♡ تبریک تولد ♡ ***** نسترن عزیزم، میلادت فرخنده******

• شروع کننده موضوع Hamraz.raz
  • بازدیدها 1,230
  • پاسخ ها 32
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamraz.raz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,186
امتیاز واکنش
10,905
چند سال پیش تو همچین روز هایی بود که در بابل صدای گریه کودکی در بیمارستان برای اولین بار پیچید. حالا مدت ها از اون روز میگذره و اون دختر سال به سال بزرگ تر و بزرگ تر میشد تا میرسه به امروز و ما 17 امین سال تولدش رو جشن میگیریم. و اون دختر کسی نیست جز نسترن عزیزم:
@دینه دار

نسترن عزیزم،
حدود یک سال از دوستی من و تو میگذره و من و تو توی این یکسال کلی اتفاق رو پشت سر گذاشتیم و من نمیتونم باور کنم که اوایل نه من از تو خوشم میومد و نه تو از من! ولی خب شخصیتت یواش یواش منو کنجکاو کرد و راغب شدم تا بهت نزدیک بشم تا بیشتر بشناسمت و همین باعث شد تا ایده " هفته نامه انسانیت" رو بهت بدم و تو هم مثل همیشه مخالف بودی! از من اصرار و از تو انکار و تا بالاخره قبول کردی که این هفته نامه رو با هم راه بندازیم و جالبیش اینجاست که تو از من مشتاق تر شدی! متاسفانه هفته نامه فقط 4 پست دووم اورد و تا به امروز درشو تخته ردیم و تو هنوزم که هنوزه راضی نشدی!
بعد از اینکه در هفته نامه مون تخته شد برای یه مدت از هم دور شدیم، انگار دیگه حرفی برای گفتن نداشتیم، اونجا بود که ویس و سری خصوصی های درود نا خواسته به دادمون رسید و من و تو و اینبار ویس کنار هم جمع شدیم و بگی نگی تشکیل یه گروه سه نفری رو دادیم و اونجا بود که من ایده پادرم داری رو دادم. ویس موافق بود ولی تو مثل همیشه میگفتی نه! من و ویس تونستیم تو رو قانع کنیم ولی پادرم داری با وجود تلاش هامون بعد از بن شدن من درش تخته شد! تا یکی دو ماه نتونستیم به خاطر این قضیه صحبت کنیم تا وقتی که من برگشتم ولی تو... تو خیلی فرق کرده بودی. وقتی برگشتم انتظار داشتم " درود5" پر از پیغام هایی باشه که نخونده باشم ولی خالی خالی بود. انگار دیگه نه تو و نه ویس دیگه تمایلی به ادامه دادن ندارید.
راستشو بخوای نتونستم باور کنم و قبول کنم که تو دیگه حرفی برای گفتن به من نداری و مطمِین بودم دلیلی برای این سکوتت وجود داره. تونستم اون حصاری رو که دورت کشیده بودی بشکنم و وادارت کنم حداقل با من حرف بزنی.
نسترن عزیزم، همراه، همراز، همرزم، همکار، همپای من سالروز تولدت مبارک. این تاپیک کمترین کاری بود که میتونستم برات انجام بدم، شاید به قشنگی تاپیک های تولدی نباشه که بقیه میزنند ولی امیدوارم خوشت بیاد و این رو از من به عنوان کادو قبول کنی( خودت میدونی که کادوی اصلی چیه!!).
میدونم که همه تاپیک های تولد رو از عکس گل و کیک و کادو پر میکنند ولی خب من میخوام به جای اونا چند تا اسکرین شات بذارم که مرور کردنشون مخصوصا برای تو که کل ماجرا هارو میدونی خالی از لطف نباشه:

Screenshot (1).png
اولین خصوصی مون به خاطر " شعر های شبانه"h

Screenshot (2).png
اینم خصوصی من و تو و عقیق( اسطوخودوسیا!)
Screenshot (3).png
اینم مقدمه " هفته نامه انسانیت" که بعد از کلی بحث بلاخره بعد یه کوچولو تغییر نهایی شد!

Screenshot (4).png
اولین تبلیغ هفته نامه!
Screenshot (5).png
هفته سوم هفته نامه انسانیت
Screenshot (6).png
و باز هم هفته سوم

Screenshot (7).png تهشم یه ساله نشدیم!!

Screenshot (8).png
ناامیدی بعد از ویژه نامه نه چندان پر انرژی نوروز و پایات موقت هفته نامه انسانیت!

نسترن عزیزم، سالروز تولدت مبارک!

• پیشنهادات
  • Behtina

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22,523
    امتیاز واکنش
    65,135

:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum: تولدت مبارک عزیزم :aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

bc41141a5924f8c7ebda78bcd2e1b1db_Small_.jpg

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983
    تولدت مبارک باشه عزیز
    ایشالله همیشه شاد و پیروز باشی

دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224
    ممنون از همراز. بهترین تاپیک تولدی که تا الان دیدم!
    انگار خودت می دونستی به جای گل و شیرینی مرور خاطرات برای هر کسی شیرین ترِ و برای من مثل افتادن وسطِ یه عالمه گلِ که بوی
    صمیمیت، عشق، آزادی و عدالت میدن.
    اونقدر از کارت ذوق زده ام که یادم نمیاد شیوه درست جمله نوشتن رو.

به قول معلم ادبیاتم به سویت سر تعظیم فرو می آورم دوستِ من : )

آدم از دوستی های یهویی با بعضی ها پشیمون میشه.. اما بعضی ها لامصب جوری هستن که از این که چرا زود تر باهاشون دوست نشدی پشیمون می شی.

از ته دلم ممنونم از تو، و ممنونم از همه.

هر گاه که دل پر شد تو هم همراز می شوی
    مانند غنچه های بغضم باز می شوی...

اناهید h.y

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,098
    امتیاز واکنش
    4,546
    تولدت کسی که من همیشه به نیکی ازش یاد کردم بهترین دوستم دونستم و و و نسترن تو بد ترین شرایط با حرف کارشو جلو میبره تو بد ترین شرایط استوار میمون نسترن واقعا شخصیت جالبی داره یادم نیست چجوری باهاش صمیمی شدم اما کلی از خاطرات باهاش یادمه از روزایی که من دختر اهریمن بودم تا امروز نسترن بهترین مشاور دنیاست اون بخوبی بلده چی بگه و کجا بگه و بارها کمکم کرده اون واقعا یه فرشته آسمونیه
    نسترن بازجو درخت دین دار رفیق دوست مهربون همدم تولدت از طرف یه دختر روانی تبریک میگم
    yao9_p_۲۰۱۷۱۱۲۹_۱۸۴۵۴۷.jpg

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

سبز ترین خاطرات از آن کسانیست که

در ذهنمان عاشقانه دوستشان داریم

تولدت مبارک:NewNegah (11):

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    17
    بازدیدها
    635
    پاسخ ها
    14