تاپیک‌های دنباله‌دار ^معرفی رمان با صورتی^

• شروع کننده موضوع _M.s_
  • بازدیدها 1,148
  • پاسخ ها 8
  • تاریخ شروع

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,915
امتیاز واکنش
9,789
سلام به همه دوستان علاقه مند به کتاب خوانی::hi
تو این تایپیک من قصد دارم رمان هایی که خوندم و ازشون خوشم اومد و از سطح بالایی برخوردار بودن رو همراه یه خلاصه و در صورت امکان قسمتی از رمان برای آشنایی با قلم نویسنده بهتون معرفی کنم تا اگر خوشتون اومد برید بخونیدش:campe45on2:
اگر هر کدوم از رمان هایی که این جا خوندین و ازشون خوشتون اومده یا هر نظری داشتید خوشحال می شم تو پروفایلم به اشتراک بذارید.
دوستان عزیز! لطفا در ادامه پستی ارسال نکنید و هر نکته ای بود تو پروفایلم بگید. باز هم تکرار می کنم!
اگر از این تایپیک خوشتون اومده، گزینه اشتراک رو بزنید تا پست های جدید براتون اطلاعیه بشن.

سوالی که شاید براتون پیش بیاد اینه که من رمان ها رو بر چه اساسی میذارم؟
باید بگم من از لحاظ قلم خوب و گرم و توصیفات و احساسات، رمان هایی که خوب بودن رو قرار می دم:)
حالا ممکنه این رمان ها موضوع تکراری داشته باشن ولی نویسنده اونقدر خوب نوشته باشه که اصلا موضوع تکراریش به چشم نیاد!
در این تایپیک رمان های کامل شده قرار می گیره. حالا ممکنه این رمان ها برای انجمن باشن یا نباشن!

پیشاپیش از همراهی و نظرهاتون ممنونم❤

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • _M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    خب بریم شروع کنیم!:aiwan_light_biggrin:
    اسم این رمان که میخوام معرفی کنم، «
    گل‌آویز» هست. نویسندش صدف(بچه مشد) هستش. رمان نسبتا کوتاهیه و می تونید به صورت مجازی و رایگان دانلودش کنید.
    رمان گل آویز ژانر
    عاشقانه و درامی داره. اگر رمان های غمگین ناک دوست ندارید می تونید نخونیدش ولی رمان قشنگیه:aiwan_light_girl_sigh: این رو بگم بعضی جاهاش من اشکم در اومد و من اشکم دم مشکمه:/ شاید شما گریه نکنید:aiwan_light_mosking:پایان رمان هم منطقیه!
    خلاصه ی رمان هم می تونید با سرچ اسم «رمان گل آویز» بخونید ولی رمان کمی با خلاصه فرق داره طوری که شگفت زده میشید پس زود قضاوت نکنید.
    می خواستم خودم خلاصه بگم گفتم شاید لو بره:aiwan_lightsds_blum:
    این هم قسمتی از رمان:
    nzk_screenshot_(1506).png

اگر خوندینش، خوشحال میشم نظراتونو بگید:)
    راستی نظرتون راجب تایپیک چیه؟:aiwan_light_bdslum:
    اشتراک فراموش نشه.

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    سلام سلام صورتی اومده تا یه رمان دیگه معرفی کنه:aiwan_light_biggrin:ولی قبلش می خواد یه داستان که خیلی ها امروزه تبدیل به یه رمان میکننش بگه:aiwan_light_bluffffgm: از الان بگم این چیزایی که می خوام بگم به دردتون میخوره که از این داستان مزخرفا دیدین گول نخورین:aiwan_light_sddsdblum:ببینید دارم چشم و گوشتونو باز می کنم:aiwan_light_lol:
    روزی روزگاری یه روستایی بود که یه خان یا اربـاب یا یه همچین چیزی داشت:aiwan_light_king:البته اینا برا زمان قدیمه ها:aiwan_light_bluffffgm:بعد این خان خیلی خوش سیما،رشید، خوش قد و بالا و مکش مرگ ما بود::emoاز اونا ک یه نگاه کافی بود که یه دل نه صد دل...::inloveبعد این خان ما که از قضا به هیچ کس محل ســــ... عه نه! یعنی خیلی مغرور بود حالا یه ننه‌ای دده ای چیزیش مرده مجبور میشه از فرنگ دقت کنید خارج نگید ها!:aiwan_light_aggressive:خاب بر میگرده بعد یه روز که از حجم کار ها خسته شده بوده و دلش استراحت میخواسته::hungoverدر همون حالی که چشم همه دخترای روستا رو گرفته میزنه به کوه و دشت و کمر:aiwan_light_yahoo:بعد در همون حال که داشته با گوشی آیفون438(!!!!! )خعلی لاکچری بوده که داشته سلفی می گرفته::selfie تا کوه و دشت و کمرشون رو استوری کنه و به دوستای فرنگیش(گوجه فرنگی:NewNegah (4):) پز بده، داشته ژست می گرفته که یهو.....
    :aiwan_light_shout::aiwan_light_shout::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_girl_cray2:صدای یه جیغ دخترونه ی ظریف و گوگولی میاد::ناراحتم این خان ما هم خیلی عصبانی و حرصی و گوجه فرنگی میشه:aiwan_liddddddght_blum:::خشمگین
    اون قدر که دلش میخواد بره این دختره رو خفه کنه -_- آخه اون موقع ها هرکسی که آیفون438 نداشته::shakeشرکت اپل برای این خان خوش قد و بالای ما سفارش ویژه زده بوده:aiwan_light_king::aiwan_light_beach:والا بین خودمون بمون الانشم هیچکی نداره:( ببینید چقدر خاص بوده:aiddddddwan_light_blum:خلاصه میره و می بینه که یه دختر گوگولی یا تو آب رودخونه داره غرق میشه:aiwan_light_girl_cray2:یا گرگی شغالی چیزی داره می خورتش::screamingfear بعد این خان ما یهو می پره و میره نجاتش میده:aiwan_light_girl_hide::aiwan_light_beach:بعد که چهره ی به غم نشسته و مظلوم اون دختره که طفلی تازه دوازده سالش شده رو میبینه::dreamانگار نه انگار که میخواسته این جوری بزنتشSnapoutofitخب.... بعدشم که معلومه بادا بادا مبارک بادا:NewNegah (4)::NewNegah (4)::campeon4542::campe545457on2::aiwan_light_sddsdblum:چه زیبا! داستان به خوبی و خوشی تموم شد:aiwan_light_bluffffgm:حالا لایک کنید تا اصل کاری که رمانه بگم

چقدر حرف زدم:/ ببخشید:( اگر ذره ای خندیدید با لایک هایتان بگویید:aiwan_light_bluffffgm:اگر نظری داشتید بیاید پروفایل:aiwan_light_lol:

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    سلــام :aiwan_light_bdslum:
    خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟
    شما ها به روانشناسی علاقه دارید؟ به بیماری های مربوط به این رشته یا چیزهای مربوط به روح و روان و اینا دوست دارید راجع به اونها اطلاعات داشته باشید؟:aiwan_light_bdslum:به ژانر معمایی چی؟:aiwan_light_bluffffgm:به ژانر عاشقانه چی؟:aiwan_light_bdslum:
    خـــــــب رسیدیم به اصل کاری:aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bluffffgm:
    این دفعه قراره یه رمان معرفی بشه که اطلاعاتتون رو بالا میبره:aiwan_light_girl_sigh:می گن خوبه آدم کاری رو انجام میده مفید باشه و براش یه سودی داشته باشه؛ نه؟این رمان هم از اون دسته رماناس که به معلوماتتون اضافه میکنه:aiwaffn_light_blum: تازه انقده احساسات خوب و عالی نوشته شدن که اصلا من نمیدونم چجوری توصیف کنم. این رمان علاوه بر اضافه کردن معلومات شما سرشار از احساساته. میتونید با شخصیت ها خیلی خوب ارتباط برقرار کنید:) تازه نویسنده‌ش از نویسنده های خوب نگاهه:aiwan_light_bluffffgm:
    حالا میریم از رمان رونمایی کنیم:aiwan_light_preved:

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    سلام دوباره به شماها! امیدوارم با رعایت دستورعمل های بهداشتی سلامت باشید::wink
    می ریم سراغ رمان امروز که من خیلی هیجان زده ام که نظراتون رو راجع به این رمان بدونم؛ بیشتر از قبلیا:campe45on2:
    اول از همه میتونم بگم خیلی هاتون اسم رمانو شنیدید ولی با خوندن صفحه های اولش سراغ ادامه ش نرفتید::ابروکمونخب آخه اول رمان که قرار نیست با هم ازدواج کنن و خوشبخت شن:aiwan_lightsds_blum::aiwan_light_moil:
    حالا میریم سراغ ادامه ش:aiwaffn_light_blum::aiwan_light_bluffffgm:

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    ســـــــــلام :aiwan_light_bdslum:
    اون روز دوتا دوست عزیز به من یه رمان معرفی کردن که واقعا قشنگ بود.
    من همیشه دوست داشتم رمانی بخونم که با شخصیت اصلیش زندگی کنم:campe45on2:یعنی چی؟ یهنی جز به جز زندگیشو بدونم و با درداش ناراحت شم و با خوشحالی هاش لبخند بیاد رو لبم:aiwan_light_mosking:رمانی که خوندم همین طور بود. تلخی های خودشو داشت و خوشی های خودشو. روایت زندگی یه دختر خیلی مظلومی بودSighو البته یه سری گره هم داشت که اونا هم به طرز خیلی ناباورانه ای باز میشن:campeon4542::aiwaffn_light_blum:حالا میریم برای معرفی رمان:aiwan_light_lol:

:aiwan_light_bdslum:من عاشق این رمان شدم. نویسنده خیلی خوب تونسته با خواننده ارتباط برقرار کنه و این از نظرم عالیه:aiwan_light_dance2:زودم قضاوت نکنیدا42kmoig:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_bdslum:
    راستی پایان رمان خوش می باشد:aiwan_light_yahoo:
    یه چیزایی تو رمان هست که اصلا باورتون نمیشه. یهنی من که باورم نشد:aiwan_lightsds_blum:::shake
    این رمان رو خوندین؟ نظرتون چیه؟
    با تچکرات فراوان از @Reyhun و @arana2 بابت معرفی رمان:aiwaffn_light_blum:

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    سلام^_^
    خوبید؟
    خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم Hanghead

امروز می خوام رمانی رو معرفی کنم که احتمالا اسمش رو شنیدید. قلم نویسنده خیلی خوب بود:) من دوستش داشتم. ناراحتی ها و خوشحالی های خودشو هم داشت. دلم به حال کل شخصیت های داستان می سوزه. هیچ کدومشون از نظر من شخصیت منفی نیستن! همه شون یه جورایی بی گناهن. و اینکه زندگی همه این ها به هم دیگه وصله. با تصمیم هر کدومشون، زندگی بقیه عوض میشه. مثل یه زنجیره هستن! Hanghead:aiwan_light_lol:

این رمان رو خوندید؟ نظرتون چیه؟

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    سلام به همگی🤠
    خوبید خوشید سلامتید؟ :aiwan_light_preved:
    چه چیزی می تونه یه رمانو جذاب کنه؟ قلم گرم و دلنشین نویسنده😍😍😍 شاید بگید ایده ولی گیریم که ایده جدید و بکر بود، ولی اگه نویسنده نتونه خوب بنویسه، اون رمان و ایده به چه دردی میخوره؟😉😌 نویسنده ای که قلمش خوب باشه، حتی اگه کلیشه هم بنویس قشنگه🥲😍
    نویسنده ی رمانی که امروز قراره معرفی بشه، چندتا از داستان های کوتاهش ترجمه شدن و تو سایت آمازون رفتن:aiwan_light_bluffffgm: پس مطمئن باشید که رمان خوبیه😜رمان هم رایگانه🤠ولی لینکش نایاب! پس لینک دانلودش رو آخر سر می ذارم😌

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    5
    بازدیدها
    621
    پاسخ ها
    2
    بازدیدها
    159
    پاسخ ها
    5
    بازدیدها