بیوگرافی بازیگران بیوگرافی سارا رسول زاده|بازیگر

• شروع کننده موضوع Pari_A
  • بازدیدها 237
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Pari_A

کاربر اخراجی
ارسالی ها
2,766
امتیاز واکنش
14,439
read-biographies-and-sarah-interesting-rasoulzadeh.jpg

نام و نام خانوادگی : سارا رسول زاده
رشته تحصیلی : لیسانس مدیریت صنعتی
تاریخ تولد : سال ۱۳۶۸

سارا رسول زاده مجری جوانی هست که بعد از مصاحبه بین ۳۰۰ نفر در شبکه دو تلویزیون برای مجری برنامه زنده انتخاب میشه و به تلویزیون راه پیدا میکند این مجری جوان حضوری موفق را در برنامه های نوجوان از خود به نمایش گذاشته و بطور چشمگیری با مخاطبان نوجوان ارتباط برقرار کرده و هم اکنون محبوبیت خاصی دارد محبوبیتی که بچه های اوایل دهه شصت را به یاد علاقه ای که به مجریان برنامه نیم رخ داشتن می اندازد.

سارا رسول زاده اصالتا اهل تبریز است و در یک خانواده ۶ نفره زندگی میکند که دو خواهر و یک برادر دارد و پدرش علاقه داره که سارا به ورزش اهمیت بدهد تا اونجایی که سارا در تیم هندبال نفت بازی میکرده و بدلیل مشکلات و کمبود وقت از این تیم جدا میشه ! برای مادر سارا رسول زاده ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج عالی مهم است . یکی از خواهرانش مشغول تحصیل در مقطع دکتری است خواهر دیگرش حقوق می خواند و برادرش مکانیک طبعا با رشد کردن در چنین خانواده ایی سارا سراغ تحصیل در رشته ی هنر نرفت و در حال حاضر دانشجوی رشته مدیریت صنعتی هست.

سارا رسول زاده دیده شدن براش مهم نیست و بیشتر علاقمند هست که به کار تئاتر بپردازد او نقش آملیا را در تئاتر «یرما» از دکتر علی رفیعی را بازی کرد و امیدوار است اگر روزی بخواهد حضوری در سینما به عنوان بازیگر داشته باشد در کارهای دکتر رفیعی باشد.

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    saraRasouzade-photokade-com-2.jpg
    بیوگرافی سارا رسول زاده مجزی و بازیگر + زندگی شخصی

بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش و ماجرای شروع بازیگری و اجرا با عکس های سارا رسول زاده و همسر او را در سایت فتوکده می خوانید

سارا رسول زاده متولد 18 شهریور 1368 در تهران، بازیگر است
    فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی می باشد، با تئاتر دانشجویی شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسید
    rasoulzadeh-sara-photokade-com.jpg

خانواده پرجمعیت

سارا در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بزرگتر دارد
    با تشویق پدر وارد رشته هندبال شد و مدتی در تیم نفت بازی می کرد اما مادر همیشه مخالفت بود و دوست داشت او همانند برادر و خواهرانش الویت اش تحصیل باشد
    یکی از خواهرانش فارغ االتحصیل دکترا، و دیگری حقوق و برادرش مکانیک خوانده است
    saraRasouzade-photokade-com-3.jpg

شروع با تئاتر عروسکی

بصورت جدی فعالیت خود را قبل از دانشگاه با تئاتر عروسکی شروع کرد
    در دوران دانش آموزی و دانشجویی در زمینه تئاتر هم فعال شد تا اینکه برای ورک شاپ دکتر علی رفیعی از بین 40 نفر انتخاب شد و با نمایش یرما به کارگردانی ایشان اولین بار روی صحنه رفت

وقتی مجری شد

ورودم به عرص اجرا اتفاقی بود، یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را میشناخت تماس گرفت و ازم برای تست مجری گری دعوت کرد
    تست دادم و قبول شدم به این ترتیب اولین بار در سال 1388 وقتی 20 ساله بودم با برنامه ترمه طلا برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری مجری گری را شروع کردم

بازیگری جلوی دوربین

بعد از اولین تجربه اجرا در سال 1393 با سریال پرده نشین در نقش هاجر همسر یک طلبه بنام برتعلی با بازی محسن کیایی جلوی دوربین رفت

شهرت با عاشقانه ها

اما شهرت اش از اسفند 1395 با سریال عاشقانه ها در شبکه خانگی به کارگردانی منوچهر هادی کنار بازیگرانی چون هومن سیدی، محمدرضا گلزار و مهناز افشار شروع شد
    saraRasouzade-photokade-com-5.jpg

بازیگر مورد علاقه

بازیگر مورد علاقه زیاد دارم؛ فاطمه معتمد آریا، رویا تیموریان، گلشیفته فراهانی، ریما رامین فر ، مریم سعادت و تمام بازیگرهایی که به واسطه چهره مطرح نشده اند را دوست دارم

ازدواج

سارا رسول زاده ازدواج نکرده و می گوید هنوز کوچولو هست
    saraRasouzade-photokade-com-4.jpg

نقطه قوت و ضعف

بزرگترین نقطه ضعف من این است که روحیاتم خیلی روی کارم اثر می گذارد
    گاهی که اتفاق بدی برام می افتد این را نمی توانم پنهان کنم، نقطه قوتم این است که پشتکار بسیار زیادی دارم، اصلا آدم مغروری نیستم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    75
    پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    320
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها