نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال دروغ پشت دروغ

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: جی اون سو زنیه که با مردی از یک خانواده ثروتمند ازدواج کرده و زندگی مرفهی داره اما بیگناه به جرم قتل همسرش به زندان فرستاده میشه! بچش رو که در زندان به دنیا آورده به اجبار ازش جدا میکنن و بعد از ده سال که از زندان آزاد میشه بهش میگن بچه مرده. اون باور نمیکنه و به دنبال پیدا کردن بچه و گرفتن انتقام از مادر شوهرشه.
.
🍥 بررسی و نظر کیدراما کی دی اس:
🔻یکی از سریالهای قشنگ و کمتر دیده شده امسال. شاید چون بازیگرهای آنچنان معروفی نداره خیلی‌ها ندیدنش ولی جالبه که من فقط به خاطر بازیگرها شروع کردم. آجوشی‌ای که دوستش دارم، اینجا نقش یه آدم فراتر از انتطارم با درک و شعور‌ رو داشت، اصلا چنین آدم خوبی پیدا میشه؟! و لی یوری که قبلا بازی شیرینش رو دیده بودم. هردو خوب بودن خصوصا یوری سر قسمت های احساسی گل کاشت. نقش منفی سریال هم که خیلی خوب بازی کرد، همه دوست داشتن خفش کنن🙂
🔻سریال تلخ و شیرینیه، عاشقانه‌ست و لحظات احساسی و خانوادگی خوبی داره، رازآلوده و یه جاهایی به شدت غگمین میشه خصوصا شروعش که خیلی ناجوانمردانه بود. نشون میداد یک مادر به خاطر بچه‌اش ممکنه دست به چه کارهایی بزنه. ترجیح میدم اگه سریال غمگین می‌بینم همراهش هیجان هم داشته باشه تا خسته نشم و این سریال این ویژگی رو داشت.
🔻قلو و بزرگ نمایی زیاد داشت. تو خیلی از سریالهای کره ای میبینیم اتفاقات و حوادث طوری حول محور چند شخصیت میچرخه و به هم ربط‌ پیدا میکنن که انگار جز این چند نفر، آدم دیگه‌ای تو کشورشون نیست! یکی از نشانه‌های کیدرامای اصیل همینه! از یه طرف با عقل جور در نمیاد از اون طرف اگه اینطوری نباشه بی مزه میشه.
🔻یکی از ضعف هاش اینه که جواب معمای سریال از قسمت ده دوازده قابل حدس زدن شد. وقتی شروع کردم انتظار یه ماجرای پیچیده و هیجانی‌تر داشتم ولی این اتفاق نیفتاد. کاش اصلا نقش اصلی قاتل واقعی بود، اینطوری حتی هیجانی تر میشد😐 نکته منفی دیگه رفتار عجیب شخصیت ها خصوصا نقش منفی سریال بود که آخرشم انگیزه‌ قانع کننده از کارهای وحشتناکشو نفهمیدم. واقعا چش بود؟
🌟با توجه به اینکه از شبکه ای پخش شده که اندازه شبکه های دیگه معروف نیست و کم سریال میسازه و اینکه نظرات مثبت زیادی دیدم، میتونم بگم ضرر نداره امتحانش کنید.
یه جورایی شروعش شبیه سریال مدافع هست و حس و حال عاطفی و دردناکی مثل سریال عشق مخفی داره؛ فقط از نظر منطق داستانی ضعیف تره. اگه اون سریالها رو دوست داشتید، احتمالش زیاده از اینم خوشتون بیاد👍🏻
.
پ.ن: شماهم بیاین و نظرات ارزندتونو به اشتراک بزارین ما هم یک فیضی ببریم:)
پ.ن2: این چه وضعشه که با سیستم میام توی نگاه، نمتونم عکس بزارم؟
لینک عکس

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
633
پاسخ ها
1
بازدیدها
225
پاسخ ها
0