▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

Fatemehsasa

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12
امتیاز واکنش
35
رمان در مورد دختریه که خانواده اش همشون پزشک هستن بعد دختره تو دوران مدرسه با یه پسر تو کتابخونه دوست میشه بعد این دوتا فرار میکنه میرن شمال بعد پسره مجبور میشه تنهایی برگرده و به اجبار خانواده اش میره خارج و دختره شمال میمونه و خانواده اش میان دنبالش و بعد دختر باردار هم شده و بچه اش اونو به عنوان خواهرش میشناسه

• پیشنهادات
  • Zeraa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    3
    سلام بچه ها من دنبال یه رمان میگردم که پسره یه برند لباس داره و بیخیالش میشه و ولش میکنه دوباره از اول با یه دختر شریکی یه برند لباس دیگه میزنن

Wiida

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    5
    سلام من ثبت نام کردم ولی نمیدونم تو کدوم قسمت باید خلاصه رمانی که دنبالش هستم رو بنویسم تروخدا کمکم کنین مرسی

Wiida

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    5
    سلتم من دنبال یه رمان ایرانی هستم که تو اون رمان طی یه اتفاق کاملا غیر منتظره تمامی مردم جهان میمیرند و تمام خیابون ها پر از جسد مردم میشه یادمه یه دختر و یه پسر و چند نفر دیگه از کشور های دیگه فقط زنده میمونن که از طریق اینترنت همدیگرو پیدا میکنن و همشون یجا جمع میشن و کم کم شهر بخاطر حجم بالای اجشاد بو میگیره و اینا همه ی جسدارو مجبور میشن بسوزونن
    لطفااااا اگر کسی اسمش رو میدونه بهم بگه🥺🙏

Wiida

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    5
    سلام دوستان
    یه رمانی قبل ها خونده بودم یه دختری بود به اسم خورشید که عاشق یکی از پسرای محلشون میشه (پسره به شدت مذهبی بود و ایام ماه محرم هیئت و نذری داشتن)
    ولی طی یه سری اتفاق ها خورشید با یه پسر دیگه آشنا میشه و پسره خورشیدو گول میزنه و دخترونگیشو میگیره
    اسم این رمان رو اگه میدونین بگییین🥺🥺🥺🥺🥺🙏

بالا