تاپیک‌های دنباله‌دار چه نوع انیمه هایی رو میپسندین؟

Sardash

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
155
امتیاز واکنش
1,634
3ui_1682605_english_showdetailheaderdesktop_3948d84d-d936-e811-8175-020165574d09.jpg

اسم انگلیسی: black clover ( شبدر سیاه )
اسم ژاپنی: ブラッククローバー
ژانر: اکشن ، کمدی ، جادوگری ، فانتزی ، پسرانه

خلاصه:
آستا و یونو در بدو تولد در کلیسایی رها شدند و به شکل جدا نشدنی با هم رشد کردند. در کودکی آنها با یکدیگر عهدی بستند تا بر سر پادشاه جادوگران شدن رقابت کنند. هرچند، وقتی بزرگ شدند تفاوتی بین آنها آشکار شد. یونو نابغه ای در جادوگری با قدرت و تسلط بالا بود، درحالی که آستا به کلی نمیتوانست از جادو استفاده کند. ولی تلاش میکرد کمبود خود را با تمرین فیزیکی جبران کند. وقتی آنها در سن پانزده سالگی گریمورشان* را دریافت کردند، یونو کتابی شگفت انگیز با شبدر چهار برگ دریافت کرد (به اکثر مردم شبدر سه برگ میرسه)، درحالی که به آستا هیچ چیز نرسید. هرچند، وقتی یونو در خطر بود حقیقت در مورد قدرت آستا نمایان شد؛ به او یک گریمور با شبدر پنج پر رسید، یک “شبدر سیاه”! اکنون دو دوست پا در عرصه جهان میگذارند، هردو با هدفی یکسان!

خب خب ، ببینید گریمور یه کتابیه که توی اون ورد های جادویی مخصوص هر جادوگر نوشته شده و صفحات خالی ای هم داره که به مرور زمان توسط گسترش قدرت جادوگر پر میشن! *

کلی با خودم کل‌کل کردم تا اینو بزارم ، خب اول از همه اینکه انیمه درحال پخشه ، اما متاسفانه یا خوشبختانه اینقدر قشنگ و باحاله که ازش نمیشه دل کند!
اینقدر انیمه باحالیه ، که نشستم توی چهار روز تا جایی که اومده رو دیدم!
خیلی انیمه دوست داشتنی ایه ، بخصوص شخصیت آستا که کلا هفتاد و پنج ، هشتاد درصد انیمه روی شخصیت اون برنامه ریزی شده!

میشه گفت هیچ انیمه ای بعد از black butler بهم حس و حال خفن بودن نداد ، اما این حتی ازاونم قشنگ تر و جذاب تره!

* به شدت... *
* به شدت... *
* به شدت... *
*به شــــــــــــــــدت توصیه میشه! *

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    bppz_yurionice_ma1.jpg

اسم انگلیسی : Yuri!!! on Ice
    اسم فارسی : یوری!!! روی یخ
    اسم ژاپنی : ユーリ!!! on ICE
    ژانر:
    زندگی روزمره ، ورزشی

خلاصه:
    پسري به اسم کاتسوکی یوری که علاقه زیادی به اسکی روی یخ داره ، اونو انجام میده و تو این کار تا حدودی موفق میشه ، ولی تو مسابقات گرند پریکس نوجوانان* شکست میخوره و اعتماد به نفسشو از دست میده، تا حدی که از اسکی کناره گیری میکنه.
    اون بعد از چند سال به خونش برمیگرده تا زندگی عادیشو ادامه بده تا اینکه ویدیو رقصشتوی دنیا پخش و دیده میشه و اون الگوی زندگی ، که ویکتور نام داره رو ملاقات میکنه!

یه نوع مسابقات جهانی بود که خیلی پرطرفدارم هست اگه درست یادم باشه *

یکی از اولین انیمه هام بود و واقعا حیفه که یکی اینو نبینه ، این انیمه اون اولا که اومد واقعا سروصدا کرد. هم شخصیت هاش خوب بودن هم گرافیکشون خوب بود. بخصوص شخصیت ویکتور که هم حرصتون میده هم عاشقش میشید! من که خیلی دوستش داشتم و دارم!
    جزو پیشنهادی های منه^^:aiwan_light_heart:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    | شدیدا توصیه میشه |

| دوبله این انیمه وجود داره ، اما زیرنویس فارسی به نظر خودم بهتره |

pv4e_death_note_anime.jpg

اسم انگلیسی : death note ( دفترچه مرگ )
    اسم ژاپنی : デスノート
    ژانر : راز آلود ، پلیسی ، روان شناسی ، ماورائ طبیعی ، هیجان انگیز

خلاصه :

یاگامی لایت؛ یک جوان بسیار باهوشه که از قتل و جنایت د ر جهان متنفره. زندگی اون با پیدا کردن دفترچه ای عجیب تغییر می کنه، اسم این دفترچه Death note‌ | دفترچه مرگ | که بز زمین مدرسه اش افتاده. دستورالعمل دفترچه میگه که که اگر اسم شخصی در اون نوشته بشه اون فرد باید بمیره. لایت اول مشکوک و مردد راجب درستی این دفترچه میشه. به هرحال بعد از آزمایش این دفترچه و کشتن ۲ قاتل، لایت مجبور میشه که قبول کنه دفترچه مرگ واقعیه. لایت بعد از روبرو شدن با صاحب قبلی دفترچه؛ یک شینیگامی | خدای مرگ | به اسم ریوک میخواد که دنیایی جدید درست کنه و هیچ جنایتی در اون جای نده. به زودی، با گزارش مرگ ها مشکوک قاتل ها، توجه پلیس بین الملل و کاراگاهی اسرارآمیز به اسم L به این موضوع جلب میشه. ال به سرعت متوجه میشه که مسئول این قتل های پیاپی که در نظر مردم فردی به اسم kira (اشتقاقى از طرز تلفظ کلمه قاتل) هست در ژاپن زندگی می کنه. ال متوجه میشود که kira‌ می تواند مردم رو بدون اینکه به اونها دست بزنه بکشه. لایت متوجه شد که ال مهمترین مانع اون در رسیدن به دنیای جدیدشه ، و بازی موش و گربه بین این دونفر، آغاز میشه

من خودم کامل ندیدمش اما میتونم بگم که این انیمه واقعا، واقعا واقعا واقعا عالی بود! هرکسی که یه اوتاکوعه باید اینو ببینه. یکی از باحالترین و جالب ترین انیمه هاییه که ساخته شده. شخصیت لایت و خودخواهی اون باعث میشه که یادمون بیاد شخصیت های بد داستان هم میتونن نقش اول داستانا باشن.
    یسری مواقع خنده داره، یسری مواقع هم هیجان! اونایی که هیجان دوست دارن باید نگاهش کنن. من خودم به شخصه دوسش دارم. درسته یکم قدیمیه، اما باید اینو دید!

| شدیدا توصیه میشه |

آخرین ویرایش:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    inzx_dakaichi_banner.png

اسم انگلیسی : Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu
    اسم ژاپنی : 抱かれたい男1位に脅されています。
    ژانر : کمدی ، درام ، عاشقانه ، شونن آی

خلاصه :
    سایجو تاکوتو
    5 ساله که به عنوان ” شماره 1 بغلی ترین فرد” شناخته میشه، دزیده شده. دزدیدن افتخارش | شماره یک بودنش | توسط یک بازیگر تازه وارد با 3 سال سابقه، آزومایا هستش. از طرفی لبخند درخشان خالص آزومایا، روی رفتار لجوجانه تاکوتو تأثیر گزاشت. حتی وقتی که تاکوتو هشدارشو رو درجه آخر تنظیم کرد، آزومایا تاکوتو رو تو وضعیت خجالت آور مـسـ*ـتی گیرش آورد و ازش به عنوان باج گیری استفاده کرد. در عوض سکوت آزومایا، آزومایا ازش اینو خواست : “لطفا بزار بغلت کنم… بغلم کن، شماره 1 بغلی کی بودی تو؟ ” چرا این داره چرت و پرت میگه. شامل مقدار زیادی از بقیه داستان های تعلیقی عشقی هم میشه

بهترین خلاصه همین بود توی سایتا. خودم انیمه جالبیه. باید حداقل سه قسمت ببینید تا با فضاش آشنا بشید
    شونن آی هستا. بعدا نیاید غر بزنید -_-

