نکات کچل کننده.... ذکر اون قسمت از رمانها که با خوندشون موهاتونو میکشین

اینجا تا چه حد آرومتون کرده؟

• خیلی زیاد

رای: 30 44.1%
  • تا حدی

رای: 18 26.5%
  • آروم شدنی نیستم

رای: 34 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    68

بانــو

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7
امتیاز واکنش
37
سلام این مشکلات بعضی از رمان ها روی مخمه
من متوجه نمی شم چرا یکم تنوع نمیدین؟
۱: پسرهای زیادی توی.رمانه خیلی هم مهربون و با وفا و پولدار و صبور و... ولی دختره نقش اصلی میاد عاشق یک مرد اخمو بداخلاق که سال به سال لبخند میزنه و خیلی پولدار میشن خب مگه مشکل داری خواهر من
۲: همیشه تو رمان یکی هست که از اولش می دونه اینا بهم میرسن یا اینه دوست دختره بهش میگه آره دیگه پسره خیلی جیـ*ـگر و اینا
۳: این لباسا خیلی رو مخه، دختر حتما باید و باید مانتو کوتاه بپوشه؟ واگرنه به چشم پسره نمیاد؟ یا اینکه فقط و فقط پسره حتمی باید کت و شلوار داشته باشه که معمولا یقه اش بازه
۴: چرا همیشه تو رمان یکی هست که عاشق سـ*ـینه چاک پسره است و همیشه هم مانع دختره است
۴:دختره صد در صد یکی از پسر های فامیلشون خارج میکنه و اون پسر خیلی هم جذاب و اون دختر.اصلی این پسر رو مثل داداشش میبینه
۵: چطوری اینا ساعت هفت صبح بلند میشن با روی خندان از پله سر می خورن و میرن پایین و آشپز خونه و اونجا مادرش و پدرش و برادر یا خواهرش نشستن این داد میزنه.سلام عزیزانم و همه با روی خوش جوابش رو میدن لعنتیا من ساعت دوازده ظهر بلند میشم اخلاقم مثل ... میمونه تا یک ساعت نمیتونم راه برم برم بیرون داد بزنم سلام همه میگن چته صداتو انداخختی پس کلت
۶:نمیشه که تو رمان فیلم ترسناک نبینن اونم دختر و پسره تنها بشین فیلم طنز ببین عاشقانه ببین مگه مرض داری مارو میترسونی
۷نمیشه اینا نرن شمال و اونجا پسره و دختره که هردوخوش صدا هستن باهم نخونن جالب تر اینه هیچ کدوم نمیدونستن صدای اون یکی عالیه و پسره محو چشم های دختره است.
۸ اینا چطوری همه چشم رنگی هستن؟ حالا شاید مشکی باشن ولی اونم اینقدر گیرا است که اصلا انگار داری حوری میبینیگاهی اوقات باخودم میگم والا من که این چشم رنگی هارو نمبینم که س حتما من تو آفریقا زندگی میکنم
۹این اجباریا رو نگو همه یا پسره بهش دست نمیزنه انگار عیسی مسیحه یا دختره رو بیهوش میکنه یا اینکه خون بس هستن.
۱٠ پسراشون همه همه ورزش کار و هیکلی من موندم پس این پسرایی که میبینم کی هستن
۱۱رمان تخیلی ها هم که خیلی مسخره شده من به شخصه یک تخیلی نویسم ولی هیچ وقت نشده از رمان هایی که میبینم کپی کنم.یعنی چی آخه عمر همشون جاودانه است یا اینکه بلای ۱٠٠هستن سرعت زیادی دارن و نامریی میشن و... یا خوناشامن یا گرگینه یا جن بابا شخصیت های زیادی هستن شما خودتون میتونید اوناروبسازین عزیزان نه این که کپی کنید شیطان هست فرشته هست انواع پری هایی که می تونید با ذهنتون خلق کنید.

• پیشنهادات
  • بانــو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    37
    نویسنده های عزیز میخوام کمی از موارد خیلی کلیشه ای توی رمان های تخیلی بگم :NewNegah (14):

سعی کنید این نکته هارو از رمان هاتون حذف کنید.
    ۱معمولا خوناشام هستن و یا گرگینه یا جن سعی کنید موجود های جدید بسازید رمان تخیلی.اگر محدود باشه جذابیت ندارره:aiwan_light_bdslum:
    ۲اگر مربوط به خوناشام گرگینه هست جان عمه ی همون شخصیت ویژگی ها تکراری نباشه مثلا دختره همیشه قهرمانه یا اینکه مقامش بالا است یا از اول اصلا دوست نداشته این موجودی که هست بشه.
    ۳نویسنده های عزیز رمان های تخیلی توجه هتون به خدا هست آیا:aiwan_light_bdfglum:اون موجودی که شما ساختی چطوری میتونه یک موجود دیگه رو به جود بیاره آخه مگه خدا است؟
    ۴یک خوناشام چطوری میتونه پرواز کنه آخه :uzi:
    ۵ بابا کمی رمان رو شبیه واقعیت کنید حداقل سنشون رو ۱۵۶سنه آخه :aiwan_light_dash1: حداقل سنشون رو شبیه واقعیت کنید.
    ۶پسره بااینکه خوناشام یا هرچیز دیگه ای هست بازم پولداره (๑˙ー˙๑)

۷دختره با اینکه برای مثال خوناشامه آنچنان مظلوم و مهربون و معصوم نشون داده شده آدم دلش می خواد بغلش کنه انگار نه انگار اون موجود خونتو می خوره تا بمیری:NewNegah (9):

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    چرا همیشه تو همه رمان ها یه نفر سومی هم هست...
    همیشه یکی هست که دیوونه دختر داستان اما دختره دوسش نداره ... و یکی که برای پسره میمیره و پسره نمیخوادش...
    تو اکثرشونم اون نفر سوم لوس و عملیه :/

دختر گل فروش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22
    امتیاز واکنش
    12
    پسره یا دختره ی آدم رنج کشیدس ک ترجیحا ب تازگی اومده ایران و مریض روحی و اصلانم دوست نداره درمان شه هی برمیگرده عقب بدبختیاشو مرور میکنه و مثل ماست یه جا وارفته و کاری نمیکنه
    از رمان هایی ک میشه پیش بینیشون کرد هم متنفرم
    مثلا صفحه اول رمان اسم ی شخصی رو میاره میری اخرش میبینی با همون ازدواج کرده و بچه دارم شده
    مرده بش میگه خانومی ممنون ک شدی زندگیم
    اوقققق

بالا