نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال قطار

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: داستان درباره کارآگاهیه که تمام مدت فکر میکرده پدرش قاتل پدر دختریه که دوستش داره و سعی میکنه پنهانی بار این گـ ـناه رو با مراقبت از این دختر کم کنه. دختری که اونم شغلی مشابه داره و دنبال قاتل پدرشه.
اما داستان زمانی جالب میشه که جنازه‌هایی در این ایستگاه قطار متروکه پیدا میشن. و با کشف هویت یکی از اونا متوجه میشن جنازه متعلق به شخصیه که هنوز هم زنده‌است!
.
💮 بررسی و نظر ادمین:
🔻این روزا خیلی تو حس و حال دیدن سریالهای کانال OCN نیستم، شبکه‌ای که یه زمانی به شدت مورد علاقم بود. با اینحال قطار رو شروع کردم چون شنیده بودم داستان دنیای موازیه و کنجکاو بودم که تو این سریال چطوریه!
شروعش معمولی بود و یک یا دو قسمتی گذشت تا قضیه دنیای موازی شروع بشه و از اونجا کنجکاو و مطمئن شدم که به دیدنش ادامه میدم.
🔻این سریال بیشتر از اینکه درباره دنیای موازی باشه، درباره انتخاب هاست، اینکه از هر تصمیم ما یک دنیا به وجود میاد و به مسیرش ادامه میده و تعداد این دنیاها غیر قابل شمارشه. این نظریه درست یا غلط، اهمیت انتخاب‌ها رو نشون میده که هرچقدر هم کوچیک به نظر بیان میتونن نتایج بزرگی رو رقم بزنن.
🔻بازی هاشون خوب خوب بود خصوصا یون شی یون که انگار بازی کردن دو شخصیت مختلف تو یک سریال خیلی به مذاقش خوش اومده که تا الان چندتا نقش این مدلی قبول کرده.
🔻سریالیه که مورد استقبال طرفدارهای ژانر جنایی قرار گرفته. منم منکر خوب بودنش نمیشم اما راستش به دلایلی نتونستم تمام و کمال ازش لدت ببرم؛ دلیل اولش مودم بود که همون ابتدا توضیح دادم.
دلیل دوم: دنیای موازی که نشون میدادن منطق درستی داشت و از این نظر مشکلی نبود ولی تو بخش جلوه های بصری حرفی برای گفتن نداشت. خیلی خوب میشد حال و هوای دو دنیا رو تفکیک میکردن و هر دنیا یک رنگ و لعاب خاص خودش رو داشت. البته سبک کار شبکه OCN همینه و این سریال بیشتر جنایی بود تا علمی تخیلی، شاید اینطوری بشه توجیه کرد.
🔻 پایانش خیلی شتابزده بود؛ متوجه شدم چی به چی شد و سوکیونگ آخر سریال مال کدوم دنیاست (نظرات در این باره هم متفاوته) ولی کاش اینطور سریع جمعش نمیکردن. فقط پنج دقیقه بیشتر نشون میدادن و یه توضیح مختصر که قراره کلبه عشقشون رو دقیقا تو کدوم دنیا بسازن 😂 هرچند دیگه عادت کردیم ادامه خیلی سریالها رو خودمون تصور کنیم🙂
🌟خلاصه اینکه سریال جنایی خوبی بود و برید خداروشکر کنید یه حس عاشقانه‌ای تو خودش داشت که همینم تو این شبکه غنیمته!
اگه طرفدار این ژانر هستید تو دیدنش شک کنید ولی حتما وقتی برید سراغش که تو مود دیدن ژانر جنایی و رازآلود باشید
.
پ.ن: شماهم بیاین و نظرات ارزندتونو به اشتراک بزارین ما هم یک فیضی ببریم:)
پ.ن2: این چه وضعشه که با سیستم میام توی نگاه، نمتونم عکس بزارم؟
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
631
پاسخ ها
1
بازدیدها
224
پاسخ ها
0
بازدیدها