مجموعه داستان امیلی ویندزنپ از لیز کسلر

me_myself

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,122
امتیاز واکنش
6,836
مجموعه داستان امیلی ویندزنپ
نویسنده: لیز کسلر
ژانر: #فانتزی، #پری_دریایی، #تخیلی

خلاصه:
این رمان سه جلدي ماجرا هاي عجيب و. خواندني دختريست که ناگهان به شکل یک پری دریایی در می آید. یکی از روزها که دختر داستان ما مشغول شنا کردن کنار دریاست با یک پری دریایی دوست می شود و همراه او به اعماق دریا سفر می کند. در دنیای پری های دریایی با صحنه ها و ماجراهای شگرفی روبرو می شود و بعد از سال ها دوباره به دنیای بیرون از دریا باز می گردد.

"دم اسرار آمیز" عنوان نخستین جلد از این مجموعه ی سه گانه است. در این داستان شما با "امیلی" دختری روبرو می شوید که راز بزرگی را از اطرافیانش پنهان کرده است. رازی که کمی متفاوت تر از رازهایی است که بسیاری از ما در دل داریم. دختر داستان ما با باقی دخترها فرق بزرگی دارد و آن هم این که او یک پری دریایی است. البته تا قبل از شرکت در کلاس شنای مدرسه، خودش هم چیزی از این ماجرا نمی داند.

امیلی در بخشی از کتاب درباره رازش می گوید:
«هر كسي رازي دارد. اما رازي كه من دارم با همه كمي فرق مي‌كند. هرچند تا اولين روز كلاس شناي ترم هفتم هنوز به آن پي نبرده بودم. مي‌دانيد،‌ آخر پيش از آن هرگز اجازه نداشتم وارد آب بشوم، اما پس از رخ دادن اتفاقاتي، شنا كردن كم كم برايم امري عادي شد. خيلي عادي، به شكلي كه شايد بشود گفت ... .

برخی موضوعات مشابه

بالا