بیوگرافی بازیگران بیوگرافی مهسا علافر بازیگر زن + زندگی شخصی هنری

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
مهسا علافر متولد 24 آذر 1366 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است، بجز بازیگری و عکاسی علاقمند به هنرهای تجسمی و موسیقی می باشد
mahaalafar-photokade-com-2.jpg

شروع با فیلم کوتاه

مهسا گلی علافر فعالیت خود را بصورت جدی با فیلم کوتاه تولدت مبارک و سپس فیلم دوچرخه سواری شروع کرد، و نقش متفاوتی در فیلم کوتاه حذف اضطراری داشت
این فیلم مسیر زندگی اش را تغییر داد

اولین تجربه و جایزه

اولین بازی جدی اش جلوی دوربین با فیلم سینمایی گس به نویسندگی و کارگردانی کیارش اسدی‌ زاده در سال 91 شروع شد
با این فیلم موفق به گرفتن جایزه بهترین بازیگر به صورت مشترک از جشنواره فیلم رم شد
mahaalafar-photokade-com-3.jpg

دیده شدن

در سال 1393 به دعوت بهرام توکلی کارگردان فیلم من دیه گو مارادونا هستم در نقش اصلی مهشید بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت، توکلی با دیدن فیلم کوتاه حذف اضطراری از او برای بازی در این فیلم دعوت کرده بود
mahaalafar-photokade-com-4.jpg

بازیگری بدون تجربه تئاتر

من اصلا تجربه ای در بازیگری تئاتر ندارم به همین خاطر کدهایی که بچه های تئاتری در فیلم ها میدادند بلد نبودم و اوایلش خیلی گیج و گنگ بودم

ازدواج

مهسا علافر هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

عکاسی حرفه ای

رشته اصلی و تحصیلی من عکاسی است و به این رشته علاقمندم، هر چند بازیگری برایم الویت دارد اما به دلیل علاقه ام به عکاسی در جشنواره های هنری شرکت می کنم

تاثیر عکاسی در بازیگری

رشته اصلی من عکاسی مستند است که متاسفانه در ایران به آن بها داده نمی شود، اما قصد دارم به صورت شخصی این کار رو ادامه دهم
حتی فکر می کنم نگاهم به دوربین در بازیگر ام تاثیرگذار بوده است
mahaalafar-photokade-com-5.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
242
پاسخ ها
10
بازدیدها
318
پاسخ ها