اخبار سینما و تلوزیون حقایقی جالب در مورد سریال فرندز

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,828
امتیاز واکنش
38,895
هنگامی که سریال Friends اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آنتن رفت، هیچ کس فکرش را هم نمیکرد که روزی این چنین بزرگ و محبوب شود؛
همه فکر میکردند با یک سریال عادی روبرو هستند، اما سریال Friends موفق شد به یکی از پرطرفدارترین سریالهای دهه ۹۰ و حتی همین امروز تبدیل شود،
در حالی که همچنان در حال یافتن طرفداران بیشمار دیگری در نقاط مختلف دنیاست.

فرندز

• پیشنهادات
  • 🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    زندگی دیوانهوار "ریچل" (جنیفر انیستون)، "مونیکا" (کورتنی کاکس)، "فیبی" (لیزا کودرو)، "راس" (دیوید شویمر)، "چندلر" (متیو پری) و "جوئی" (مت لبلانک)، غوغایی عجیب به پا کرد و بازیگران گمنامش را به اوج رساند، تا جایی که در فصلهای پایانی برای هر قسمت سریال یک میلیون دلار دستمزد برای هرکدام از آنها در نظر گرفته شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از پارسینه، طرفداران سریال Friends ممکن است فکر کنند هرچه در مورد این سریال وجود دارد، میدانند.
    آنها میدانند که شغل چندلر چه بود و یا اینکه نامههایش به نام "خانم چندلر بانگ" ارسال میشد؛ و یا میدانند ریچل با چه کسی رابـ ـطه داشت و یا مدتی نیز با راس در ارتباط بود، یا حتی اینکه چطور مونیکا عکسهایش را مرتب میکرد و یا اینکه دقیقا چقدر جوئی به چندلر مدیون است.

شما ممکن است تمامی قسمتهای سریال Friends را به خوبی به یاد داشته باشید، اما آیا از راز‌های جذاب پشت صحنه سریال نیز باخبرید؟
    در طول سالهای پخش سریال و سالهای پس از آن، راز‌های مختلفی از پشت صحنه آن منتشر شدند، از داستانهایی که به آنها پرداخته نشد، تا صحنههایی که حذف شدند و یا حوادثی که برای عوامل پیش آمدند. از چه تعداد از این راز‌های پشت صحنه سریال Friends با خبر هستید؟

ما لیستی از ۱۵ راز پشت صحنه این سریال برایتان آماده کردهایم که مطمئن هستیم برایتان جذاب خواهد بود:

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۵. جنیفر انیستون قصد داشت از سریال کنار رود

فرندز

انیستون آخرین نفری بود که قرارداد فصل دهم سریال Friends را امضا کرد، و تقریبا قصد ادامه کار را نداشت. بخشی از این موضوع به دلیل مشغله فراوان او بود، چرا که در آن زمان او معروفترین بازیگر سریال Friends محسوب میشد، البته سایر بازیگران نیز کاملا شناخته شده بودند و فیلمهای مختلفی در برنامه داشتند.

انیستون بعد‌ها در این باره توضیح داد که یکی دیگر از دلایل او برای بازنگشتن به سریال، برخی مشکلات شخصی دیگر بوده است: "قصد داشتم پایان کار من در سریال وقتی باشد که هنوز محبوب هستم و مردم دوستم دارند، در آن زمان واقعا مطمئن نبودم چقدر دیگر ریچل در من وجود دارد."

واضح است که درنهایت او به سریال بازگشت، اما فصل دهم کوتاه‌ترین فصل این سریال بود که مهمترین دلیل آن نیز شرط انیستون برای ادامه کار در صورت کوتاه شدن این فصل، بوده است.

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۴. متیو پری در طول فیلمبرداری این سریال با اعتیاد دست و پنجه نرم میکرد

فرندز

تعدادی از بازیگران تازه شهرت یافته سریال Friends با مشکلات خاصی بر اثر این شهرت روبرو شدند، در مورد متیو پری این مشکل اعتیاد بود.

