بیوگرافی بازیگران بیوگرافی ندا عقیقی|بازیگر

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
nedaAghighi-photokade-com-2.jpg

ندا عقیقی متولد 14 خرداد 1370 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه هنر می باشد، فعالیت خود را با کلاس های بازیگری و تئاتر شروع کرد و حالا در سینما و تلویزیون بازی می کند

از گرافیک تا بازیگری

رشته من گرافیک است، اول می خواستم بازیگری را انتخاب کنم اما به دلیل بعضی از اتفاقات مجبور شدم که گرافیک بخوانم، از دانشکده هنر معماری شیراز به هنرهای زیبا منتقل شدم
در دانشگاه همیشه در دپارتمان نمایش بودم و با بچه های کار تئاتر می کردم

کلاس بازیگری تا اجرا

زمانی که وارد هنرهای زیبا شدم تصمیم گرفتم بصورت آکادمیک بازیگری را یاد بگیریم به همین علت در کلاس های بازیگری و کارگردانی شرکت کردم
تا اینکه با گروه های تئاتری و سپس رضا ثروتی و همایون غنی زاده آشنا شدم، من از سال 1389 در تئاتر هستم و افتخار می کنم با آدم های خوبی کار کردم
nedaAghighi-photokade-com-3.jpg

از تئاتر تا سینما

در سال 1395 توسط ویشکا آسایش بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون برای فیلم دارکوب معرفی شد و اولین بار با این فیلم بهروز شعیبی جلوی دوربین رفت

ورود به تلویزیون

دیده شدن در تئاتری بنام فهرست نیز باعث شد توسط علیرضا آرا همسر شبنم مقدمی به سریال عقیق در سال 1396 معرفی شود
به این ترتیب او اولین بار با این سریال در پاییز 96 وارد قاب تلویزیون شد، در رمضان 98 نیز با سریال برادر جان تجربه جدیدی در تلویزیون بدست آورد

nedaAghighi-photokade-com-4.jpg

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    هدیه تهرانی الگویم است

هدیه تهرانی به نوعی الگوی من است، او با اینکه کمتر مصاحبه می کند و کمتر در فضای مجازی حضور دارد، اما در عین حال ستاره سینمای ما بوده و هنوزم هست

همسر ندا عقیقی

خانم بازیگری هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد
    nedaAghighi-photokade-com-5.jpg

تئاتر را کنار نمی گذارم

با وجود اینکه حالا به تصویر علاقه‌ مند شده‌ ام و برای آن برنامه‌ ریزی کردم اما تئاتر را کنار نمی‌ گذارم. تئاتر به من کمک می‌ کند تا بازیگری یاد بگیرم

nedaAghighi-photokade-com-6.jpg
    nstyke-actors-irn-photokade-com-18.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    88
    پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    320
    پاسخ ها