نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال روباه نه دم

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: داستان درباره یک روباه نه دم با عمر جاودان و قدرت های ماورا طبیعی هست که سالها دنبال تناسخ عشق قدیمیش میگرده.
از طرفی دختری به نام جی آه، در بچگی خانوادشو از دست داده ولی اعتقاد داره اونا هنوز یه جایی زنده هستن. کارش ساخت مستند از موجودات و افسانه های قدیمیه و این وسط به روباه داستان برمیخوره.

.
🍥 بررسی و نظر زهرا کیدراما کی دی اس:
یکبار دیگه یه سریال فانتزی با موجودی که انسان نیست و سالها منتظر تولد دوباره و تناسخ یه آدمه! کره سالی یکی دوتا سریال این مدلی میسازه. این سریال هم واسه من در حد و اندازه همون هتل دل لونا و هوایوگی و امثالش بود و همچنان از نظر جذابیت داستان به پای گابلین نمیرسید اما جذابیت های خودشو داشت. یکی از قشنگ تریناش لی یون، روباه نه دم و برادرش لی رانگ بودن. کل سریال یه طرف این دون نفر هم یک طرف؛ برومنس بود که ازشون فوران میکرد😹 یه سندروم جدید هم کشف کردم، به اسم سندروم کراش از نو بر خواسته! دیدن دوباره کیم بوم بعد مدتها مثل جون گرفتن دوباره خاکستر زیر آتیش بود. تقریبا یادم رفته بود چقدر عاشقش بودم🤧
بخش عاشقانه خوب بود، مشکل آنچنانی نداشت. دختره هم که همیشه دوستش داشتم. و از همبازی شدنشون با هم خوشحال بودم. ولی شاید هم مشکل از منه که تو بیشتر سریالها نمیفهمم چرا شخصیت ها عاشق هم میشن😹
🔻اگه به خاطر بازیگرها نبود، ممکن بود سریالو تو چهار پنج قسمت اول دراپ کنم و از قسمت های قشنگ بعد جا بمونم؛ تازه بعد قسمت ششم ورق برگشت و فهمیدم همه چیز به همین سادگی نیست و بالاخره داستان یه چیزایی تو خودش داره و الکی نیست🙂
🔻نکته منفی اصلی این سریال و خیلی از سریالهای فانتزی دیگه اینه که چهار چوب مشخصی درباره حد و مرز فانتزی بودنشون ندارن. مثلا اینجا هر لحظه ممکن بود وسیله یا ترکیبی پیدا بشه که غیر منتظرانه ورق رو به نفع یا به ضررشون برگردونه! هی یکی تا دم مرگ بره و دوباره برگرده! سیستم توزیع قدرت و اینکه کی از همه قوی تره مشخص نبود. خیلی انتظار منطق نباید از این سریالا داشت.
راستی برخلاف بعضیا، اصلا از ایموگی خوشم نیومد.
❌اسپویل پایان سریال: همونطور که حدس میزدم مثل بقیه سریالای فانتزی تموم شد. اینکه موجود غیر انسان داستان یه مدت غیبش بزنه و دوباره برگرده! غیر این مورد، درکل از پایانش راضی بودم؛ آخرش هم که ظاهرا هم انسان بود و هم در مواقع خاصی -شاید وقتی ماه کامله- قدرتای قبلشو به دست میاورد. لی رانگ هم اشتباهات زیادی تو زندگیش داشت، دوستش داشتم ولی منطقی بود بالاخره یکم تاوانشو پس بده.❌
🌟اگه اهل دیدن سریالای فانتزی هستید ببینیدش، قشنگه🤞
.
پ.ن: شماهم بیاین و نظرات ارزندتونو به اشتراک بزارین ما هم یک فیضی ببریم:)
پ.ن2: این چه وضعشه که با سیستم میام توی نگاه، نمتونم عکس بزارم؟
لینک عکس

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
633
پاسخ ها
1
بازدیدها
225
پاسخ ها
0