نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی سریال کشور من

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
610
امتیاز واکنش
1,849
خلاصه: داستان در اواخر دوره گوریو و پدید اومدن چوسان روایت میشه. جایی که دو دوست به روی هم شمشیر میکشن چون در رابـ ـطه با معنای کلمه "سرزمین من" اختلاف دارن! سوهی یک جنگجو و پسر یکی از بهترین فرمانده‌های سابق گوریوئه که زندگی فقیرانه ای داره؛ دوستش سونهو اما پسر یکی از مقامات دربار و مخالف با عقاید پدرشه. پدری که مخالف دوستی این دو پسره و مشکلات زیادی رو برای "هی" به وجود میاره.
.
💮بررسی زهرا کیدراما کی دی اس:
🌟واقعا می تونید سریالی که این سه تا بازیگر رو همزمان کنار هم داره نبینید؟ بازیگرهایی که فقط یکیشون دلیل کافی برای دیدن یک سریاله‌!
🔻دو قسمت اول سریال فوق العاده بود و حسابی جذبم کرد. اما برای دیدن ادامش یک وقفه طولانی افتاد که شاید خودش دلیل اصلی این باشه که دیگه اونقدر لـ*ـذت نبردم.
داستان این سریال انصافا در شونزده قسمت نمی‌گنجید. تو سریال پنجاه قسمتی شـش اژدهـای پرنـده، بیشتر از نیمی از داستان به نابودی گوریو و به وجود اومدن سلسله جدید چوسان پرداحتن، اما اینجا همون قسمت های اول همه چیز تند و سریع پیش رفت.
🔻نقطه قوت سریال بازیگرها و شخصیت‌هاشون -خصوصا برومنس داستان_ بود؛ بازی‌ها نقص نداشت؛ حتی هرکاری کردم نتونستم از سولهیون ایراد بگیرم، چه برسه به جانگ هیوک و یانگ سه جونگ و دو هوان!
قشنگی سریال دوستی عمیق بین هی و سون‌هو بود.‌ رابـ ـطه ای که خیلی وقت‌ها به مو رسید ولی پاره نشد. میشه گفت داستان اصلی سریال هم همینه. کشمکش بینشون شده بود چیزی شبیه زوج سریالهای مدرن که مدام به هم میزنن و باز پیش هم برمیگردن😂
🔻این سریال عاشقانه هم بود اما حس اینکه دختر سریال یک نقش اضافه و غیر ضروریه باعث شد حسی به عاشقانه سریال نداشته باشم. قطعا دو نقش اصلی سریال هی و سونهو بودن؛ حتی پایان سریال هم اینو ثابت کرد.
🌟از نظر بعضی ها این سریال یک شاهکاره (نظر منم تا دو قسمت اول همین بود) اما صادقانه بخوام بگم، اگه علاقه‌ای به هیچکدوم از بازیگرها ندارید، دلیلی نداره بینید مگر اینکه داشتن OSTهای زیبا براتون مهم باشه؛ و البته برومنس قوی، طوری که اگه دختره نبود ممکن بود رمنس بشه حتی😶 + صحنه های اکشن زیبا و اضافه کنم که نقش های فرعی خوبی هم داشت خصوصا دار و دسته هی و اون یارو با دندون های سیاه و عاشق شدنش! اگه دلایل برای دیدنش کمه بازم میتونم اضافه کنم براتون😂
🚫خطر اسپویل پایان سریال:
چه تلخ فهمیدم جانگ هیوک در واقع نقش منفی سریال رو بازی کرده، البته همچنان با یک بازی جذاب‌. و پایان سریال منو به این نتیجه رسوند که یک پایان خیلی تلخ قابل تحمل تر از پایان تلخ یک طرفه و ساده است‌.😶🚫💮
‌.

• پیشنهادات
  • *Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    کشور من از اون سریالاییه که واسش خیلی وقت گذاشته شده. کسانی هم ک دیدن خیلی خوششون اومده
    یک تراژدی غمناک ک حتی از روی پوستر ها هم معلومه
    دو دوست که در مسیر سختی قرار میگیرن
    و یک دختر بین این دو مرد
    و درنهایت جنگی بی پایان
    امیدوارم ببینینش و خوشتون بیاد

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    633
    پاسخ ها
    0