تایپک جامع میزگرد رمان دوستان انجمن /بحث وگفتگوازاد ..!!!

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 7,392
  • پاسخ ها 116
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

raha.1999

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4
امتیاز واکنش
0
فکر میکنم بای الگوبرداری نامناسب باشه...دوستان نویسنده دوست دارن مثل نویسنده های حرفه ای و پرمخاطب باشن و میان و الگو برداری میکنند اما این الگو برداری ناشیانه تبدیل به یک تقلید میشه یعنی دقیقا درهمون قالب و به همون شکل بیان میشه...بخاطر همین تکراری میشه...

• پیشنهادات
  • دينا196

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    176
    امتیاز واکنش
    86
    دنيا جان با توجه به گفته ي دوستان فقط ميتونم بگم كه ما كلا همگي اين موضوعات تكراري دوست داريم اگه توجه داشته باشيم ميبينيم كه اكثرا رومانايي كه با خوبي و خوشي تموم ميشه

طرفدار زيادي داره كه لازمه ي اون همين موضوع تكراريه كه بهش اشاره كردي واگر اين طور شروع نشه راه به جايي نميبره كه دليلش احساسات فوق العاده ي ماست ولي به نظر من

ما حتي با موضوعات ساده و عادي كه ممكنه به چشم نياد هم ميتونيم رماني عالي بنويسيم كه در اخر با جمع اوري اونا ميتونيم يه نتيجه ي خوب و خوش داشته باشيم فقط بايد يه مقدار

عميق تر و خلاقانه تر به اطرافمون نگاه كنيم .....البته با اين حال مطمئن باشيد آخرش بازم همچنان عروسيه.....:2uge4p4:

NargeS

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,922
    امتیاز واکنش
    817
    نظرا باهم خوب فرق میکنن دنیا راست میگه راجب پایان رمان ولی خود من به شخصه رمانی و میخونم ک پایان خوش داشته باشه اصلا اول برای انتخابش پایان خوش بودن خوب این یه نقطه ضعف تو منه:dadad4:

parsim

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27
    امتیاز واکنش
    39
    منم متن عامیانه رو بیشتر میپسندم ولی بنظر من باید کمی هم اون حرمت ها در متن حفظ بشه من با نظر فریال مواففم ، برای همین بنظر من میتونیم عامیانه با حفظ ادب بیشتری نوشت قشنگ تره البته ادبی نوشتن لوزمأ استفاده از کلمات سنگین نیست ما کتاب هایی داریم که ادبی هستن ولی کاملأ قابل فهم و روان هستن در بعضی از مواقع ادبی نوشتنم خال از لطف نیست ، با این وجود رمان عامیانه تر به جذابش کمک میکنه بازم میگم ولی با حفظ ادب بیشتر ، رمان فریاد زیر آب بسیار رمان قشنگیه در حالی که تقریبا متنی ادبی داره گفتم شاید معرفیش خالی از لطف نباشه
    ببخشید میدونم این موضوع گذشته ولی دوس داشتم دربارش نظر بدم ، درباره این موضوع جدید منم پایان خوشو بیشتر میپسندم البته دوست دارم که در طول رمان فراز و نشیب زیادی داشته باشه اما پایان خوبی داشته باشه امیدواری به آدم میده که اینو دوست دارم نشون دهنده این میتونه باشه که خدا هست و بعد هر سختی راحتیم هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zsh_star

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    16
    امتیاز واکنش
    21
    من میگم عامیانه بهتره.
    چون کسی که رمان رو میخونه بیشتر سعی میکنه که به زبان خودش بخونه.چون راحت تره.
    من گفتاری رو ترجیح میدم.:5l4xdw3qer8ewdqukwm

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    بحث جدید9

بنظرتون تو رمان های طنز ..چه عنصر نوشتاری باعث میشه که خنده بیاد رو لب خواننده ...بنظر شخصی خودم طنز نوشتن از همه نوع نوشتن سخته ..اخه تو ژانرش مینویسی طنز ولی اگه نتونی حق مطلب رو ادا کنی انگاری خواننده زیر سوال رفته وخود نویسندههم خراب میشه همه چی براش ..بنظرتون یک موضوع خوب میتونه کمک کنه یا نگارش وتوضیحاتش ؟

shakil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,214
    امتیاز واکنش
    2,462
    تو طنز فقط باید سعی کنی داستانت آبکی نشه و پسر داستان نباید طوری بنویسی که آدم فکر نکنه دختره و خواننده عصبی نشه

*Laya*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,220
    امتیاز واکنش
    3,617
    نگارش و خلاقيت تو نوشته طنز به نظرم خيلي مهمه...

lifeloard

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,481
    امتیاز واکنش
    2,145
    اول از همه به نظرم حفظ شخصیتِ شخصیتای داستان مهمه و به قول دوستمون باید طوری بنویسم که خواننده فکر نکنه پسره دختره!:AxPiX28:
    ولی موضوع هم برا طنز نویسی مهمه و نمیتونیم موضوعی که پایه و اساسش عشق و عاشقی داره رو بیای بر پایه طنز بنویسی و به نظرم ممکنه یه جاش کم بیاری و نتونی خوب از پسش بر بیای ولی اینکه ضمن رمانت سعی کنی یه جاهایی رو از زبون طنز استفاده کنی خوبه و باعث تنوع میشه
    :8:

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,316
    امتیاز واکنش
    3,789
    به نظر من توی طنز کل کل کردن مهمه..و باید انجام بشه..ولی اینکه خیلی پیش روی بشه و حریم های دختر یا پسر بودن بشکنه...دیگ خواننده زده میشه...

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا