صنایع دستی خلق اثار هنری با برش کاغذ

• شروع کننده موضوع honey maryam
  • بازدیدها 262
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
هیرومی میزوگای مونِیهیون وقتی که دختری کوچک در ژاپن بود، عاشق تصویرسازیهای کاغذی کتابهای کودکان شد. اما سالها طول کشید تا او علاقه خود به هنر برش کاغذ را بروز دهد. او حالا در جکسونویل بیچ در ایالت فلوریدا آمریکا زندگی میکند.
12258-footofan_com.jpg

مونِیهیون 37 ساله، خود هنر برش کاغذ را فراگرفته است. اون یکی از 102 هنرمندی است که مسئولین موزه کریستال بریجز ایالت آرکانزاس، در جستسجوی هنرمندان گمنام و با استعداد و معرفی آنها به دنیا برگزیدهاند. آثار این هنرمندان، همگی در این موزه به نمایش گذاشته میشوند.

آثار هنری بزرگ او سرشار از جزئیات هستند. او موجودات افسانهای و صورتهای عظیم را با استفاده از یک چاقوی «X-Acto» در نشیمن خانهاش از روی کاغذ میبرد و خلق میکند. او میگوید که از کودکی نقاشی میکرده اما زمانی که مجبور شده تا از مادرشوهرش در خانه پرستاری کند، به فکر خلق سرگرمی جدیدی برای خودش میافتد. او در ابتدا از کاغذ معمولی و چاقویی که در خانه پیدا میکند استفاده کرده و میگوید که ابزار کارش تغییر چندانی نکردهاند.

12256-footofan_com.jpg

مونِیهیون میگوید: "فیگورهایی که من میسازم، همه تصاویری از دخترم هستند، تصاویری که من از او در ذهن دارم. او حالا 10 ساله است، اما من از تصاویر زمان نوزادیش استفاده میکنم

12252-footofan_com.jpg

12253-footofan_com.jpg

12254-footofan_com.jpg

12255-footofan_com.jpg

12257-footofan_com.jpg

12259-footofan_com.jpg

12260-footofan_com.jpg

12261-footofan_com.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا