اخبار سینما و تلوزیون روحالله حجازي مرگ ساخت

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
در پنجمين روز از برگزاري ويژه برنامه «يک فيلم، يک سلام»، از سومين فيلم روح الله حجازي با نام «مرگ ماهي» رونمايي شد.
20150118175820_33.jpg

به گزارش خبرنگار سينما خبر؛ در نشست معرفي اين فيلم روح الله حجازي، محمود کلاري، بهرنگ علوي و ريما رامين فر حضور داشتند.
روح الله حجازي که «درميان ابرها»، «زندگي خصوصي آقا و خانم ميم» و «زندگي مشترک آقاي محمودي و بانو» را در کارنامه دارد کارگرداني،تهيه کنندگي و نويسندگي «مرگ ماهي» را انجام داده است.
حجازي اظهار داشت: اين اولين فيلمنامه اي است که بطور مستقيم نوشتم و تهيه کردم و اين باعث شد تا آن چه را که مي خواستم و دوست داشتم، انجام دهم.
وي تصريح کرد: «مرگ ماهي» به لحاظ فرم و قصه، متفاوت از فيلم هاي گذشته ي من است.
اين کارگردان 35 ساله افزود: اين فيلم روابط انساني را به تصویر مي کشد و مجموعه اي از اتفاق ها در آن مي افتد که به زندگي امروز همه ما نزديک است.
وي ادامه داد: تصاوير چشم نواز و قصه، باعث همزاد پنداري بيشتري با مخاطب خواهد شد.
محمود کلاري فيلمبردار «مرگ ماهي» تصريح کرد: اين فيلم مجموعه اي از پلان هاي ثابت است و از اين حيث، تجربه اي تازه براي من محسوب مي شود.
وي خاطر نشان کرد: اين فيلم شکل رازگونه اي دارد و در آن لايه هاي پنهاني ديده مي شود که کشف آنها به عهده مخاطب است و اين بسيار جذاب خواهد بود.
ريما رامين فر با بيان اينکه «مرگ ماهي» جزو افتخاراتم محسوب مي شود، گفت: اين فيلم شبيه هيچ فيلمي نيست که مخاطب قبلا ديده باشد و بسيار شگفت انگيز است . من در اين فيلم نقش يک آدم معمولي و مهربان را بازي مي کنم.
رامين فر شعار تبليغاتي فيلم را اين جمله عنوان کرد: «ماهي هايي هستيم که دوست داريم روي لبهايمان مرده است...».
بهرنگ علوي در پاسخ به درخواست مجري مبني بر گفتن جمله اي براي ترغيب مردم براي تماشاي «مرگ ماهي» گفت: اگر اين فيلم را نبينند من ناراحت مي شوم و مديون من خواهند بود(مي خندد).
نيکي کريمي، بابک حميديان، طناز طباطبايي،سحر دولتشاهي و صابر ابر از جمله بازيگران اين فيلم هستند.
در خلاصه داستان «مرگ ماهي» آمده است: هميشه فکر مي کردم ماهي ها موقع مردن، وقتي لب مي زنن، يه چيزي مي خوان بگن که من اونو نمي شنوم...»

در پنجمين روز از برگزاري ويژه برنامه «يک فيلم، يک سلام»، از سومين فيلم روح الله حجازي با نام «مرگ ماهي» رونمايي شد.

• پیشنهادات
  • دنیاغنوی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    46
    امتیاز واکنش
    8
    زندگی مشترک اقای محمودی وبانو رو خیلی دوس داشتم امیدوارم اینم قشنگ باشه

ghazal-xr75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود