نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال فروشگاه ست بیول

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: جونگ ست بیول دختر 22 ساله‌ با مهارت‌های رزمی حیرت انگیز‌ و عاشق خانواده و دوستاش، به چوی دهیون، صاحب یک فروشگاه محلی، علاقمند میشه و تمام تلاشش رو میکنه تا به عنوان فروشنده نیمه‌وقت تو این فروشگاه استخدام بشه و قلب صاحبش رو به دست بیاره.
.
💮بررسی سریال و نظر زهرا کیدراما کی دی اس:
🔻سریال جدید ووکی با حاشیه شروع شد چرا که از یک وبتون +18 ساخته شده بود و این مردم کره رو حساس کرد و به یه سری سکانس‌های سریال گیر دادن! حالا چیز خاصی هم نبود و بدترش تو سریالهای +15 هم هست! اینقدر گیر دادن که دیگه آخرای سریال رده بندیش شبیه +10 سال شده بود😂 کارگردان بدجوری نقره داغ شد!
🔻 این سریال آنچنان محتوا و داستان خاصی نداره و صرفا یک سریال کمدی عاشقانه است که نباید توقع خاصی ازش داشته باشید ولی به چند دلیل دوستش داشتم.
اول از همه روند عاشقانه سریال؛ دهیون، نقش اول مرد، از قبل درگیر یک رابـ ـطه عاطفی بود؛ دختری رو به شدت دوست داشت و براش هرکاری میکرد. معمولا تو سریالها این رابـ ـطه رو خیلی تند و سریع فیصله میدن تا وارد بخش عاشقانه اصلی بشن که این غیر طبیعیه. اینجا رابـ ـطه دهیون با دوست دخترش حالا حالاها قرار نیست دست از سرتون برداره و تا قسمت های زیادی کش پیدا میکنه. شاید واسه بعضیا رو مخ باشه ولی نشون دادن تدریجی تغییر احساسات دهیون رو پسندیدم. هرچند عمق رابـ ـطه بین دهیون و my friend سابقش هنوزم ناراحتم میکنه و دلم برای اون دختر که قربانی اختلاف طبقاتی شد می‌سوزه.
🔻کمدی خوبی داشت ولی پیش نیازهای دیدن این سریال، فیلم انگل و سریال کشیش بی اعصاب هستن. اگه اینا رو ندیده باشید ممکنه متوجه خیلی از شوخی‌ها نشید و براتون بی نمک به نظر بیاد. بیشتر از هرچیزی هم عاشق زوج آفرودیت و آتشفشان فعال بودم؛ صحنه‌های کمدیشون یه چیز دیگه بود و فقط منتظر اسکرین تایم این دونفر بودم😂
🔻اما‌ ست بیول، نقش اول زن، که هرچیزی بود جز تازه کار! به دوبونگ سون زن قوی گفته بود تو نیا من جات هستم! خصوصا قسمت اول و اون مبارزه‌ای که روی فیلم‌های هندی رو سفید کرده بود😂 اما اینطور هم نبود که کپی باشه، فانتزی نبود و سبک خاص خودش رو داشت. راستش ست بیول اول شخصیت جالبی نبود، خصوصا که چسبیده بود به پسری که یکی دیگه رو دوست داشت؛ اما وقتی بیشتر با خودش، خانواده و مشکلاتش آشنا شدم ازش خوشم اومد. مکمل خوبی برای دهیون دست و پا چلفتی بود.
🌟با وجود اغراق‌ و ضعف‌ها دوستش داشتم و خیلی بیشتر از دو سریال قبل ووکی باهاش خندیدم.
سریال خوبیه واسه ریلکس کردن و خندیدن.
.
لینک عکس

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
631
پاسخ ها
1
بازدیدها
223