♡ تبریک تولد ♡ ریه عزیزم، تولـدت مبارک ❤

• شروع کننده موضوع ZaH'ra
  • بازدیدها 901
  • پاسخ ها 35
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZaH'ra

ZrYan
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,354
امتیاز واکنش
49,362
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»

«الفبا برای سخن‌گفتن نیست،
برای نوشتن نام توست!
اعداد

پیش از تولد تو به صف ایستادند
تا راز زادروزِ تو را بدانند.»

63836896850831735789.jpg

:aiwan_light_heart: فروغِ عزیزم، ریه‌جانم، تولدت مبارک!:aiwan_light_heart:

من هیچ‌وقت نمی‌تونم تو مواقع حساس کلمات رو کنار هم بچینم و جمله‌های قشنگ‌قشنگ بگم؛ اما روز تولدِ عزیزانم با اون هیچ‌وقتا فرق دارن. هرچند بازم نمی‌تونم چیزای قشنگ بگما؛ اما به پشت تریبون رفتنش می‌ارزه.
فروغکم! نمی‌دونم از کی شد که شدی ریه‌ام و شدم ریه‌ات. نمی‌دونم که از کی به قولِ مینول تونستیم از مرزِ حفاظتی هم رد شیم.
گفتم مینول! احتمالاً دلت می‌خواست که شروع‌کنندۀ این تاپیک اون باشه؛ اما چه کنیم که این طفل حتی من رو هم بلاک نموده:\
فروغم! همیشه وقتی اسمت رو هرجا می‌شنوم، تنها تصویری که جلوی چشمام میاد، اون دختر مهربونۀ فرفری‌مویِ غزل‌ساز و خوش‌صداست که از قضا ریۀ منه. اگه بخوام قضیه ریه‌شدنمون رو یادآوری کنم، خیلی طولانی میشه؛ اما فقط همین بس که الحق سزاوارش بودی:aiwan_light_heart:
تولد توئه؛ اما من ازت کادو می‌خوام. یکی از اون وویسایی که با سوز صدات به گریه مینداختیما، همون کافیه. قانع‌تر از من چه کسی هست کجاست؟:aiwan_light_bdslum:

برات هیچ آرزویی جز شادی، شادی و شادی ندارم. امیدوارم همیشه موفق باشی و باز هم به موفقیت برسی.
و به عنوان توصیه پایانی، درست رو بخون تا مثل ریه‌ات نشی. من رو آینه عبرت درنظر بگیر.:aiwan_light_blum:www

تولــــــــــــــــــــدت مبارک دُختِ پاییز
d_turn.gif

05034814368035977431.jpg

@فروغ ارکانی

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    17
    بازدیدها