بیوگرافی بازیگران بیوگرافی رویا تیموریان و ازدواج ها و علت طلاق از همسر اول

Farzadamiri069

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
129
امتیاز واکنش
61
رویا تیموریان دو بار ازدواج کرده که ازدواج اول او منجر به طلاق شده و برای بار دوم با بازیگر مشهور مسعود رایگان ازدواج می کند و اکنون بیش از 15 سال است که در کنار هم زندگی خوب و خوشی دارند.

roya-teymourian-5-min.jpg

دنیا مدنی و پدرش میرولی الله مدنی
ازدواج اول و علت طلاق
رویا تیموریان سال ها قبل با میرولی الله مدنی ازدواج می کند که این ازدواج بعد از چند سال زندگی مشترک بنا به دلایلی نامعلوم به طلاق منجر می شود. حاصل ازدواج این دو زوج دو دختر بنام های دنیا و درنا مدنی می باشد.

بیوگرافی دختران رویا تیموریان
دنیا مدنی متولد سیزدهم تیرماه 1369 در شهر تهران است و فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی می باشد. او اکنون در دو حرفه طراحی لباس و بازیگری فعالیت می کند. چندی پیش بخاطر منتشر شدن عکسی از او در کنار علیرضا کمالی نژاد شایعه شده بود که آن دو باهم ازدواج کرده اند که این خبر واقعیت ندارد و دنیا مدنی مجرد می باشد.

درنا مدنی دختر بزرگتر رویا تیموریان نیز بازیگر است و تحصیلات خود را در رشته هنر به پایان رسانده است و فعالیت حرفه ای خودش را در سال 1368 شروع کرده است. اطلاعاتی زیادی در مورد او و تاریخ تولدش منتشر نشده است.

roya-teymourian-4-min.jpg

خانواده رویا تیموریان - همسر و دخترانش
roya-teymourian-2-min.jpg

رویا تیموریان و همسرش مسعود رایگان
ازدواج دوم با مسعود رایگان
رویا تیموریان بعد از جدایی از همسر اولش در سال 82 با مسعود رایگان ازدواج می کند. مسعود رایگان متولد یکم بهمن 1333 در خرم آباد است و فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر می باشد. او تجربه بازیگری در اروپا و کشور سوئد را دارد و حتی برای برنامه دست های روشن شبکه دو سوئد کار کارگردانی هم انجام داده است. او در سال 1381 با دعوت وحید موسائیان به ایران بازگشت و در فیلم خاموش دریا بازی کرد.

ماجرای ازدواج و عاشق شدن
رویا تیموریان در برنامه دورهمی
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش با مسعود رایگان گفت : من بعد از جدایی از همسر اولم سال ها با دخترانم تنها زندگی می کردم و زمانی که برای اجرای تئاتر به سوئد رفته بودیم یک شب مسعود رایگان برای تماشای اجرای ما به سالن آمد و ما بعد از 22 سال همدیگر را دیدیم. (من و مسعود در یک دانشگاه درس خوانده بودیم) و بعد از بازگشت به ایران من و مسعود بیشتر باهم آشنا شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
10
بازدیدها
320
پاسخ ها
1
بازدیدها
190
پاسخ ها
22
بازدیدها