اخبار سینما و تلوزیون کارگردان فیلم رین من، فیلمی با موضوع بمب گذاری می سازد

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 155
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

کارگردان فیلم‌های «رین من» و «باگزی» تریلر سیـاس*ـی «او. ک. س.» را با موضوع بمب‌گذاری سال ۱۹۹۵ در اوکلاهما سیتی کارگردانی می‌کند.

بری لوینسن این پروژه را بر مبنای فیلمنامه‌ای از کلی ولد کارگردانی می‌کند که «او. ک. س.» اولین فیلمنامه اوست.

داستان که بر اساس ماجرایی واقعی با موضوع برادر ولد ساخته شده، درمورد یک منشی دادگاه عضو تیم قضایی تیموتی مکوی است که برای رسیدن به حقیقت تن به هر نوع خطر داد تا از یک توطئه بزرگ‌تر پرده بردارد.

پیتر سافران این فیلم مستقل را از طریق شرکت سافران تهیه خواهد کرد. بری لوینسن که علاقه زیادی به داستان‌های واقعی دارد، برای فیلم‌های «… و عدالت برای همه»، «رستوران»، «رین من»، «آوالون» و «باگزی» شش بار نامزد اسکار بود و برای «رین من» با بازی داستین هافمن و تام کروز اسکار بهترین کارگردان را دریافت کرد.

او که متولد ۱۹۴۲ در بالتیمور است، اخیرا فیلم تلویزیونی «جک را نمی‌شناسی» را با بازی آل پاچینو کارگردانی کرد. «صبح بخیر ویتنام»، «سگ را بجنبان» و «مرد سال» از دیگر ساخته‌های لوینسن است.

بر اثر بمب‌گذاری در ساختمان فدرال در اوکلاهما سیتی حدود ۱۸۰ نفر کشته شدند. تا پیش از حادثه ۱۱ سپتامبر انفجار اوکلاهما سیتی بزرگترین حادثه تروریستی تاریخ ایالات متحده به شمار می‌آمد.

——————————

منبع : خبرآنلاین

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
103
پاسخ ها
0
بازدیدها
142
بالا