بیوگرافی بازیگران بیوگرافی مجید صالحی|بازیگر

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
مجید صالحی متولد 26 شهریور 1354 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران است، علاوه بر بازی، کارگردان و تهیه کننده است و تدریس نیز می کند
sirmajidsalehi-photokade-2.jpg

کلاس بازیگری

علاقه اش به هنر باعث شد از 18 سالگی در کلاس های بازیگری موسسه رسام و حمید سمندریان حضور پیدا کند و از همین کلاس ها وارد تئاتر با اولین نمایشی بنام دکتر جوشگار شد

ورود به تلویزیون و سینما

از سال 75 در نقش های فرعی چند مجموعه از جمله، جنگ آفتاب، برگ سبز، سیمای صبحگاهی وارد تلویزیون شد اما با این کارهای دیده نشد در سال 79 نیز با فیلم یکی بود یکی نبود وارد سینما شد

مجید صالحی در کنار علی مسعودی و رامبد جوان
sirmajidsalehi-photokade-5.jpg

شهرت

اولین تجربه حرفه اش با مجموعه سیب خنده از سال 76 به کارگردانی رضا عطاران شروع شد و در سال 77 وقتی 23 ساله بود با مجموعه مجید دلبندم به شهرت رسید

ازدواج و دوقلوها

مجید صالحی در خرداد 1391 با دختری بنام رامینه اکبری خادم ازدواج کرد و حالا این زوج صاحب دو فرزند دوقلو بنام های حنا و آروین هستند

روابط عاشقانه

مجید صالحی : ازدواج برایم خیلی دلچسب بود، چون همسرم را خیلی دوست دارم، جالب اینجاست که هر دو خانواده بیشتر از من، همدیگر را دوست دارند

عکس همسر مجید صالحی رامینه اکبری خادم + عکس فرزندان دوقلویش

salehisirmajid-photokade.jpg

راز جوانی

با اینکه حالا نزدیک 45 سالگی هستم اما اصلا احساس پیری نمی کنم، زندگی را ساده گرفتم و خیلی دنیا را برای خودم پیچیده نمی کنم

اوقات فراغت

به عکاسی بسیار علاقه دارم و گاهی برای خودم عکاسی می کنم، فرصت باشد با خانواده به سفر می رویم، کتاب خواندن را دوست دارم و در فراغت فیلم هایی که دوست دارم را می بینم

عکس های مجید صالحی و دوقلوهایش حنا و آروین
sirmajidsalehi-photokade-3.jpg

خانواده

مجید صالحی متولد محله امامزاده حسن تهران است، 4 برادر و 3 خواهر دارد و خودش بچه یکی به آخر مانده است، پدرش شرکت حمل و نقل باربری داشته است و مادرش خانه دار بود

تدریس

او در حال حاضر با مدرک لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی در موسسه فرهنگی و هنری اندیشه ماهان زیر نظر امیر دژاکام مشغول تدریس بازیگری است

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
192
پاسخ ها
0
بازدیدها
138
پاسخ ها
0
بازدیدها