نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال کایروس

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: کیم سوجین مردیه که دختر و سپس همسرش رو در فاصله ای کوتاه از دست داده؛ وقتی که از همه چیز و همه کس نا امید میشه، تماس از دختری ناشناس که ادعا میکنه گوشی اون دستشه، زندگیش رو تغییر میده. داستان زمانی جالب میشه که میفهمه اون دختر، در تاریخ یک ماه پیش ازش زندگی میکنه!
این دونفر هرشب در زمان محدودی با هم تماس میگیرن و سعی میکنن متقابلا مشکلاتشون رو حل کنن.
.
نقد کیدراما کی دی اس:
ها ها ها باز از این داستانای ارتباط دو زمان مختلف با هم😈 غافلگیر شدم وقتی دیدم فاصله زمانی بینشون فقط یک ماهه و کنجکاو بودم با این یک ماه قراره چیکار کنن! ولی معلوم شد نویسنده خوب بلده حتی تو این فاصله کم، با زمان بازی کنه!
🔻این مدل داستانا که راحت با تغییر گذشته رو زمان حال اثر میذارن، خیلی ساده و در عین حال غیر منطقی تر از داستانای درگیر با دنیاهای موازی هستن، اما فهمیدن و دنبال کردنشون راحت تره. این سریال هم همینطور بود، پیچیده به نظر میومد ولی گیج کننده نبود.
🔻کار بازیگرها عالی بود، اگه دو سال پیش یکی بهم میگفت یه روزی از شین سونگ روک خوشم میاد، فکر میکردم دیوانه شده😹 الان کار به جایی رسیده که شده یه عامل وسوسه بر انگیز برای انتخاب سریال!
لی سه یونگ هم که سر هر سریالش دارم میگم خیلی دوستش دارم؛ اصلا از چهارده سال پیش که نقش بچگی های یکی از شخصیت های سریال یانگومو بازی کرد، چشممو گرفته بود، از همون موقع سرنوشتمون به هم گره خورده😂
بین این دو نقش اصلی رابـ ـطه عاشقانه وجود نداره، با توجه به ژانر و داستان، اصلا انتظارش هم نمیرفت. بین هان ئه ری و یه شخصیت دیگه یه نیمچه عاشقانه زیر پوستی ای در جریان بود که همون واسه من کافی بود.
🔻سریال واقعا خوبی بود ولی یه چیزی باعث شد عالی نباشه. روند سریال اوایل جذاب بود و مدام غافلگیرمون میکرد اما از یه جایی وارد یه لوپ تکراری شد: تماس با گذشته، تغییرش، درست شدن اوضاع، به وجود اومدن یه مشکل جدید و تکرار!
از قسمت ده بود که سریالو بی حوصله دیدم و جلو زدم، تا دو قسمت آخر که داستان دوباره حساس شد. این مشکل می‌تونست با کم کردن تعداد قسمت یا اضافه کردن یه عنصر جذاب دیگه به داستان اصلاح بشه.
در کل راضی بودم، خصوصا از قسمتای آخر و اون مدلی که از نقش منفی اعتراف گرفتن😈 کارشون نقض تمام قوانین فیزیک و دنیاست، ولی کی به کیه؟ اینجا کیدراماست، جایی که مثلثای عشقیش حتی غیر منطقی ترن😂
🌟 خلاصه اینکه اگه ژانر هیجانی و رازآلود دوست دارید، خلاصه داستان کنجکاوتون کرده یا نیمچه علاقه ای به بازیگرهاش دارید، بیینید، ناامیدتون نمیکنه.

پ.ن: شماهم بیاین و نظرات ارزندتونو به اشتراک بزارین ما هم یک فیضی ببریم:)
پ.ن2: این چه وضعشه که با سیستم میام توی نگاه، نمتونم عکس بزارم؟:aiwan_light_girl_mad:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • *Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    خب نقد بالا مال من نیس و همونطور ک نوشتم از کی دی اسه.
    من خودم ی زمانی ک داشتم تو از ستاره ها اومدی رو میدیدم واقعا بازیگر نقش منفیش(شین سونگ روک) رو فحش بارون میکردم به حدی ازش بدم میومد ک دیگه سریالاشو ندیدم.
    راجع به لی سه یونگ هم همین نظرو داشتم.(البته با شدت کمتر). توی سریال ادیسه دوسش داشتم اما دلقک تاج دار رو بزور تحمل کردم
    خلاصه که ببینید من با چ دیدی این سریالو شروع کردم:aiwan_lightsds_blum:

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    اما امان از روزی که شین سونگ روک و لی سه یونگ بازیگر نقش مثبت بشن.
    اونقدر توی این سریال شین سونگ روک خوب بازی کرد ک الان شده یکی از بهترین اموالم(به قول کی دی اس :aiwan_ligsdht_blum: ) و خلاصه اینکه اگه بگم روی این بشر فحش خور سابق کراش نزدم دروغ گفتم:aiwan_lightsds_blum:

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    خب از این دوتا بازیگر عالی ک زندگی من تو این چند روز همراشون بود بیایم کنار و بریم سراغ اصل داستان
    بیاین خودمونو بزاریم جای شین سونگ روک:
    داستان ی داستان سفر در زمانیه، با یه گروگانگیری بی سر و ته شروع میشه ک نمیدونی دشمنت کیه و چرا انقد داره اذیت میکنه
    بعدم که توی همون گیر و دار یکی بهت زنگ بزنه و پیله بشه ک تو گوشیشو دزدیدی( ادم واقعا پیله ای هم بوده :aiwan_lightsds_blum: )

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    خب تو باشی چی فکر میکنی؟ من ک میگم این یارو خله تو وضعی ک خونه پر پلیسه و دنبال تماس گرفتن گروگانگیرن، این بابا هی زنگ میزنه میگه گوشیمو بده.
    اصلا گوشی هم مال اون نیست، گوشی خودشه ها ولی یارو بد جور پیله اس :/

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    خلاصه اینکه این ماجرا رو داشته باشید برای شروع دیدن سریال کافیه:aiwan_lightsds_blum:
    (لازم ب ذکره که این سریال سفر در زمانیه، واسه همینه ک گوشی هاشون قاطی پاتی شده:aiwan_lightsds_blum: )
    من بعنوان یک ببیننده این سریال چی دارم بگم؟ هیچ جز زیبایی منحصر به فرد داستان
    ینی حتی یک بار هم نشد این نویسنده رو فحش بارون کنم بابت مرگ های پی در پی
    چون امید داشتم برمیگردن درستش میکنن
    واقعنم داستان همین بودا، ب قول بچه ها این نویسنده هیچ بلایی تو دنیا نمونده بود ک سر این دوتا نقش اصلی نیاره، یبار میمردن،یبار قاتل میشدن، یبار مقتول
    کلا قاطی پاتیه
    ولی جوری نیست ک گیج یا خسته بشین

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    به معنای واقعی نویسنده این داستان نشون داد بدون گیج کردن تماشاچی هم میشه خفن بود

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    632
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    224
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها