بیوگرافی بازیگران بیوگرافی فریبا کوثری بازیگر مجرد + زندگی شخصی هنری

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314

فریبا کوثری متولد 1 آذر 1345 در زاهدان، بازیگر است
فارغ التحصیل دیپلم اقتصاد است، دوست داشت مهماندار هواپیما باشد اما حالا یک بازیگر صاحب نام است، هیچ فرزندی ندارد و می گوید مادرم را بعد از خدا می پرستم

خانواده

در یک خانواده 4 نفری بدنیا آمد است و تنها یک برادر دارد، پدرش در زاهدان معاون اداره پست و تلگرام بود، وقتی 5 ساله بود از زاهدان به تهران نقل مکان کردند
faribakos-ari-photokade.jpg

مهمانداری هواپیما تا بازیگری

در جوانی علاقمند بود مهماندار هواپیما باشد، اما بصورت اتفاقی و سرنوشت باعث شد وقتی 22 ساله بود بدون دانش و کلاس بازیگری وارد عرصه هنری شود
اولین تجربه او در سال 1367 در فیلم چهره یک صهیونیست بود

بازیگری بصورت تجربی

آن موقع که شروع به بازیگری کردم بخاطر اینکه جنگ تازه تمام شده بود کلاس های آنچنانی نبود و اصلا بازیگری جایگاهی نداشت به همین دلیل سعی کردم از استادان بزرگ آن زمان یاد بگیریم
مرحوم خسرو شکیبایی، فرامرز قریبیان، مرحوم حمیده خیرآبادی، محمدعلی کشاور، مهدی هاشمی و … از استادانی بودند که از آنها یاد گرفتم
kosarifariba-photokade-com.jpg

شهرت و چهره ماندگار

شهرت فریبا کوثری از سال 1380 با سریال معصومیت از دست رفته شروع شد و در سریال های بی گناهان سال 86، بی صدا فریاد کن سال 87، دلنوازان سال 88 و مختار نامه در سال 89 به اوج خود رسید

خانواده و علت مجرد ماندن

به شدت به خانواده وابسته ام، در تمام این سال ها این وابستگی توام با احترام بوده و همیشه نزدیک مادر و برادرم بودم، من ارتباط نزدیکی با برادرزاده هایم کیمیا و پوریا دارم
ازدواج نکردم چون این موضوع علل مختلفی دارد که ترجیح می دهم نگوییم

عکس فریبا کوثری و برادرش
kosarifariba-photokade-com-2.jpg

پدر و مادر

اختلاف سنی من و مادر تنها 15 سال است
همین علت باعث شده که با هم احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید، وقتی کم سن و سال بودیم پدرم مرحوم شد و مادرم به نوعی ما را به دندان گرفت و بزرگ کرد

نقش هایی که دوست دارم

هر سریال و فیلمی که بازی کردم، نقش هایم را دوست دارم در همه آنها ردپایی از خودم است ولی بازی در سریال معصویمت از دست رفته و مختارنامه را بیشتر دوست دارم

فریبا کوثری و برادرزاده اش کیمیا
faribakosari-photokade-6.jpg

فعالیت ها

همیشه بیشتر از همه چیز به سلامت روانم اهمیت می دهم، سعی می کنم موسیقی گوش بدهم، زیاد کتاب بخوانم، ورزش کنم و با این کارهای آرامش روانی بدست بیاورم

آرامش ظاهری و درونی پر از تلاطم

برخلاف چهره و صدای آرامی که دارم، درونم خیلی پرطلاتم است، چون آدم بسیار حساس و زودرنجی هستم، به هر حال هر آدمی خودش را بهتر می شناسد

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
232
پاسخ ها
0
بازدیدها
309
پاسخ ها
0
بازدیدها