تست تصویر اجتماعی

Hany Pary

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
28
امتیاز واکنش
283
چه تصویری از خودت ساختی؟! 🎭🌱

به پاسخ الف،۱ امتیاز و پاسخ ب،۲امتیاز
وپاسخ ج،۳امتیاز بدین.

۱.افرادی که هرازگاهی من را می بینند موارد مربوط به اینکه به چه چیزهایی علاقه مندم یا کجا زندگی می کنم را از یاد بـرده اند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۲.مردم مرا بخاطر باورها،علایق وطرز لباس پوشیدنم مسخره می کنند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۳.هیچکس نمی تواند مرا به خوبی به دیگران معرفی کند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۴.کارمندان شرکت ها،فروشنده ها و...مرا بسیار منتظرمی گذارند وانجام کارهایم را به تعویق می اندازند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۵.در جمع های مختلف با اینکه نامم را قبلا گفته ام افراد فراموش می کنند اما نام دیگران را بخاطر دارند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۶.در گروه های مختلف کسی نظرم را نمی پرسد.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۷.مردم معمولا جوری رفتار می کنند که گویی صحبت های آنها مهمتراز صحبت های من است.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۸.در مکان های عمومی،همراهانم مدام به من گوشزد می کنند:آرام تر حرف بزن.اینطور غذا نخور و...
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۹.مردم گاهی صحبت هایشان را برای من ساده تر می کنند.انگار که من متوجه حرف هایشان نمی شوم.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت
۱۰.مردم مرا بخاطر مطرح کردن موضوعات در زمان ومکان نامناسب سرزنش می کنند.
الف)همیشه
ب)معمولا
ج)به ندرت

پاسخ تست در پست بعدی...^^

• پیشنهادات
  • Hany Pary

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    28
    امتیاز واکنش
    283
    پاسخ تست تصویر اجتماعی! 🎭🌱

🌸 امتیاز ۱۰ تا ۱۶
    شما باید کمی بیشتر بر روی وجه اجتماعی خودکار کنید. پاسخ هایی را که به سوالات این آزمون داده اید با یک دوست معتمد مرور کنید و از او بخواهید صادقانه بگوید با چه رفتارهایی می توانید تصویر بهتری از خودتان بسازید و خودتان را همانگونه که واقعا هستید، نشان دهید تا ارتباطات بهتری را تجربه کنید و از بودن در جمع های مختلف بیشتر لـ*ـذت ببرید.

🌼 امتیاز ۱۷تا ۲۴
    شما در حد میانه قرار دارید مردم از دیدن شما خوشحال می شوند و دوست دارند شما را به جمع خود دعوت کنند. البته همیشه نمی توانید در ابتدای آشنایی تاثیری قوی بر دیگران بگذارید؛ اما رفتار اجتماعی شماپسندیده و قابل قبول است و به ندرت رفتارهای ضد اجتماعی و غیر اخلاقی ازخود نشان می دهید. بیشتر مردم در همین دسته ای که شما قرار دارید جایی می گیرند.

🌺 امتیاز ۲۵تا۳۰
    شما یک شخصیت اجتماعی قوی از خودتان ساخته اید؛ به طوری که مردم حتی جزئیات زندگی شما را به یاد دارند. وقتی صحبت می کنید به خوبی به صحبت های شما گوش می دهند و هنگام صحبت شما را مخاطب خود قرار می دهند. شما از نظر مردم فردی محبوب و جذاب هستيد.

برخی موضوعات مشابه

بالا