این بازیگر قبلا نیز گفته بود که در فاصله فصل سوم تا ششم سریال، زمان زیادی را صرف اعتیادش به الـ*کـل و قرصهای روانگردان میکرده است. هرچند که او گفته بود که شروع اعتیادش مربوط به مدتها قبل از شروع بازیگری در این سریال بوده است.

البته پری هیچگاه در طول فیلمبرداری و سر صحنه مـسـ*ـت نبوده، اما خود او میگوید به طور دردناکی خمـار میشده که باعث جلب توجه بسیاری به او گردیده است تا جایی که اغلب دوستانش به مشکل او پی بردهاند.

پس از آنکه او مدتی را در یک موسسه بازپروری گذارند، کاملا پاک شد و از آن زمان نیز بخشی زیادی از اوقات روزانهاش را در راه کمک به سایر افرادی که مشکل سابق او را دارند، میگذراند.

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۳. از لیزا کودرو به دلیل رعایت نکردن قراردادش شکایت شد

فرندز

اسکات هاوارد، مدیر برنامه لیزا کودرو، درست یک سال پس از امضا قرارداد با او، و ۴ سال پس از اتمام سریال Friends، در سال ۲۰۰۸ از او شکایت کرد.

هاوارد ادعا میکرد کودرو ۱۰ درصد سود بازبخشهای سریال Friends و دیگر پروژههایی که پس از عقد قرارداد با او قبول کرده است را به او بدهکار است.

کودرو از زمانی که قرارداد را فسخ کرده بود دیگر به پرداخت سود او ادامه نداده بود و ادعا کرد این سود فقط در زمان اعتبار قرارداد، باید پرداخت میشده است.

هاوارد در نهایت در سال ۲۰۱۴ برنده این پرونده شد و توانست مبلغی حدود ۱٫۶ میلیون دلار از کودرو دریافت کند.

البته برای کسی که در فصل پایانی سریال برای هر قسمت یک میلیون دلار دریافت کرده است، باختن چنین پروندهای قطعا تاثیری بر موجودی حساب بانکیاش نخواهد داشت.

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۲. دیوید شویمر علاقهای به شهرت نداشت

فرندز

دیوید شویمر با شهرتی که ناگهان پیدا کرده بود، به دلیل سن کمش مشکل داشت. در میان ۶ بازیگر اصلی سریال Friends، شویمر کسی است که از همه بیشتر سعی در کنار گرفتن از دید عموم داشت.

هرچند که او به حرفه بازیگری حتی پس از پایان سریال ادامه داد، اما بیشتر توجه و توان خودش را صرف حرفههایی همچون صداپیشگی، کارگردانی و تهیهکنندگی کرد و همواره در تلاش بود تا با زندگی به عنوان یک بازیگر شناخته شده و محبوب کنار بیاید.

او در این باره میگوید: "این موضوع بسیار برای من سخت بود، خصوصا که رابطهام با نزدیکانم را نیز تحت تاثیر قرار داد و سالها طول کشید تا بتوانم با آن کنار آمده و احساس راحتی کنم.

مدتها دوست داشتم جایی قایم شده و دیده نشوم؛ و در نهایت به دنبال پاسخی بر این سوال بودم که چگونه میتوانم در این دنیای جدید، و شرایط جدید
    ، بازیگر باشم."

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۱. لیزا کودرو علاقهای به یادگیری گیتار نداشت

فرندز

همه به خوبی میدانند فیبی در گیتار زدن افتضاح است. او تعداد کمی از آکورد‌های گیتار را بلد بود، اما حتی اسم آنها را هم نمیدانست.

در فیلمنامه اصلی او قرار بود نوازنده بسیار خوبی باشد، اما لیزا کودرو از نواختن گیتار متنفر بود و یادگیری آن را رد کرد.

عوامل فیلم برای او معلمی نیز آوردند، اما این آموزش کوتاه بود و دوامی نداشت.

