نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال وی آی پی

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: ناجونگ سون و شوهرش، کارمندهای ارشد شرکتی هستن که وظیفشون خدمات رسانی به افراد ثروتمند کره‌است. زندگی خوبی دارن، حداقل این چیزیه که ناجونگ سون فکر میکنه، تا اینکه یک روز پیامک ناشناسی دریافت میکنه که بهش اطلاع میده شوهرش داره با یکی از کارمندهای شرکت بهش خــ ـیانـت میکنه.
.
💮بررسی سریال:
🔻والا دروغ چرا، نمیخواستم این سریالو ببینم، گفتم حالا امتحانی یکی دو قسمت ببینم؛ شروع کردم و نفهمیدم کی سه قسمت تموم شد! یعنی دیدن همان و گرفتارش شدن همان! کنجکاو شده بودم راز شوهر ناجونگ سون رو کشف کنم، اینکه با کی و به چه دلیل بهش خــ ـیانـت کرده.
🔻نمیدونم سریال‌های خیانتی دقیقا از کی توجهم رو جلب کردن و تونستن برام جذاب بشن، اما میدونم این سریال منو به این مرحله رسوند که بتونم اعتراف کنم یک سریال با این ژانر اگه روایت کلیشه‌ای نداشته باشه می‌تونه جذبم کنه.
جانگ نارا بنده خدا دو سریال پیاپی داره که از دست شوهرهای خــ ـیانـت پیشه عذاب میکشه‌. نمیدونم از خوب بودن بازیشه یا عشق زیاد من به این بازیگر، چون بی اغراق منم از دیدن چهره غمگین و اشک‌هاش، گریم می‌گرفت.
شوهرش اونقدر ظاهر موجهی داشت و اینقدر این دو نفر با هم خوب بودن که منم به عنوان یک بیننده شوکه شدم! و اصلا درک نمی‌کردم چرا چنین موجودی بود؟! زنت چند ماه مشکل روحی داشت،‌ اینقدر سست عنصر بودی که نتونستی صبر‌کنی و رفتی دنبال یکی دیگه؟😑
🔻نکته مهم دیگه هم قضاوت نکردن درباره دیگران از روی ظاهر بود. اینکه کدوم کارمند زن با شوهر ناجونگ سون رابـ ـطه داره، معمای چند قسمت اول سریال بود که راحت نمی‌شد حدس زد. هرچند من اولش به همه مشکوک بودم.
🔻اسم سریال هست وی.آی.پی که دلیلش شغلشون بود. اداره‌ای که خدمات ویژه‌ای به مشتری‌های وی.آی.پی‌شون می‌دادن که اتفاقا این بخش، یعنی دیدن زندگی پر زرق و برق عجیب این مشتری‌ها برام جذاب بود و دوست داشتم بیشتر ازش ببینم.
خلاصه اینکه سریال تقریبا دارک و تو محیط اداری روایت میشه، به خاطر مشتری‌های وی.ای.پی خیلی جاها لاکچری هم می‌شد!
اگه این تِم و موضوع خــ ـیانـت رو می‌پسندید، ببینید.
.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
633
پاسخ ها
1
بازدیدها
225
پاسخ ها
1