بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی فرزاد فرزین | خواننده

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 242
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
فرزاد فرزین زاده ۳ تیر ۱۳۶۰ خواننده ایرانی است. او به جز خوانندگی در آلبوم هایش ترانه سرایی و تنظیم هم کرده است. او کار موسیقی را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده است و چهارآلبوم رسمی دارد. همچنین سابقه بازی در فیلمهای سینمایی از جمله پسران آجری ساخته مجید قاری زاده و کنسرت روی آب را داشته است. آخرین آلبوم او «شخصی» نام دارد.در تاریخ 21 بهمن ماه سال 1392 آلبوم شخصی روانه بازار شد.

Farzadfarzind.png

حرفه بازیگری

او چند سال پیش در فیلمی با نام «پسران آجری» به کارگردانی «مجید قاری زاده» حاضر شد و در آن نقش یک خواننده را بر عهده داشت. وی در تله فیلمی به نام «دنیای محبوب» (ساخته ارسلان میر حسینی) نیز نقشی داشته است. او برای فیلم «سوپر استار» به کارگردانی «تهمینه میلانی» نیز آهنگ تیتراژ ساخته است.

آخرین کار سینمایی او «کنسرت روی آب» نام دارد که تازه فیلمبرداری شده است. قطعه هایی از این فیلم با همکاری گروه موسیقی پارس ریکوردز ( شاهین الماسی (Keyboard)، تیمور لک (Keyboard) فرشاد اسماعیل نژاد (Electronic Guitar) و محمود رامتین (Electronic Guitar) ) اجرا شده است.همچنین وی در فیلم سگ های پوشالی ساخته ی رضا توکلی نیز بازی کرده که در سینماهای کشور درحال اکران می باشد.

آلبوم ها

شخصی (۱۳۹۲)
شلیک (۱۳۹۰)
شانس (۱۳۸۹)
شوک (۱۳۸۷)
شراره (۱۳۸۵)
شراره (۱۳۸۳)
تهدید

تک آهنگها

بچه (ریمیکس)
دونه دونه (ریمیکس)
چیکه چیکه (با همراهی حامد حاکان)
راه من
به تومدیونم
هموطن
پشت صحنه زندگی
عیدت مبارک
بی تو
نفس بریده
میبخشمت
نفرین به جنگ
پنجره
عاشقت بودم
چتر شکسته
صبح سپید
کشتی صلح
پسران آجری
خلیج فارس
نم نم بارون
تو برگشتی
تو نزدیکی (با همراهی علی اصحابی و بهنام صفوی)
جام جهانی (با همراهی جمعی از خوانندگان)
یادته (با همراهی بابک تسلیمی)
ماه من
گریه کن
واسه آبروی مردمت بجنگ (باهمراهی محسن چاووشی)
لبه تیغ
امید جانم
ماه عسل
شوخی
نگرانتم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
119
پاسخ ها
0