بیوگرافی بازیگران بیوگرافی رامین پرچمی|بازیگر| و همسرش + علت طلاق و دستگیری

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
raminparchami-photokade-1-500x500.jpg

رامین پرچمی متولد 27 شهریور 1352، در بندرکیاشهر، بازیگر است
فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی و بازیگر تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است، مدت بدلایل امنیتی در زندان اوین بود، یک تجربه ناموفق زناشویی دارد، و جدیدا وارد عرصه خوانندگی نیز شده است

شروع فعالیت از دانشگاه

رامین پرچمی در سال دوم تحصیل بازیگری تئاتر در دانشگاه، برای بازی در سریال در پناه تو انتخاب شد و بازی در همین سریال در سال 1374 بود که نه فقط وی که تقریبا تمامی بازیگران آن را به شهرت رساند
لیعا زنگنه، مرحوم حسن جوهرچی، پارسا پیروزفر از بازیگران آن سریال بودند

آدم خوش شانسی هستم

من بسیار آدم خوش شانسی هستم و برخی اتفاق های بد زندگی را هم از تقدیرم می دانم چند سالی است که با نگاهی به گذشته خود می توانم بگویم تقدیر نقش اصلی زندگی من را دارد

عکس رامین پرچمی و معصومه کریمی
raminparchami-photokade-2-500x333.jpg

سردبیری مجله

رامین پرچمی سال‌ ها سردبیری مجله نقش‌ آفرینان را بر عهده داشت
درباره کار در آن مجله می‌گوید : کار بیشتر خانوادگی و رفاقتی بود. چند نفر دوست بودیم که می‌خواستیم مجله در بیاوریم پدر همسرم هم حمایت می‌کرد و چاپخانه داشت، اصلا وصلت با آن خانواده این امکان را برایم فراهم کرد که بتوانم مجله داشته باشم
raminparchami-photokade-3-500x464.jpg

طلاق و جدایی از همسرش

طلاق من و همسرم شکوه جیرودی با توافق و مربوط به یک مساله شخصی بود که سال 94 اتفاق افتاد و هنوز دورادور از آن سوی آبها با هم در ارتباط هستیم، او می خواست برای زندگی به خارج برود اما من دلم نمیخواست برا همین از هم جدا شدیم

ماجرای دستگری در فتنه 88 !

25 بهمن 89 : گوشی دستم بود داشتم عکس می‌گرفتم
سوار موتور بودم و سگم هم روی موتور بود. دیدم یک عده مردم ایستاده‌اند و دارند شعار می‌دهند. چراغ هم قرمز بود و شاید اگر سبز بود من رد می‌ شدم و هیچ کدام از این اتفاقات نمی‌ افتاد ایستادم و اصلا فکر نکردم عکس‌گرفتن از آن فضا کار اشتباهی است حتی به این فکر نکردم که کارم اشتباه است
حتی همان جا یک نفر دستبند سبز به من داد و گفت این را ببند و من هم بستم و همین یک نکته منفی برایم شد. یک چاقو هم در جیبم بود که برای آن هم اتهام اقدام به خرابکاری خوردم

از محکومیت تا آزادی

اتهام وی اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، فیلمبرداری و اخلال در نظم عمومی بود از سوی شعبه ۱۳ دادگاه انقلاب اسلامی شهر تهران به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم شده
در 28 اسفند 1390 موقتا آزاد شد
این خبر در آن زمان بنا به درخواست پرچمی رسانه‌ ای نشد تا در مراحل اداری با مشکل مواجه نشود سرانجام در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۱ با موافقت رامین پرچمی این خبر به رسانه‌ های عمومی اطلاع داده شد

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    آنقدر نگران سگم بودم که به گریه افتادم

وقتی دستگیر شدم تمام مشکل سگم بود که آن را به یک درخت در چهار راه ولیعصر بستند. یعنی من همین طور با خنده داشتم می‌ رفتم که یک نفر آمد و گفت بیا اینجا. دستم را گرفت و مرا سوار ماشین کرد. من با خودم گفتم لابد مرا شناخته و می‌ خواهد نصیحت کند اما یک‌ باره دیدم سر مرا فشار داد پایین و یک اسلحه هم گذاشت و گاز ماشین را گرفتند و رفتند
    من فقط نگران سگم بودم و آنقدر گریه کردم که خودش شماره یکی از دوستانم را گرفت و به او آدرس داد که برو و سگ را بردار تازه بعد از اینکه رسیدیم مرا شناختند و گفتند شما چرا و بعد کم‌ کم داستان زیاد شد که مگر می‌ شود بدون قصد و نیت این کار را کرده باشی و مابقی ماجرا …
    raminparchamii-photokade.jpg

خوانندگی

خوانندگی کلا مثل بازیگری خواندن هم برایم جذابیت داشت
    همیشه دوست داشتم آواز بخوانم و کنسرت برگزار کنم. مطمئن باشید اگر یک روز آن طرف می‌ رفتم وارد بخش سیـاس*ـی VOA نمی‌ شدم؛ یکی مثل اندی یا حتی داوود بهبودی می‌ شدم

رامین پرچمی در کنار پدر و مادرش
    raminparchami-photokade-4.jpg

گذران زندگی با ارث پدری

پرچمی که به دلیل مشکلات سیـاس*ـی مدتی ممنوع‌ الکار بوده است، درباره گذران زندگی در دوران ممنوع‌ الکاری خود می‌گوید : بخشی از امور زندگی را با ارث پدری گذراندم و بخشی را هم واقعا نمی‌ دانم چطور گذشت

قلاده‌ های طلا

شنیده‌ ام امین حیایی را برای بازی در قلاده‌ های طلا اذیت کرده‌ اند اما واقعا فکر نمی‌ کنم به خاطر بازی در یک فیلم چنین رفتاری با یک هنرمند درست باشد وی در پاسخ به این سوال که اگر تو جای حیایی بودی در قلاده‌ های طلا بازی می‌ کردی، اظهار می‌ کند : شاید اگر بگویم بله، باور نکنید

فیلم‌ های سینمایی

● ضیافت – (مسعود کیمیایی ۱۳۷۴)
    ● تلفن (شفیع آقا محمدیان ۱۳۷۸)
    ● اعتراض – (مسعود کیمیایی ۱۳۷۸)
    ● خاکستری – (مهرداد میرفتاح ۱۳۷۹)
    ● مهمان مامان – (داریوش مهرجویی ۱۳۸۲)
    ● اخراجی‌ ها ۲ – مسعود دهنمکی ۱۳۸۷)

مجموعه‌ های تلویزیونی

● در پناه تو – (حمید لبخنده ۱۳۷۴)
    ● بازگشت پرستوها – (ابوالقاسم طالبی ۱۳۷۵/۷۶)
    ● همسایه‌ ها – (محمدحسین لطیفی ۱۳۷۹)
    ● پس از باران – (سعید سلطانی ۱۳۷۹)
    ● زیر آسمان شهر ۳ – (مهران غفوریان ۱۳۸۱)
    ● عشق گمشده – (حسین سهیلی‌زاده ۱۳۸۳)

نمایشنامه خوانی

● عاقبت عشاق سـ*ـینه‌ چاک ۱۳۹۲

raminparchami-photokade-5-500x442.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    317
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها