اخبار سینما و تلوزیون فیلمی که تاریخ انقلاب را روایت می‌کند

• شروع کننده موضوع Mch:)
  • بازدیدها 150
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Mch:)

کاربر اخراجی
ارسالی ها
461
امتیاز واکنش
2,147

دانش اقباشاوی کارگردان،در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: فیلمنامه‌ای را با کریم نیکو نظر به نام «پنجاه و هفت» نوشته‌ام که مجتبی امینی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد.

ir0FifGeRgLw.jpg

به گزارش افکار نیوز، دانش اقباشاوی کارگردان،در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: فیلمنامه‌ای را با کریم نیکو نظر به نام «پنجاه و هفت» نوشته‌ام که مجتبی امینی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: فیلم پروانه ساخت گرفته است و به دنبال پیگیری کارهای تامین بودجه آن هستیم.

اقباشاوی در خصوص داستان فیلم گفت: فیلم درباره تاریخ انقلاب است و بخشی از لوکیشن‌های آن در تهران و بخشی دیگر در آبادان می‌گذرد.

اقباشاوی در خصوص علت ساخت این فیلم عنوان کرد: سه سال است که من این فیلمنامه را نگارش و بازنویسی کرده و در صدد ساخت آن بودم. اثری بود راجع به دغدغه‌ها و علایق شخصی خودم و این اثر با مخاطب عام بیشتر ارتباط برقرار می‌کند و فضای سرخوشانه‌تری دارد.

وی در خصوص بازیگران این اثر سینمایی گفت: هنوز وارد این مسائل نشدیم، اما فیلم حول محور پنج مرد جوان می گردد.

اقباشاوی در خصوص همکاری با بهروز افخمی گفت: همکاری من با ایشان مربوط به نوشتن فیلمنامه‌ای به نام «آذرباد» بود که نگارش فیلمنامه به اتمام رسید.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
221
پاسخ ها
0
بازدیدها
209
پاسخ ها
0
بازدیدها