نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال در خاطرات مرا پیدا کن

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: لی جونگ هون یک گوینده اخباره که از بیماری بیش یادآوری رنج میبره، طوری که تمام خاطراتش رو با جزئیات کامل به یاد داره. اون نمیتونه خاطره مرگ دختری که سالها قبل عاشقش بود رو از یاد ببره. یو ها جین هم بازیگر محبوب و دختری سرزنده‌است که بخشی از خاطرات تلخ گذشته اش رو فراموش کرده. این دو نفر تو موقعیتی قرار میگیرن که مجبور میشن وانمود کنن به هم علاقه دارن.
.
💮بررسی زهرا کیدراما کی دی اس:
🔻یه وقتایی زوجایی برای سریالا تایید میشن که میگی این دیگه چیه آوردی گندشو درآوردی؟ ولی بعد شروع می بینی چه زوج شیرین از آب دراومدن! این سریال هم تو اون دست بود که فکرشو نمیکردم داستان و خصوصا زوجش اینقدر تو دل برو بشن؛ یکی از دلایلش شخصیت سرزنده، شیطون و مهربون یو ها جین بود.
🔻بازم کره ای ها سریالی با یک بیماری نادر ساختن؛ لی جونگ هون، نقش اول مرد اینجا بیماری بیش یادآوری داشت که یک بیماری واقعیه و تو دنیا افراد انگشت شماری دچارش هستن. فکر کنم یه دایره المعارف بیماری های نادر دست نویسنده های کره ای هست که بیینن خب این دفعه با کدوم بیماری سناریو بنویسیم!😂 جدا از این سوژه، داستانش کمی یادآور سریال میخـوام آهنگـت رو بشنـوم هم بود البته از نظر من نسبت به اون خیلی خوش ساخت تر بود.
🔻از ضعف های این سریال باید به دو قسمت آخرش اشاره کنم، مشکلی که دامن گیر بیشتر سریالها هست. انگار نویسنده وظیفه داره بی توجه به کشش داستانش حتما اون تعداد قسمتی که بهش گفتن بنویسه. سر این سریال هم همش حس میکردم قسمت چهارده دیگه باید قسمت آخر باشه و بعدش چی میخوان نشون بدن؟! دو قسمت آخر نهایتا نیم ساعت مفید داشت. عوضش تکلیف همه مشخص شد؛ یعنی سر این سریال یه نفر بیاد بگه فصل دو میخواد سرمو میکوبم به دیوار؛ تقریبا هر سریالی تموم میشه یه عده اینو میگن😐😂
🔻در کل سریال نازی بود؛ از اون زوج هایی که دلت رو می‌بره؛ پسری که فکرشو نمیکنه دوباره عاشق بشه، سرد و مغروره و یه دختر کاملا متضاد باهاش. فکر کنم بیشتر کیدرامرها که دنبال رمنسن بپسندن‌ خصوصا که هیجان هم قاطیش بود و سعی شده بود یکنواخت نشه؛ یه زوج دوم کیوت هم داشت.
‌.
مشخصات دیگه:
🔽نام انگلیسی: Find Me In Your Memory
🔽نام فارسی: در خاطرت مرا پیدا کن
💻 نسخه‌ی کامپیوتر و لپتاپ
🔖ژانر: عاشقانه رازآلود ملودرام
🚩 سال انتشار: 2020
🔸امتیاز: 8.4 از 10 در MDL
📌 تعداد قسمت ها: 16
🔵 شبکه: MBC
بازیگران: Kim Dong Wook Moon Ga Young Kim Seul Gi Yoon Jong Hoon

برخی موضوعات مشابه