اگه از تاپیک خوشتون میاد دکمه
    پیگیری موضوع + تشکر رو بزنید

آخرین ویرایش:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    ueru_f18da3e9da9dc6ff5c8ac16bb50d3fcd.jpg

اسم انگلیسی : Patema Inverted
    اسم ژاپنی : Sakasama no Patema
    ژانر : انیمیشن ،
    ماجرایی ، درام ، فانتزی ، عاشقانه ، علمی تخیلی

خلاصه:

یک دختر جوان که پاتما نام دارد، از تمدنی می آید که مردم در تونل های عمیق زیرزمینی زندگی می کنند. پاتما همیشه دوست دارد به بیرون برود و گردش کند. او بیشتر از همه دوست دارد به محلی برود به اسم “منطقه خطر”. هیچ کس اجازه ورود به این منطقه را ندارد و کسی به پاتما نمی‌گوید که چرا. بالاخره او وارد منطقه خطر میشود و راز آن را کشف می‌کند و داستان شروع میشود…

من اومدمــــــــ

انیمیشن جالبه تقریبا، اگه دخترپسری دوست داشته باشید*_*
    دکمه تشکر + پیگیری موضوع یادتون نره:aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    4ao_0s0magi.jpg

اسم انگلیسی : Voice of Fox

اسم ژاپنی : Kitsune no Koe
    ژانر : موزیکال . کمدی ، زندگی روزمره

خلاصه :
    این انیمه داستان “هو لی” شانزده ساله را دنبال می کند، که رویای خواننده ای مشهور شدن را دارد هرچند، نه خوش قیافه است و نه وضع مالی خوبی برای رسیدن آرزویش دارد، پس او شروع به آپلود آهنگهایش در اینترنت با آواتار یک گرگ می کند...

من خودم انیمش رو خیلی دوست داشتم! اصلا امتحانام تموم شده دارم پشت سرهم انیمه جدید میبینم خیلی خوش میگذره*_*
    بنظرم موضوع جالبی داشت، پتانسیل فصل دومم داره اگه از ژانرش خوشتون بیاد
    دوبله هم شده اما توصیه نمیشه -_-

اگه از تاپیک خوشتون میاد دکمه پیگیری موضوع + تشکر رو بزنید
    مرسی اه!

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    p98n_1547480640553574.jpg

اسم انگلیسی : Dororo ( دورورو )

اسم ژاپنی : どろろ
    ژانر : اکشن ، ماجراجویانه ، شیاطین ، تاریخی ، پسرانه ، ماوراء طبیعی

خلاصه :
    لرد “کاگمیتسو دایگو” که مجروح شده است برای فرمانروایی برتمام دنیا با 48 شیطانی که در معبد زندانی هستند معامله ای می کند.شیاطین در ازای اینکار از او 48 قسمت از بدن فرزندش که هنوز به دنیا نیامده است رادرخواست می کنند.وقتی بچه به دنیا می آید، طبیب که تلاشش را برای زنده ماندن میبیند او را در سبدی می گذارد وبه رودخانه می سپارد.

*_*

انیمه جذابیه! فقط همینو بگم :/ به هیچ عنوان ولش نکنید! اینقدر جذبتون میکنه که دلتون وقتی تموم شد برای تنگ میشه.
    من خودم تونستم توی شخصیت هیکامارو یچیزایی رو ببینم که جالب بود! کلا دید دیگه ای هم به دنیا پیدا کردم، شاید چون زیاد توی بحر شخصیتش رفتم :(

پیگیری موضوع + تشکر یادتون نره ؛)

آخرین ویرایش:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    attack-on-titan-season-3-characters-poster.jpg

اسم انگلیسی : attack on titan
    اسم فارسی : حمله به تایتان
    اسم ژاپنی :
    shingki no kyojin
    ژانر: اکشن ، ترسناک ، خشن ، فانتزی ، ماجراجویانه ، ماورائ طبیعی ، پسرانه

خلاصه:
    داستان ماجرایی را منتقل می کند که در آن غول ها به کره زمین حمله می کنند و نسل بشریت به شدت کاهش می دهند . ماجرا از ۱۰۰ سال قبل شروع می شود و جایی که غول ها وارد می شوند و شروع به کشتن انسان ها و خوردن آن ها تنها برای تفریح می کنند . این غول ها به حدی بزرگ هستند که شاید ساختمان های بلند نیز در برابر آن چیزی به حساب نیاید . از این رو تعداد اندکی از انسان ها که باقی مانده اند دیواری بسیار بزرگتر از غول ها می سازند و شهری را در درون آن شکل می دهند . شهر حدود ۱۰۰ سال محافظ بود و غول ها نتوانستند به آن وارد شوند تا روزی که یک غول بسیار بزرگتر از سایر غول ها دیوار را خراب می کند و سایر غول ها نیز به شهر وارد می شوند و شروع به کشتن اندک انسان های باقی مانده می کنند . کودکی نیز در این بین خورده شدن زنده ی مادرش را توسط غول ها می بیند و در همان لحظه قسم می خورد که تمامی غول ها را نابود کند

خب این یه انیمست که واقعا شمایی که انیمه دوست دارین و ندارین باید ببینیدش. کلا عاشقش میشید. من اینقدر پشیمون شدم که چرا همون موقع که میدیدم روش زده درحال پخش ازش میگذشتم -_- خیلی حس بدی بود. اما الان خیلی رو شخصیتاش کراش زدم و باحالن! رو لیوای- سان کراش بزنید میکشمتون-_- (شکلک چاقو)

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    unnamed (2).jpg

اسم انگلیسی: Douluo Dalu
    ژانر: اکشن , ماجراجویی , تاریخی , عاشقانه , هنرهای رزمی , فانتزی

خلاصه

تنگ سان زندگیش رو توی بخش بیرونی قبیله تنگ گذروند و با مخلوقات و سلاح های مخفی سر و کار داشت. وقتی یه تارخچه مخفی رو از قسمت داخلی دزدید که به هنرش اضافه کنه تنها راهش برای فرار مرگ بود. ولی وقتی خودش رو به هلز پیک(یه مکان توی انیمه) مرگبار پرتاب کرد توی یه دنیای جدید متولد شد، دنیای دولو دالو، دنیایی که هر شخصی اونجا روح خودش رو داره و اونایی که روحشون قوی تره میتونن تمرین کنن تا به اربـاب روح تبدیل بشن. روحی که توی تنگ سان متولد میشه بلو سیلور گرس، یک روح بی مصرفه. آیا اون میتونه موفق بشه و تبدیل به یکی از اربـاب روح بشه؟!

خب واقعا جزو اون دسته انیمه هاییه که هرکسی علاقه بهش نداره و مظلوم واقع شده یکمی بخاطر کیفیتش. اما بهتون اطمینان میدم خیلی موضوع جالبی داره.
    زبانشون چینیه و یکمی مشکل سازه اولش اما بعد دو سه قسمت عادی میشه براتون. و خلاصه که جدا از گرافیکش، اگه به موضوع علاقه پیدا کنین انیمه خیلی شیرین براتون پیش میره. امیدوارم ببینید

تشکر + اشتراک یادتون نره؛))))))

آخرین ویرایش:

Sardash

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,634
    MHA-PROMO-HEADER-970x545.png

اسم انگلیسی: My Hero Academia
    اسم فارسی: آکادمی قهرمانی من
    اسم ژاپنی: buko n o hero Academia
    ژانر: اکشن , کمدی , مدرسه ای , پسرانه (شونن) , قدرتی

خلاصه:
    می دونید ، مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد ازار و اذیت همکلاسی هایش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتند ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داشت دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن … با کمک ...

این جزو اون دسته انیمه هاست که خیلی دیوونتون میکنه. کلا دیدنش خالی از لطف نیست. همه جور شخصیتی توش پیدا میشه و یکمی شلوغ پلوغ میشه. اما خوبیش اینه که میتونید کلی کراش توش پیدا کنید:aiwan_lightsds_blum:)))))))))
    امیدوارم از دیدن داستان میدوریا وکلاس A-1 یو-ای لـ*ـذت ببرید:aiwan_lightsds_blum:))))))

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    384
    پاسخ ها
    29
    بازدیدها
    767
    پاسخ ها
    15