مطالب طنز یک ماه مرخصی زایمان برای آقایون !

• شروع کننده موضوع angel
  • بازدیدها 213
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

angel

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
192
امتیاز واکنش
697
پس از اينكه چند وقت پيش، يكي، دو نفر از مردان زيادي محترم در خارجه حامله شدند و در نقش يك مادر مهربان قرار گرفته اند، با خبر شديم مجلس شوراي اسلامي در حال بررسي طرحيست كه پيرو آن به آقايان يك ماه مرخصي زايمان داده ميشود! به هر حال مجلسيها معتقدند كار از محكم كاري عيب نميكند. گويا قرار است زن و شوهر هر دو در خانه استراحت كنند تا بعد از يك ماه مشخص شود اينبار زحمت وضع حمل روي دوش كداميك خواهد افتاد!

_ خانمم؟ همسر؟ عزيزم؟ مهربون؟ جيگيلي؟! كجايي تو؟

+ اي مرض، درد، حناق، كوفت؛ اين لوسبازيها چيه توي اين سن وسال؟ چته دوباره

_ عزيزم گمونم داره لگد ميزنه!

+ چي؟ دردت شروع شده؟ فكر ميكني وقتشه؟

_ وا... من كه تجربه اولمه، اما يه چيزايي احساس ميكنم... پدر سوخته مثل اينكه دختره!

+ تو كه تجربه اولته از كجا ميدوني دختره؟ ها؟ نانجيب، نكنه قبلا هم...

_ نه به خدا. آخه همچين داره چنگ ميزنه، فكر كردم دختره؛ اصلا اگه دختر دوست نداري پسره. عزيزم ميشه يه كمي زغال اخته برام بياري؟ (با لبخند مليح) فكر كنم ويار كردم!

+ پاشو بس كن مرد. يه نگاهي به خودت بنداز جلو آينه، خجالت نميكشي با اين سيبيل و دم و دستگاه ويار ميكني؟

_آخه دست خودم كه نيست، وياره ديگه. پس لطفا يه تيكه چيپس فلفلي برام بيار.

+اونم نميآرم. ديگه؟

_ لااقل يه ليوان آب بده بخوريم.

+ پاهات كه نشكسته، چشمت كور برو خودت بردار.

_باشه عزيزم، حالا چرا داد ميزني؟ توي روحيه بچه تاثير ميذارههاااا

+مرده شور تو رو ببره با اون بچه هات، دلم خوش بود شوهر كردم. همين يه كار از دست شما مردا بر نمياومد كه اينم از ما گرفتين. پاشو برو از جلوي چشمم خفه شو. بچه ما رو دزديدين، دارين باهاش پز ميدين؟ چهار تا شكم زاييدم، صدام در نيومده، حالا ببين چه كوليبازي در ميآره سر دو هفته... راستي، اصلا تو سر دوهفته چه جوري مدعي شدي كه لگد ميزنه؟! هااااا؟

_ آخه دلم ميپيچه. ميدوني، حس عجيبي دارم. بدنم شل شده، كرخت شدم، احساس ميكنم بدنم خيس شده.

+ اي مرده شورببره اون دلتو... پاشو گندهبك، پاشو برو خودتو بشور خرس گنده؛ تو حامله نيستي، اسهال گرفتي! چقدر بهت گفتم كمتر هندونه بخور، آخرش گند زدي به زندگيم؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
93
پاسخ ها
0
بازدیدها
109
پاسخ ها
0