندگی بازیگری و مدلینگ

• شروع کننده موضوع ۰Kiaya۰
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,413
امتیاز واکنش
3,463
ارمیا قاسمی (Ermiya) متولد 25 مهر 1368 در تهران، بازیگر است

دانشجوی انصرافی ترم 5 رشته عمران دانشگاه سراسری و انصرافی ترم 2 معدن می باشد، بجز بازیگری مدل است و یک برادر بزرگتر از خود بنام ایلیا دارد

مرحوم مادرش کرد کرمانشاه ایل کلهر و پدرش تهرانی است

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

نحوه ورود به مدلینگ

فعالیت ارمیا در مدلینگ از سال 1390 شروع شد

در یکی از روزها برای گرفتن عکس آتلیه پیش یکی از دوستانم رفتم، او هم چندتا از عکس ها رو در فیسبوک گذاشت که استقبال عجیبی از عکس ها شد و لایک های زیادی گرفت

از چند روز بعدش بهم تو آتلیه ها پیشنهاد عکاسی می شد تا اینکه پیشنهاد کارهای مدلینگ واسه لباس هم شد که باعث ورود من به این حرفه شد

عینک فروش

من از سال 1387 تا سال 92 کارم فروش عینک آفتابی بود ولی بخاطر مسائل ارزی تصمیم گرفتم این کارو دنبال نکنم

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • ۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,413
    امتیاز واکنش
    3,463
    کلاس بازیگری

به مدت یک سال و شش ماه در کانون فیلمسازان جوان دوره بازیگری را پشت سر گذاشتم، پس از پایان دوره از طریق دستیار قاسم جعفری برای بازی در فیلم عین شین قاف سال 93 معرفی شدم

اولین کارم در بازیگری در 5 – 6 سکانس این فیلم شروع شد

سریال خانگی

دومین تجربه و شناخته شدن ارمیا با سریال نمایش خانگی آسپرین شروع شد که البته اقبال عمومی نسبت به این سریال 17 قسمتی در بین مردم رخ نداد

جدیدتری عکس های ارمیا قاسمی

جدیدتری عکس های ارمیا قاسمی

ورود به تلویزیون

چهره و استعداد بازی اش در سریال آسپرین مورد توجه عوامل سریال کوبار شد، ارمیا اولین تجربه خود در تلویزیون را با نقش اولی سریال کوبار تجربه کرد که در فروردین 97 از شبکه 2 پخش می شود

از 15 سالگی با نماز

راستش هیچ وقت نمی خواهم از خودم تعریف کنم ولی از 15 سالگی تا الان نمازهامو خوندم و همیشه شکر گذار خدا هستم

عکس های ارمیا قاسمی و مادرش

عکس ارمیا قاسمی و مادرش + بیوگرافی و شغل دوم

شایعه ازدواج با شاکردوست

چندی پیش شایعه شده بود ارمیا با الیکا شاکردوست تنها خواهر الناز شاکردوست ازدواج کرده است اما ارمیا در جواب به این سوال می گوید :

الیکا دوست خوبم هست، چند تا همکاری کاری داشتیم برای طراحی ولی من نمیدونم چرا این شایعات به وجود میاد

تحصیلات متفرقه !

من ۵ ترم عمران دانشگاه سراسری ساری گذروندم بعد متاسفانه مدیر دانشگاه با انتقالی من بارها موافقت نکرد و من مجبور بودم به تهران برگردم و درسم ناتمام ماند

تهرانم مهندسی معدن ۲ ترم خوندم که از این رشته هم خوشم نیومد وآخر رفتم دنبال مدرک بازیگری که برای آینده خودم بهتر بود رفتم

عکس همسر ارمیا قاسمی مدل و بازیگر

مدیریت باشگاه

ارمیا مدتهاست مدیر باشگاه تکنیک برتر vip می باشد، مادرش را عشقش میدونه و میگفت خیلی باهاش رفیق بودم، متاسفانه در مرداد سال 95 بخاطر بیماری مادرم رو از دست دادم

علایق

● خواننده مورد علاقه : فرزاد فرزین

● رنگ مورد علاقه : سبز

● غذا : کلا برایم زیاد فرق نمی کند

● اهل کتاب : بله، روانشناسی و رمان می خوانم

● ورزش : به غیر از بدنسازی فوتبال و کوهنوردی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    324
    پاسخ ها