♡ تبریک تولد ♡ #تولد سر زبون دار ترین عضو انجمن#

• شروع کننده موضوع f.k
  • بازدیدها 1,388
  • پاسخ ها 40
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
755
امتیاز واکنش
7,907

"به نام خدای بخشنده"

نامه ای سر گشاده به یک دوست برای نوزده سالگی اش
سلام عزیز، نوزده سالگی روزی است که هیچ وقت تکرار نمی شود، داشتم فکر می کردم نوزده سالگی من در دنیای واقعی چه دلچسب بود، دیشب که داشتم می رفتم فکر کردم مگر چند بار نوزده ساله می شوی؟ چند بار 21مهر سال 96 می شود که آن را از دست بدهم؟
یا وقتی پیام دوست جآن را که می پرسد کجایی؟
نازی جان سفر در دنیای مجازی پر از شگفتی و عجایب است، راستش در اوایل ورودت حجمی از حس ها و دلتنگی ها می یابی، آدمهای مختلف با هزاران نوع تفکر و اخلاق!
که حتی حس هایشان هم برایت عجیب است، اوایل دردها یا شاید غم های را برایت به ارمغان می آورند، ولی با گذشت زمان می فهمی مجازی سرابی است که از دور خوش است، با بدی هایش می بالی و بزرگ می شوی، اینکه نظرهیچ کس برایت مهم نمی شود، با نیش باز به حجم قضاوت ها خیره می شوی و می گویی قضاوتشان از تو چه قدر عجیب و غریب است؟
مگر چه اندازه از تو را شناخته اند که حکم به بدی یا خوبی ات می دهند؟
عزیز نازنینم می خوای بروی بندهای این دنیا را از هم بگسلانی ولی می بینی دلت تنگ عزیزی می شود که هر صبح در گپ می رود سرکار و غرغرش به راه است، یا آن عزیزی که نوشتن رمان برایش لـ*ـذت بخش شده و تو مشتاق خواندن ادامه شان هستی!
یا در حالت سکوت به اره و تیشه دادن های دوستانت می نگری! یا قهر نارچه نازکدلی که گاهی بی منطق می شود! عزیزی که می داند عزیز دل مان است !
همین اینها را گفتم تا بدانی عزیزمن اینجا غم ها و شادی هایش گذراست! بعد مدتی اشباع می شوی و بی تفاوت!
دیگر چیزی یا کسی نمی تواند آزارت بدهد!
بعضی ها آدمها از جنس مهرند، به دنیا آمده اند که خوب باشند برای همه ببارند و عشق شان حد و مرز ندارند، خودشان را در قید و بند خودخواهی های مجازی قرار نمی دهند، دنیای مجازی با یک دگمه خاموش می شود ولی مهر بعضی از انسانها هرگز از بین نمی رود، همیشه خواسته ام جنبه خوب آدم ها را ببینم ولی خوب همه خوب و بدشان درهم است، فائزه تو از آن خوب های هستی که همیشگی و ماندگاری!
دوستی های مجازی ابدی نیست ولی بدان تو همیشگی هستی! برای همه کسانی که فقط بی قضاوت دوستی می کنند، از صمیم دل آرزوی سلامتی دارم.
تولدت مبارک....

مرسی برای متن های قشنگت نارینه جونم : )

بریم سراغ تشکرات من.....

❤❤❤❤
فائزه ۱۸ساله پارسال الان ۱۹سالش شده،یک سال گذشت خیلی چیزا اتفاق افتاد خیلی تجربه داشت قدری که من حس میکنم جای یک سال پنج سال بزرگ شدم، اونم کنار تک تک تون وقتی به داشتنتون فکر می کنم از ذوق اشک تو چشمم جمع می شه،از بچه های تدارکات تولد ممنون به خصوص نفسم که ایده ش خیلی خیلی قشنگ و تک بود هیچ وقت فکر نمی کردم یه روز از زبون عزیزام به خودم تبریک بگم واقعا غافلگیر شدم چهار روز جلوتر از تولدم.ولی خب گذاشتم تشکرم روز تولدم بگم، داشتم با دیلان تاریخ تولد هایی که قبلا یادداشت کرده بودیم رو نگاه می کردیم و من کلی بهشون اضافه کردم اما نگاهم به کم رنگ شدن قبلی ها افتاد، اگر تا قبلش شک داشتم به بعضی روابط الان یقین شد !
خداروشکر خدا همیشه نگاهش رو بهم داده و ده برار اون قبلی ها و بهترین هاشو برام فرستاد شکرت خدایا*
دیلان عزیزم و ناری ،نارین یه جورایی غایب بودن باور کنید اینقدر بودنتون توی زندگی من هست که هر روزم با وجودتون تولده لازم نیست اون روز حتما پیشم باشید.
تشکر از عشقام و دوستای عزیزم که متن های قشنگی نوشتن و صفت های خودشون رو با سخاوت به من نسبت دادن.
مرسی واسه کادو های خاص تولدم که بهترین تولد رو برام ساختن❤دوستتون دارم،شما فرشته هایی هستید که خدا برای من فرستاده❤
مرسی از کسایی که بامن آشنایی نداشتن یا کم داشتن ولی اومدن و تبریک گفتن باعث خوش حالیم بود.

امیدوارم بتونم توی تولدتون جبران کنم.

""خانوم های دوست که نه خواهر،که من همیشه در خدمتم دیگه گفتن نداره هم غم هم شادی.""

مرسی که هستید.

پ.ن:همه ی کادو ها و جشن و تبریک ها و متن های قشنگتون رو توی یه کانال تل نگه می دارم: )

یا علی: )

• پیشنهادات
  • وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    265
    پاسخ ها
    39
    بازدیدها