بیوگرافی بازیگران بیوگرافی میلاد کی‌مرام بازیگر سینما و تلویزیون

Farzadamiri069

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
129
امتیاز واکنش
61
milad-ki-maram-min1.jpg

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون محبوب کشورمان در چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در بندر انزلی متولد شد. یک برادر و یک خواهر دارد و آخرین فرزند خانواده است. میلاد کی مرام دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک است و فوق لیسانس روانشناسی نیز دارد. آغاز فعالیت او در بازیگری از سال ۱۳۷۵ در تئاتر شهر انزلی بوده است. او در کلاس های مسعود کیمیایی نیز شرکت کرده و از شاگردان ایشان بوده است.

میلاد کی مرام عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و به تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نیز علاقه مند است.

همسر میلاد کی مرام
میلاد کی مرام در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است.

milad-ki-maram-2-min.jpg

فعالیت های هنری میلاد کی مرام
اولین کار حرفه ای خود را با بازی در سریال خواستگاران به کارگردانی گلاب آدینه درسال ۱۳۸۶ شروع کرد. میلاد کی مرام در این باره گفته است: من در رستوران رادان یوسف آباد مشغول کار بودم که یک روز خانم گلاب آدینه را درآن جا دیدم. ایشان برای خرید آمده بودند و من پشت صندوق بودم همانجا شرایط خودم را به خانم گلاب آدینه گفتم. ایشان گفتند من در حال ساخت سریالی به نام خواستگاران هستم اگر می خواهی می توانی بیایی و تست بدهی.

میلاد کی مرام در این مورد می گوید: درس عجیبی برای من بود. من رفتم تست دادم و به جای یک نقش، ۲۰ نقش متفاوت را در آن فیلم بازی کردم. من مدیون خانم گلاب آدینه هستم.

میلاد کی مرام در سال ۱۳۸۷ در مجموعه تلویزیونی شب هزار و یکم به کارگردانی علی بهادر نیز ایفای نقش کرده است. او هم چنین بازی در سریال های شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، نابرده رنج، بچه های نسبتا بد به کارگردانی سیروس مقدم، سیب ترش و چرخ فلک به کارگردانی اپیزود کامران را در کارنامه بازیگری خود دارد.

در سال ۱۳۸۹ اولین کار سینمایی خود را در فیلم کوچه ملی به کارگردانی مهرشاد کارخانی آغاز کرد. او در این باره می گوید: از آقای کارخانی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا همین اعتماد باعث شد که آقای حسن حجاریان فیلم را ببیند و بازی من را به آقای آهنگر پیشنهاد بدهد. آقای آهنگر من را برای فیلم ملکه انتخاب کرد.

میلاد کی مرام در سال ۱۳۹۲ در فیلم روزگاری عشق و خــ ـیانـت به کارگردانی داوود بیدل ایفای نقش کرد. بعد آز ان در همان سال با بازی در فیلم سینمایی خط ویژه و برف توانست خود را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

سال ۱۳۹۳ سالی پرکار برای میلاد کی مرام بوده است او در سال ۱۳۹۳ در چهار فیلم سینمایی هاری، مسـ*ـتانه،صفر و ۳۶۰ درجه بازی کرد. او سابقه بازی در فیلم های سینمایی غیر مجاز، امکان مینا و آبنبات چوبی را ر کارنامه بازیگری خود دارد.

در سال ۱۳۹۵ در فیلم ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی ایفای نقش کرد. در همان سال با بازی در فیلم حریم شخصی به کارگردانی احمد معظمی خوش درخشید.

او در سال ۱۳۹۶نیز در فیلم های سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما و روسی به کارگردانی امیر حسین ثقفی بازی کرد.

او در فیلم کوتاه حول حالنا به کارگردانی ابراهیم شیبانی نیز نمایش خوب و ماندگاری را در کارنامه بازیگری خود ثبت کرده است.

میلاد کی مرام در نمایش خانگی در سریال ممنوعه، هم اکنون در حال ایفای نقش است. ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت می کند. از دغدغه های امروز جوانان می گوید تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی.

همچنین ببینید : بیوگرافی و عکس شهرزاد کمال زاده
milad-ki-maram-4-min.jpg

افتخارات هنری میلاد کی مرام
میلاد کی مرام دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم خط ویژه را از سی و دومین جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است که به بیمارستان محک تقدیم شد.

او هم چنین جایزه ۳ سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران را در سال ۱۳۹۳ از جشن خانه سینما دریافت کرده است.

• پیشنهادات
  • Pink princess

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    133
    امتیاز واکنش
    569
    میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 در بندر انزلی، بازیگر است

فارغ التحصیل فوق دیپلم الکترونیک است از شاگردان مسعود کیمیایی و عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و از سرایداری به بازیگر چهره تبدیل شده است

تاریخ تولد او در شناسنامه 1365 می باشد

keymaram-milad-photokade-2.jpg

از موتورخانه تا کلاس بازیگری

با دیدن یک تئاتر عاشق بازیگری شد، و بدون تجربه وارد تئاتر شد جایز بهترین بازیگری منقطه فجر را گرفت، سپس به تهران آمد و در کلاس های سمندریان شاگرد مسعود کیمیای شد

او مدت ها به علت نداشتن مکان زندگی در موتور خانه مدرسه کیمیایی زندگی می کرد

از پیتزا فروشی تا بازیگری

همزمان با کلاس بازیگر در یک پیتزا فروشی کار می کرد که بصورت اتفاقی گلاب آدینه از مشتری های آنجا بود، همانجا خودش را معرفی می کند و از خانوم آدینه درخواست کار می کند

او از طریق گلاب آدینه برای بازی در سریال ایپزودیک خواستگاران سال 86 دعوت شد و در 50 قسمت با 24 نقش مختلف درخشید

عکس میلاد کی مرام و مادرش

miladkeymaram-photokade-5-1.jpg

شهرت

کی مرام با ایفای نقش در فیلم خط ویژه سال 92، امکان مینا سال 94 و شب هزار و یکم و سریال چرخ و فلک به شهرت رسید

بازیکنی فوتبال

علاقه شدید هم به فوتبال داشت و با مازیار زارع، جلال حسینی و علیرضا رمضانی بازیکنان مشهور فوتبال هم مدرسه ای بود و خودش نیز مدتی خط حمله بازی می کرد

ولی بخاطر مصدومیت مجبور به خداحافظی از فوتبال شد

عکس های میلاد کی مرام

keymaram-milad-photokade-1.jpg

خانواده + والیبال

یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خود دارد و آخرین فرزند خانوده می باشد، عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفداران سر سخت ملون بندر انزلی است

علاقه به دایی

علی دایی را اسطوره مطلق فوتبال ماست، علاوه بر ایران ایشان را در اروپا و آسیا هم می شناسند، البته گرفتاری های هر دو ما زیاد است اما گهگاهی این عزیر را می بینم

keymaram-milad-photokade-3.jpg

ازدواج

میلاد کی مرام هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، می گـه کم حرف و خیلی آروم هستم برا همین فکر میکنه کسی نیست با شرایط او کنار بیاد

افتخارات

● دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگر دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت برای بازی در فیلم ملکه

● دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم خط ویژه که به بیمارستان محک تقدیم شد

● دارنده جایزه 3 سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانه سینما در سال 1393 که دیگر این فستیوال ادامه پیدا نکرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    325
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    191
    پاسخ ها
    22