اخبار سینما و تلوزیون نارضایتی کارگردان فیلم “جیغ ۴” از روند تولید آن

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 104
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

«وس كريون» كارگردان «جيغ ۴» گفت:‌ «جيغ ۴» فيلم من نيست.

«وس كريون» كه سال گذشته كارگرداني فيلم سينمايي «جيغ ۴» را برعهده گرفت،‌ گفت: به‌خاطر تغييراتي كه گروه نويسندگان در اين فيلم اعمال مي‌كنند، حس مي‌كنم «جيغ ۴» فيلم من نيست و دارم كنترلم را روي اين پروژه از دست مي‌دهم.

فيلمنامه‌ي اوليه‌ي «جيغ ۴» را «كوين ويليامسون» نوشته بود، اما بعدا «ارن كروگر» براي دوباره‌نويسي آن انتخاب شد.

«كريون» گفت: عوض شدن نويسنده‌ي اين فيلم دوران سختي را براي من رقم زد. من قراردادي امضا كردم كه «كوين» در آن نويسنده‌ي فيلمنامه بود، اما متاسفانه اين مطلب تا پايان زمان فيلمبرداري ادامه پيدا نكرد.

به نوشته‌ي مجله‌ي توتال فيلم، اين كارگردان سينما افزود: «جيغ ۴» فيلمي تماما متعلق به من نيست، اما تا جايي كه توانستم از تجربه، تخصص و خلاقيتم در ساخت آن استفاده كردم.

«وس كريون» پيش از اين درباره اين پروژه گفته بود: «جيغ» بدون اين که از فضاي رعب و وحشت خارج شود، گاهي به منظور کاهش فشار رواني تماشاگر به خلق صحنه‌ها و گفتگوهاي کميک و مفرح مي‌پردازد. «كريون» به‌عنوان تهيه‌كننده نيز با اين پروژه همكاري خواهد داشت.

«کريون» در «جيغ ۴»، از تمامي فرمولهاي آثار ترسناک بهره بـرده است و در عين حال رابـ ـطه تنگاتنگ ميان سينما و واقعيت را نيز به تصوير مي کشد. «نيو كمپل» و «كارتني كاكس» نيز براي همكاري مجدد با «كراون» به عنوان تهيه‌كننده به پروژه سينمايي «جيغ ۴» پيوسته‌اند.

«هايدن پينري»، ‌بازيگر سريال «قهرمانان» و «روري كالكين» بازيگر «دوازده» و «اما رابرتز» بازيگر «گرگ و ميش» از بازيگران اين پروژه‌ي سينمايي هستند.

شركت فيلمسازي «دايمنشن» اعلام كرده است، توليد «جيغ ۴» از آوريل ماه مي (اوايل بهار) سال ۲۰۱۰ آغاز خواهد شد. اين فيلم كه در قالب آثار سينماي وحشت ساخته مي‌شود، ۱۵ آوريل سال ۲۰۱۱ ميلادي در معرض تماشاي مخاطبان بين المللي قرار خواهد گرفت.

——————————-

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

بالا