مطالب طنز طنز/ چرا گوگل صدای مردم در انتخابات رو نشنیده؟!

• شروع کننده موضوع Darya77
  • بازدیدها 306
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Darya77

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
654
امتیاز واکنش
302
9a4e065908853f80aa362f8025591334.jpg

همچنین وضعیت ۱۰ کلمه پرجست و جوی ایرانی ها در گوگل در ۱۰ روز اول سال تازه میلادی ۲۰۱۴ نیز نشان می دهد ۱۰ کلمه پرجستجو عبارتند از: دانلود، آهنگ، عکس، دانلود آهنگ، بازی، فیلم،چت،اندروید، google و دانلود اهنگ. البته ۱۰ کلمه پرجستجوی موتور جستجوی گوگل در جهان عبارت بودند از: نلسون ماندلا ،پل واکر، آیفون اپل ۵ اس، کوری مونتیت،رقـ*ـص هارلم شیک، انفجار بوستون آمریکا، نوزاد سلطنتی، گوشی های سامسونگ گالکسی اس ۴، دستگاه های پلی استیشن سونی اس ۴ و کره شمالی.

از آنجا که این گزارش کاملا جهت دار و مغرضانه نوشته شده، ما فقط به انتشار یافتن بازتاب آن اکتفا مینماییم و امیدواریم به زودی گوگل، این جرثومه سیاه نمایی و فساد، فیـلتـ*ـر شود و خلاص. یعنی همه دنیا دنبال گلکسی اس ۴ هستن و ایرانی ها دنبال دانلود آهنگ؟ پس کیا رتبه علمی ما را از اون وضع به این وضع رسوندن؟ چرا گوگل صدای مردم در انتخابات رو هنوز نشنیده؟!

توصیه: با توجه به اینکه طبق این گزارش، ایرانی ها کلا در حال دانلود می باشند، در خصوص ۱۰ برابر شدن پهنای باند اینترنت در سال​اینده تجدید نظر کند؛ زیر ۴۰ برابر اصلا فایده ای ندارد.

روزنامه بسیار صبح

اسناد غیر قابل انکاری از ملاقات مدیر صهیونیستی گوگل با جورج سورس وجود دارد که نشان میدهد آنها برای بازگشت اصلاح طلبان شکست خورده که سالهاست تمام شدهاند، برنامه ریزی میکنند و گزارش اخیر نیز یک فرار به جلو برای سانسور پیشرفتهای خیره کننده جوانان ایرانی است. امید است دکتر ظریف در مذاکرات پیش رو به خاطر این رفتار امریکاییها، بزند زیر میز.

سایت هوانیوز

کلید روحانی در قفل شکست. ارمغان بعضی وزرای سکولار دولت یازدهم، بی بند و باری و ابتذال جهانی را پدید آورد و گوگل در گزارشی مستند، به رفتار اینترنتی مردم ایران بعد از انتخابات ۲۴ خرداد که روحانی تنها با یک درصد رای بیشتر، رییس جمهور شد، اشاره کرده و اخطاری که ما قبل از انتخابات داده بودیم را عیان ساخته. آقای روحانی به کجا می روید؟

حاجاقا ماله کشیان

یک جنجال الکی درست کردن سر یک گزارشی که معلوم نیس مبناش چی هست؟ چطوری تهیه شده اصلا چرا باید بهش اعتنا کرد؟ اینه که می گم ما کلا رفتیم تو بغـ*ـل غرب، اینه که میگم اسکار به درد ما نمیخوره. گزارش دادن ایرانی ها کلمه زن رو بسیار سرچ کردن. خب این یعنی ایرانی جماعت خانواده دوسته. بعد هم بدنبال تشکیل خانواده س. شما در همین لیست نگاه کنید، ۴ تا از کلمات مربوط به تشکیل خانواده اس. کلمه هات هم دنبال گرمای زندگیه. بعد لیست خودشون رو ببینید، یه مشت ابزار بی روح و مسخره که بلای جون امروز مردم شده. گلکسی و تبلت و…اینه که میگم غرب به بن بست رسیده.

بیست و سی

مجری: باز هم دم خروس این بار از ته گوگل…داستان از اونجا آغاز میشه که بعد از افشاگری های بیست و سی در خصوص مدیران اسرائیلی پایگاه اینترنتی گوگل، اونها دست به کار شدند و گزارشی جعلی در خصوص جستجوی اینترنتی ایرانی ها منتشر کردن. گزارش اونها اینقدر آبکی و دم دستی بود که حتی توش گاف هم دادن و از ۱۰ تا کلمه، چهارتاش تکراری از آب در اومد: دختر و girl و عکس و تصویر… اما بنشوید از خبرنگار ما در لندن که جواب گوگلی ها رو داده:

صدای خبرنگار اعزامی به لندن: اینجای لندن ۲۰۱۳٫ ابتذال از در و دیوار شهر می باره. این هم کافی نتی در حاشیه کاخ ملکه. این کافی نت نماد روسپیگری اینترنتی در انگلستانه. اینجا دانشجویان را وادار می کنند به گوگل خدمت کنند و در عوض از یکسال اینترنت رایگان پر سرعت بهره ببرن.

یک خانم جوان: خسته شدیم از بس اینترنت ناپاک تحویل ما میدن. کاش در ایران زندگی می کردیم و پایگاه اینترنتی های مبتذل فیـلتـ*ـر بود. اینجا کسی به فکر ما نیست. گوگل اینجا ما رو مجبور می کنه کلمات رکیک رو با وی پی ان ایرانی، سرچ کنیم…اوه خدای من! وحشتناکه…

یک پسر جوان: پول خوبی میدن. به نظرم کار گوگل بسیار بی رحمانه اس ولی خب پول خوبی میدن. من خودم ایرانی ها رو دوست دارم اما خب پول خوبی میدن.

*

گزارش بای از سطح شهر رو هم ببینید:

یک جوان شاد: گوگل، گوگوری مگوری! برو خودتو سیاه کن…(صدای قاه قاه خنده جمعیت)

یک زن میانسال: خودشون خواهر و مادر ندارن عکس دخترای مردم رو میذارن تو اینترنت؟ خدا لعنتشون کنه.

یک پسر دبیرستانی: من از گوگل اصلا استفاده نمی کنم از بس غرض ورزانه نتایج جستجو را به آدم نشون میده.

یک دختر جوان: اصلا باید گوگل رو تحریم کنیم تا ادب بشن بی تربیتا. من یکبار میخواستم کلمه هاتمیل رو سرچ کنم کلی عکس دربارهٔ «هات» بهم نشون داد. انگار می خواهند نرم نرم ما رو منحرف کنند و به ابتذال بکشن.

یک متصدی کافی نت: من خودم صبح تا شب سرم تو اینترنته، اصلا چنین چیزی نیس. مشتری های من همه دنبال دانلود مقالات علمی هستن. اینا چشم ندارن ما رو ببینن، اینطوری میخوان سیاه نمایی کنن. ولی کور خوندن(صدای سوت و کف حضار)

یک خانم شیک پوش (ترجیحا با عینک دودی و بدحجاب): من ۲۰ سال اونور آب زندگی کردم، خودشون اینقدر کثیف هستن که حد نداره. ولی مشکل اونا اینه که نمی تونن ایرونی جماعت رو ببینن. زنده باد ایرون! تف به گور گوگل.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    108
    پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    271
    پاسخ ها