بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی سارا نایینی خواننده + زندگی شخصی و همسرش

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
sara-naeini-photokade-com-2.jpg

سارا نایینی متولد 2 تیر 1360 در شیراز، خواننده است
فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته گرافیک از دانشگاه فنی شریعتی تهران می باشد، فعالیت خود را با همخوانی شروع کرد حالا در عرصه موسیقی جاز، مستقل کار می کند
sara-naeini-photokade-com-3.jpg

خانواده

سارا موسیقی را از مادرش حوروش خلیلی خواننده و مدرس آواز سنتی به ارث برد، پدرش رحیم حسن نایینی از ورزشکاران سرشناس رشته ژیمناستیک می باشد

شروع با موسیقی

از وقتی به دنیا آمدم با موسیقی بودم و مامانم اولین معلم من بود، تا اینکه سال 1387 در 17 سالگی بصورت مستقل اولین کنسرت مستقل خود را به اجرا گذاشم
sara-naeini-photokade-com-4.jpg

همخوانی تا ممنوع الکاری

به صورت جدی همکاری اش را با خواننده های مشهور چون، همایون شجریان، محمد اصفهانی و علیرضا عصار بعنوان همخوان ادامه داد تا اینکه ممنوع الکار شد

کنسرت خارج از کشور

بعد از ممنوعیت کار در ایران سال 85 – 86 در دو نوبت برای برگزاری چندین کنسرت در آمریکا و وین اتریش از ایران خارج شد و بعد از کار بدون مشکل به ایران بازگشت

آشنایی با رضا روحانی

من سال ها پیش در کنسرتی در ایران همخوان آقای علیرضا عصار بودم
آن شب مادر و پدر رضا جان یعنی استاد انوشیروان روحانی مرا دیدند و بعد به پسرشان رضا جان معرفی کردند و با هم ملاقات کردیم

عکس سارا نائینی و رضا روحانی
sara-naeini-photokade-com-5.jpg

مهاجرت

در سال 91 رضا روحانی نوازنده و آهنگساز موسیقی از او برای همکاری دعوت کرد به همین خاطر نائینی مجبور شد از کشور مهاجرت کرده و به کالیفرنیا برود
انتشار چند آلبوم و آهنگ باعث شد او آنجا ماندگار شود

ازدواج

سارا نائینی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد
sara-naeini-photokade-com-6.jpg

مستند زندگی

ترنگ عابدیان فیلمساز در مستندی به نام ‘نه یک توهم’ به زندگی ورزشی و هنری خانم نائینی پرداخت و تلاش او را از سال 82 تا 1388 به تصویر کشید

قهرمان ژیمناستیک

سارا از نوجوانی با تشویق پدر ورزشکارش وارد ژیمناستیک شد
او درست در اوج دوران حرفه ای این رشته که به مقام قهرمانی هم رسیده بود بعلت سقوط از پشت بام و مصدومیت جدی ستون فقرات از این ورزش کنار رفت
خانم خواننده حالا مدرس آواز می باشد

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
75
پاسخ ها
10
بازدیدها
319
پاسخ ها
1