▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

• پیشنهادات
  • fatemeh3272

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    9
    سلام من دنبال یه رمانم که تم بادیگارد طوری داشت، یه رمان دانلود کردم اسمش بادیگارد بود ولی خیلی آبکی بود اونی نبود که میخاستم اونی که من خوندم چند سال پیش، نوشتش خوب بود.

najmeh2001

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    7
    رمان درباره یه دختر بود که تو بچگی مامانش ولش کرده بود و باباش کشاورز بوده که میمیره اینم با پسر داییش ازدواج میکنه چن وقت بعد از ازدواج پسر داییش به این وبرادر شیری دختره شک میکنه به همین دلیل دختره از اون شهر فرار میکنه میره تو یک شرکتی کار میکنی که پسری ازش خواستگاری میکنه که داداش بوده که با مامانش بوده بعد شوهره میاد پیشش با هم میمونند اسم داداشه هم بهزاد بود فک کنم
    یه رمان دیگه هم بود تخیلی دختره هر چی نوشیدنی میخوره مـسـ*ـت نمیشه بعد میفهمه مامانش اونا رو با آبمیوه عوض میکرده پاهاش هم شبیه پا انسان نبود

SARA23ac

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    54
    امتیاز واکنش
    298
    سلام بچه ها
    یه رمان بود که دختره همیشه دوتا عروسک کبوتر به کوله پشتیش آویزون بود ، پسره رئیس شرکت بود با این فیزیک کار میکرد
    عاشق هم شدن و ازدواج کردن ، ولی کلی مشکل براشون پیش اومد ، دختره به قتل متهم شد و ...
    کسی اسمشو یادشه؟

RBahar79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    201
    امتیاز واکنش
    1,358
    سلام دنبال نگـاه دانلـود میگردم دختره پرورشگاهی بود بعد شوهرش برای اینکه طلاقش بده الکی خودش رو ورشکسته نشون داد بعد که طلاق گرفتن دختره رفت پیش یک خانمی که تو پرورشگاه کار میکرد و یک پسر داشت پسره هم عاشق دختر خاله همسر دختره میشه بعدم دوباره باهم ازدواج میکنند

Lilith

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    19
    امتیاز واکنش
    128

Lilith

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    19