کودرو میگوید او سازی دیگر به عوامل فیلم پیشنهاد کرد تا شخصیتش آن را بنوازد، سازی به مراتب آسانتر؛ "من از گیتار خوشم نمیآید، اصلا نمیتوان آن را یاد بگیرم، شاید بهتر بود شخصیتم مثلا طبل میزد.

" خوشبختانه گیتار نوازی وحشتناک او در نهایت به یکی از خصلتهای دوست داشتنی فیبز، تبدیل شد

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۱۰. مت لبلانک یک بار شدیدا در صحنه آسیب دید

فرندز

در قسمت "زمانی که هیچ کس آماده نیست"، جوئی و چندلر به شکل خندهداری بر سر یکی از صندلیهای مونیکا دعوا میکنند، و در نهایت هردو باهم به ست آن صندلی میدوند تا بر روی آن بنشینند.

تنها یک لحظه احمقانه، که در نهایت منجر به زخمی شدن شدید مت لبلانک میشود.

او در برنامه جیمی کیمل اینگونه توضیح داد: "خب ما هردو به سمت صندلی خیز برداشتیم، من باید از روی میز کوچک جلوی آن میپریدم و روی این صندلی بزرگ مینشستم. ولی در نهایت وارونه شدم.

برای اینکه سرم آسیب نبیند مجبور شدم از دستم کمک بگیرم که منجر به در رفتن شانهام شد."

این آسیب او البته وارد داستان سریال هم شد، جوئی ادعا میکرد هنگامی که روی تختش بالا و پایین میپریده، افتاده و به شانهاش آسیب زده است.

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۹. دستگیر شدن مت لبلانک به دلیل رانندگی در حال مـسـ*ـتی

فرندز

قبل از آنکه مت لبلانک معروف شود، او به مهمانیهای احمقانه بازیگران و سبک زندگی آنها عادت کرده بود. پس از اتمام سریال Friends لبلانک اعتراف کرد که دو مرتبه برای رانندگی در حال مـسـ*ـتی دستگیر شده است.

او در این باره گفت: "هنگامی که جوانتر و البته احمقتر بودم، سریع رانندگی نمیکردم، اما رانندگی من افتضاح بود." این موضوع درست زمانی مطرح شد که این ستاره جوان به عنوان مجری اصلی برنامه "تخت گاز" (پس از اخراج جرمی کلارکسون که البته رسانهای شد) انتخاب شد و طرفداران این برنامه مطمئن نبودند که آیا فردی که خودش رانندگی دیوانهواری دارد مجری خوبی برای برنامهای در مورد لـ*ـذت رانندگی است یا خیر.

لبلانک این اتفاقات را بخشی از طبیعت سنش عنوان کرده بود، اما این را نیز گفته بود که خوشحال است که مشکل جدیتری برایش پیش نیامد.

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    ۸. … و البته مشکلات افسردگی او

839796 908

در حالی که مشکلات رانندگی و زیادهروی در مصرف الکلش قبل از رسیدن به شهرت پیش آمدند، این بازیگر همچون اغلب بازیگران دیگر، در مواجه با شهرت تازه آمده، مجبور به گذر از دوران تاریکی شد.

این ستاره به دلیل سختی کار در سریال و خصوصا پایان آن، دوران سخت و افسردگی شدیدی را پشت سر گذاشت. او در خصوص این دوران میگوید: "برای مدتها من خانه را ترک نمیکردم. گوشه گیر شده بودم و ترجیح میدادم هیچ برنامهای نداشته باشم و هیچ جا نروم. من در موقعیت بدی بودم.

اغلب ستارگان تلویزیون و سینما به مدیر برنامه خود زنگ میزنند و با او احوال پرسی میکنند، اما زنگ زدم و از او خواستم برای مدتی با من تماس نگیرد.

دوران واقعا سخت و تاریکی بود. افسردگی شدیدی مرا غرق خود کرده بود

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    299
    بالا